Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z szefowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Problem z szefowa
Witam. od paru tygodni przyjeto mnie do pracy na auto myjni recznej. na pocztaku pracowalem w czasie roku szkolego tylko w soboty mam 16 lat i pracowalem chyba na czarno bez umowy 10 godzin. gdy przyszly wakacje chcialem pracowac od 25 czerwca do 23 lipca na poczatku pracowalem 3 dni po 10 h a potem szefowa zaproponowala ze podpisze ze mna umowe no i wypelnilem ten formularz podpisalem i musialem uzyskac zgode rodzicow, formularz przekazalem szefowej a zgode rodzice podpisali ale zapomnialem jej zaniesc.potem poszedlem do pracy w piaek i pracoalem juz tylko 6 godzin i po pracy zrobilem se silownie typowe cwiczenia na nogi ( wczesniej mialem mala kontuzje przez kickboxing) po silce noga mi spuchla i zaczela bolec ;/ a ze bylo jzu puzno zadzwonilem do kolegi zeby mnie usprawiedliwil u szefowej bo nie mialem kasy na konice zeby zadzwonic. w sobote nie poszedlem do robity tylko pojechalem na pogotowie i gdy tam siedzialm dotsalem esa od kolegi z pracy ze szefowa sie pytala gdzie jestem i ze do mnie raz zadzwonila ale nie odebralem bo w tym momencie nie moglem i powiedziala koledze ze ma mi przekazac ze jest zla ze do niej nie zadzwonililem itp i ze mnie zwalnia... naraznie z nia nie gadalem... i teraz jest moje pytanie. co mam zrobic z tym fantem czy mogla mnie tak poprostu zwolnic ?? jakie sa moje prawa ...?? jeszcze nawet mi kasy nie wyplacila jedza ;/ prosze o wasza pomoc. jutro musze cos z tym zalatwic ;/
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
przemekshr, Co Ci mamy doradzić, pracowałeś na czarno to lipa, a jak Ci nie będzie chciała wypłacić kasy to powiedz że idziesz do urzędu pracy i mówisz że pracują to osoby na czarno, wtedy ona za jedną osobe dostaje około 5tys zł kary.
  • 0

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
ale z nia podpisalem umowe tylko nie doniasle zgody od rodzicow ale ja mam na chacie ale chyba to nic nie da co??
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
jesli chcesz dalej tam pracowac to powiedz prawde ze miales problemy z noga
najlepiej jakbys mial ze soba papier z pogotowia na usprawiedliwienie
jak kobita wporzadku to zrozumie ;)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
hehe ona jest za przeproszeniem p.o.j.e.b... wiecie o co chodzi. na poczatku sprobuje z nia pogadac ale sam fakt ze mnie zwolnila ze jej sie to tak podobalo i nawet nie powiedziala mi to w twarz to juz mowi jaka ona jest ;/ chce tylko wiedziec jakie moge miec na nia haki jesli bedzie stwarzala problemy, myjni raczej jej nie spale bo maja duzo wody to ugasza hehe
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
tyrknij do urzedu pracy i dowiesz sie jakie masz prawa i co wolno pracodawcy
a jak niemasz nic do ukrycia to idz do urzedu powiedz im wszystko i oni ci pomoga
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
jak bede z nia problemy to chyba tak zrobie. Dzieki chloapki :)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
nie dostarczyles zgody rodzicow na prace wiec nie udowodnisz jej nic i kare jeszcze moga ci wje.bac
  • 0

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
Zadzwoń do swojego urzędu wojewódzkiego i zapytaj o połączenie z oddziałem do spraw pracy lub kontroli legalności zatrudnienia. Jak cie tam przełączą to zgłoś że baba zatrudnia młodocianych na czarno. Następnie zadzwoń do państwowej Inspekcji Pracy i też to zgłoś. Możesz jeszcze zadzwonić do Urzędu Kontroli Skarbowej i zgłosić że podatków za pracowników nie odprowadza. Pamiętaj że na telefon mogą nic nie zrobić więc możliwe że będziesz musiał napisać pismo ale to już gorzej bo będziesz się musiał przedstawiać.
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa

nie dostarczyles zgody rodzicow na prace wiec nie udowodnisz jej nic i kare jeszcze moga ci wje.bac

nie dostarczyl papierow wiec nadal pracowal tam na czarno , ona moze zrobic z tobawszystko co chce, i ty w tym momencie ne imasz zadnych praw bo pracowales an czarno!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa

nie dostarczyl papierow wiec nadal pracowal tam na czarno , ona moze zrobic z tobawszystko co chce, i ty w tym momencie ne imasz zadnych praw bo pracowales an czarno!

dokladnie to mialem na mysli
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa

dokladnie to mialem na mysli


:hyhy: :hyhy:
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

sped
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gryfino
  • Zainteresowania:kulturystyka sport,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z szefowa
niemiałeś skączonych 17 lat to wogule niemożesz pracować dostanie jeszcze kare że przyjeła cie i powiec w użędzie pracy że robiłeś po 10 godz. i pędzie miała po pi....e :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024