Skocz do zawartości


Zdjęcie

co o tym sądzicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

co o tym sądzicie
Dzis byłem na pogotowiu z bardzo mocnym bólem głowy, dokładnie trwał on od wczoraj rano-przez niego sie obudzilem i tak do dzisiaj poki nie dali mi mocnego leku, Ból był niesamowicie mocny i pulsujący jakby ktoś młotem walił, lekarz zbadal, nic nie staiwerdzil, zmierzyli cisnienie i wykazalo 160/80 :/ powiedzieli ze zdecydowanie za wielkie, w dodatku zobaczyli ze troche przypakowany jestem i pytali sie czy czegos nie bralem i zebym nie swirowal bo napewno cos bralem, to ja na to ze bialko, kreatyne... a w rzeczywistosci do tego jeszcze test, clen, salka, winko ale nie rpzyznalem sie. To powiedzieli ze kreatyna jest niebezpieczna i nie dla mnie, i zebym narazie z silownia dał sobie na luz.... tak więc jade za tydzien do Niemiec i zaczynam od wrzesnia chyba ze juz nie bedzie mnie interesowal ten sport.
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie
a tam ci nagadali głupot kreatyna nie jest groźna dla zdrowia przeczytaj sobie z czego się składa a oni powiedżieli tak pewnie bo nie wiedzieli już co mają powiedzieź jak to lekarze
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie
Kreatyna moze byc niebezpieczna jak sie ma slabe serce albo problemy z ukladem krwionosnym.

tyson89, zrob sobie dokładne badania- serce, watroba, nerki... O ile jeszcze tego nie zrobiles. Jesli badania nic nie wykarza, odpocznij sobie z 2 tygodnie w ogole od siłowni. Pozniej cwicz dalej, chociaz na podtrzymanie tego co już wypracowałes, bo wrocisz nam z ta sama waga, 5cm mniej w lapie i 10cm wiecej w pasie :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie
tyson89, odpocznij troche dobrze cito zrobi , czasami tak bwya tez tak kiedys mialem od nadmiaru koksu;/ ale zrobilem odpoczynek ze 3 tyg i poznije juz lajtowo bylo;)
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie

bo wrocisz nam z ta sama waga, 5cm mniej w lapie i 10cm wiecej w pasie :rotfl:

znajac zycie to tak bedzie :rotfl: juz bym wolal z brzucha zrzucic te 20 centow a z lapy nic :P
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie
tyson89, no nażarłeś się koksów to Ci skoczyło ciśnienie, dla mnie żadna nowość, wiele osób tak ma.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie

a tam ci nagadali głupot kreatyna nie jest groźna dla zdrowia przeczytaj sobie z czego się składa a oni powiedżieli tak pewnie bo nie wiedzieli już co mają powiedzieź jak to lekarze

smieszne przeciez wiadomo ze to nie kreta jest powodem jego bolu zeby powiedzial co jeszcze ciskal z koksow odrazu by mu powiedzieli co sie dzieje a ze nie powiedzial to zle zrobil ja bym se badania zrobil a lekarze wiadomo chu.ja wiedzia o krecie itp
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie

wiadomo chu.ja wiedzia o krecie itp

o sterach tez w sumie h,uja co wiedza.... co jedyne to co czytali o nic hw internecie lub w jakis ksiazkach czyli same bzdury...
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie

a ze nie powiedzial to zle zrobil


nie no ty kozak napewno przy starej bys powiedzial ze szprycowales sie koksem w miecho ta? smieszne
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie

nie no ty kozak napewno przy starej bys powiedzial ze szprycowales sie koksem w miecho ta?

no a co starej sie boisz i chyba zdrowie wazniejsze
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie

no a co starej sie boisz i chyba zdrowie wazniejsze

wiesz tu niechodzi o sam strach, tylko o to ze jego mama b ysie na nim zawiodla lub by w domu mial ciezka sytuacje, zalezy od atmosfery domowej itp;)
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie
Tylko ze on w tym roku 18 skonczyl, wiec mimo wszystko zapewne jest na ich utrzymaniu. Jak jeszcze teraz ma dobre stosunki z matka, to tez bym nie powiedzial. Moi jakby sie dowiedzieli ze koksuje (jakby to robil oczywiscie :P) to chyba by mi juz na silke nie pozwolili wyjsc :wstyd:

Tyson ja na twoim miejscu bym poszedl sam nastepnym razem do lekarza :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie

Tyson ja na twoim miejscu bym poszedl sam nastepnym razem do lekarza

nom masz racje guzu starsi sa czasem przewrazliwieni bo nie sa w temacie co to ta kreatyna itp. i czesto wierza w to co im lekarz powie

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sądzicie
hehe nno sa przewrazliwieni a w dodatku moja stara to na wszystko co w modzie hehe, wedlug niej to czlowiek powinien zyc praca od rana do wieczora i nie brac zadnych korzysci z zycia
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024