Skocz do zawartości


Zdjęcie

CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
ale po co ma ladowac tyle stakow w siebie?? zeby wydac kase?? co ty wogole piszesz

w porcji green magnitude masz 5 g kreatyny, lykajac 2 porcje masz 10g
wiecej NIE JEST POTRZEBNE

jesli tego nie rozumiesz to opusc ten dział

a biorac 2 staki w jaki sposb odrozni ktory dziala??
  • 0
Anglia

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
to jak narazie mysle aby kupic HP, Storma i GM... mysle aby jeszcze walnac NOZ'a bo mojego kumpla dobrze pokopalo i moze NO Shotgun?? cos jeszcze dokupic?? Czy starzy na jakies 4 cykle, przypominam ze mam jeszcze troche XPandow... teraz co z czym laczyc i w jakiej kolejnosci jezeli to ma jakies znaczenie... DIETA jest i zamierzam zrobic 2x Armageddon na przemian z cyklem na sile i jakims jeszcze jednym treningiem jezeli juz armagedon nie bedzie dzialal...
  • 0
wracamy do żywych...

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
powiem ci tylko tyle ze ja sie nie dziwie ze to nie dziala

kupujesz po 5 pudel kreatyny
ciagle ja jesz i sie dziwisz ze nie działa

zrob sobie 2 miesiace przerwy od kreatyny

pozniej zjedz samego green magnitude i to wystarczy

nie ma co kupowac na zapas bo przeplacisz tylko
staki ciagle tanieja, za pol roku beda tanie jak barszcz, pamietam jak xpand byl po 170, a teraz za 115 mozna kupic.

wsztrzymaj sie z ta kreatyna, zrob przerwe,

skoro dieta jest to przedstaw ja nam, trening rowniez - chodzi o dokladna rozpiske
  • 0
Anglia

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
nie rozumiem zmieniles trening? diete?zrobiles regeneracje uzyles supli to ja nie wiem fajkt to co piszemy jest bez sensu skoro tylu sposobow uzyles by cos poszlo a nie poszlo to albo dziwny jestes albo zostal ci koks jednak dla mnie np szkoda wydawac kasy na 3 stacki lepiej sie skup na pazadniej diecie i w nia zainwestuj kup jakiegos supla ktorego nie brales zmien trening
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
jaqk sie ciagle wpierdala kreatyne bez przerwy to przestanie działac, normal opcja.

przerwa, regeneracja - takie cos powinno zagoscic w twoim zyciu patryk

a nie tylko myslisz co dokupic
  • 0
Anglia

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
Ja juz pisalem we wczesniejszym temacie gdzie Patryk sie podlaczył. On tam napisal takie cos:"mam diete i jem tonami bialko"
Wiadomo, ze to metafora i hiperbola :rotfl: ale moze rzeczywiscie w diecie jest za duzo bialka i tak sobie przyspieszyl metabolizm.
Dlatego jak inni juz pisali, Patryk dawaj:
-swoja diete
-swoj trening
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
kurwa gadacie do mnie jakbym mial downa LUDZIE i nic nie kumał :zdegustowany: ... przed kazdym cyklem robilem okolo 3 miesiece przerwy... przed cyklem na XPandach mialem 5 miechow... przed rozpoczeciem zawsze robie okolo 2-3 tygodniowa regeneracje... moj trening na XPandach to tak system 2dni treningu dzien przerwy 3dni treningu dzien przerwy...

DZIEN 1: Klatka - wyciskanie sztangi na plaskim 4 serie z progresja ciezaru 12 10 8 6 powtorzen, wyciskanie w waskim uchwycie 4 serie progresja 12 10 8 6, wyciskanie na skosie w gore 4 serie z progresja 12 10 8 6, rozpietki staly ciezar pozwalajacy mi wykonac okolo 10-12 powtorzen. PS. na kazdym treningu zmieniam kolejnosc cwiczen.. czasami wymieniam cwiczenie na: wyciskanie w waskim uchwycie na skosie w góre, ropietki na skosie w gore, przenoszenie hantelki nad glowa.

DZIEN 2 : PLECY - sciaganie wyciagu za plecy progresja 4 serie 15 12 10 8, sciaganie wyciagu do klatki piersiowej, cialo odchylone do tylu 4 serie, progresja 15 12 10 8, wioslowanie sztanga w opadzie 4 serie progresja 12 10 8 6, podciaganie hantelki w opadzie staly ciezar pozwalajacy mi wykonac techniczenie 8 powtorzen PS. na kazdym treningu zmieniam kolejnosc i czasami zmieniam cwiczenia na np. podciaganie na drazku, czy martwy ciag.

PRZERWA

DZIEN 4: BICEPS TRICEPS I PRZEDRAMIE - prostowanie rak na wyciagu 4 serie progresja ciezaru 15 12 10 8, uginanie rak ze sztanga stojac progresja 4 serie 12 10 8 6, wyciskanie waskim uchwytem NACHWYT 4 serie progresja 12 10 8 6, modlitewnik 4 serie progresja 12 10 8 6, francuskie wyciskanie 4 serie progresja 15 12 10 8, uginanie rak na hantelkach na stojaco staly ciezar pozwalajacy wykonac 8 powtorzen, unoszenie sztangi lamanej na przedramieni nachwyt, podchwyt, bokiem i obracanie hantelka z zawieszonym ciezarkiem z jednej strony najczesciej superserie jak nie to jak najkrotsze przerwy, PS Na kazdym treningu cos zmieniam poczawszy od kolenosci czy pozycji podczas cwczenia do zmiany ow cwiczen na m.in. uginanie hantelki w oparciu o udo, prostowanie na wyciagu tylem, unoszenie hantli na lawce skosnej, francuskie wyciskanie na siedzaco itp.

DZIEN 4: BARKI I KAPTURY - Wyciskanie sztangi zza glowy 3 serie progresja 12 10 8 , unoszenie sztangi lamanej z przodu podchwytem 3 serie stały ciezar pozwalajacy wykonac 10 technicznych powtorzen, unoszenie hantelek na boki 3 serie staly ciezar pozwalajacy wykonac technicznie 10 powtorzen, podciaganie sztangi lamanej wdluz tulowia 3 serie progresja 12 10 8, unoszenie hantli w opadzie staly ciezar pozwalajacy wykonac techniczne 10 powtorzen PS. na kazdym treningu zmiana pozycji, kolejnosci, zakresu ruchu i zmiana cwiczen na m.in. wyciskanie z klatki na glowe, unoszenie sztangi lamanej przed siebie nachwytem itp

DZIEN 5 NOGI I PRZEDRAMIONA - prostowanie nog na maszynie 5 serii z progresja ciezaru 20 15 12 10 8, uginanie nog w lezeniu 5 serii staly ciezar pozwalajacy wykonac 10 powtorzen, przysiady ze sztanga progresja 5 serii 15 12 10 8 8, martwy ciag na prostych nogach 5 serii progresja 20 15 12 10 8, wyciskanie na suwnicy 5 serii progresja 20 15 12 10 8, stawanie na palcach ze sztanga (łydki) 5 serii, staly ciezar az do zalamania conajmniej 15 powtorzen, stawanie na palcach na siedzaco 5 serii stały ciezar az do załamania conajmniej 15 powtorzen, unoszenie sztangi lamanej na przedramieni nachwyt, podchwyt, bokiem i obracanie hantelka z zawieszonym ciezarkiem z jednej strony najczesciej superserie jak nie to jak najkrotsze przerwy, PS na kazdym treningu zmiana kolejnosci itp dokladanie cwiczen na maszynach itp.

Kazde cwiczenia wykonuje dokladnie i staram sie wczuwac w kazde z nich aby dokladnie rozcwiczyc miesnie dlatego na kazdym treningu nawet na "sucho" mam straszna pompe ktora utrudnia pod koniec cwiczenia... potrafie podczas cwiczenia Bicepsow i tricepsow miec 2cm czasem nawet minimalnie wieksza pompe... Co do Diety ciezko mi jest ja trzymac dokladnie z powodow finansowych ale jak nie mam odpowiedniego posilku to uzupelniam to wszystko bialkiem weglowodany biore TYLKO po treningu gdyz jestem skrajnym endomorfikiem :/ i potrafie utyc w dni 5kg i to lajtem np. w swieta musze bardzo uwazac co wkladam do ust... moja dieta wyglada, a przynajmniej wygladala podczas cyklu, mniej wiecej tak:

Rano ok 7-7:30 - 3 bulki grahamki i 150g poledwicy, w szkole na dlugiej przerwie 10:30 dwie bylki lub duzy rogal z wedlina okolo 150g, 13:20(przerwa) tak jak wczesniej, 16 100g ryzu, surowka, 200g piersi z kurczaka, 17 trening(oczywiscie w dni treningowe ;) ) po treningu ok 18, 40 CARBO 20 min pozniej 30g odzywki bialkowej, 19 Ryz100g surowka i 200g piersi z kurczaka lub surowka z tunczyka i szprota w sosie pomidorowym z jajkiem i warzywami i chleb lub cos innego aby uzupelnic weglowodany i odzywka bialkowa 30-40g, przed spaniem odzywka bialkowa pro-longatum i ZMA... jak liczylem w odpowiednich ilosciach jest to okolo 2800 kalorii wiec jest przebitka... nie mam problemu z masa raczej z jej nadmiarem tak jak mowilem wiec bezproblemowo tyje tylko mocno srednio w miesnie :kwasny:... mysle ze to narazie wszystko gdyby co powiedzcie to napisze... :padam:
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...

Co do Diety ciezko mi jest ja trzymac dokladnie z powodow finansowych

paranoja wydajesz tyle kasy na suple a na diete kasy nie masz?
nie wiem czy dobrze wywnioskowalem ale cwiczysz 5 razy w tyg?
w dodatku widze ze na nogi to walisz wytrzymalosc albo rzezbe :zdziwko:
ogolnie plan krotko mowiac jest zly
nie dziwota ze nic ci nie idzie
  • 0

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
90kg wagi 2800 kcal dodaj jeszcze z 2000 i wtedy moze zobaczysz efekty.

pzdr/
  • 0

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
Dokładnie j.w. ja przy tej samej wadze łykam po 4000kcal, plan też musisz zmienić ! bo na pewno nie jest dla ciebie dobry ;)
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
trening jak trening
na klate wywal te wyciskanie wasko po to cwiczenie na triceps

ogolna kolejnosc treningow jest srednio dobrana

ale

zacznij schodzic do mniejszej liczby powtorzen
ostatnia seria najlepiej 4-6 powt
jesli chcesz budowac mase musisz zmniejszyc liczbe powt
na nogi 20 powt?? co to ma byc. wytrzymalosc trenujesz??

sama zmiana kolejnosci nic nie da

zmien zakres powt zdecydowanie
zaczynaj od tych 15 ok

ale roznica miedzy 12-10-8 powt jest niewielka.
nie rob powt wymuszonych - nei dajesz rady to odkladasz sztange i tyle.

a to ze masz pompe nie znaczy ze rosniesz. masa miesniowa rosnie glownie od zwiekszania obciazen, robiac powyzej 10 powt w wiekszosci serii cienko to widze


po treningu bialko i wegle mozesz a nawet powinienes pic razem, bez robienia przerwy


i przy tej wadze to z 3500kcal
bo 2800 to dla mnie moze by i bylo ok
  • 0
Anglia

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
moze z tymi kaloriami to bedzie koło 3000 ale wiecej nie bo sie zatluszczam strasznie... i tak przytylem 5kg ale miesni z tego jest niewiele 5cm w pasie :[ ...przypominam ze ta dieta byla pod wage 85kg. Te serie gdzie jest tak duzo powtorzen to sa takie serie rozgrzewkowe... jak walne wiecej kalorii to bedzie jeszcze gorzej... a nogi nie robie na mase gdyz i tak mam dosyc grube a nie chce miec az tak rozbudowanych... cwicze raczej na wytrzymałosc jezeli chodzi o nogi... cwicze 5 razy w tygodniu bo przy cwiczeniu 3 razy w tygodniu przestalo mi cokolwiek isc do przodu ponad rok temu :kwasny:... apropo cwiczenia waskiego bardzo dobrze mi dziala na srodkowa czesc klaty... oczywiscie jak odpowiednio je wykonasz...jezeli chodzi o kase to na suple mam tylko wtedy jak zarobie... problem jeszcze lezy w tym ze ja to jedzenie musze sobie szykowac sam wiec czasem rowniez brakuje mi na to wszystko czasu a odzywki mi pomagaja w skroceniu czasu przygotowania posilku
  • 0
wracamy do żywych...

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
musisz zmienic rozklad makroskladnikow
zmniejsz wegle
zwlaszcza bulki wywal z diety, jesli chleb to tylko razowy

odstaw gainery a zastap je bialkiem.

moze nie bedzie szlo tyle masy
ale przynajmniej bez tluszczu
  • 0
Anglia

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
jem tylko grahamki i chleb razowy, a gainerow nie jem,, uzupelniam tylko bialko a Carbo tylko po treningu w malych ilosciach...
  • 0
wracamy do żywych...

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
ale jak pisales jestes edno
musisz obciac troche wegle
  • 0
Anglia

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
sprobuje jeszcze je obciac... kurcze jem ich naprawde troche malo, ale sprobuje...
  • 0
wracamy do żywych...

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
PATRYK666, ja ci radze teraz pozadnie ulozyc diete pod swoja budowe i bez zadnych supli trzymac ja przez miesiac, moze wlasnie wtedy zrozumiesz swoj organizm, bo to podstawa jak przyrostow szukasz. Pozniej wiedzac juz czego potrzebujesz wrzucisz wszystkie wynalazki i bedziesz szczesliwy :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
czlowieku trzymalem kiedys diete idealna ulozona pod moja budowe i mialem wtedy CELL PUMPA... trzymalem ja i nie odstepowalem od niej ani troche przez caly cykl i okres przed cyklem i po nim lecz to bylo nieco ponad moje sily i zasoby finansowe rodzicow wiec sie nieco zmienila, ale jak juz pewnie wiecie z cyklu nie bylem zadowolony bo mialem przyrosty typu 0,5cm a lapie i w chuj w pasie... kurde zdazylem juz poznac moj organizm i WIEM ze sama dieta nie wystarczy bo bede wygladal jak oponka z reklamy michelin i bede mial lapki takie jak teraz... na redukcji mialem diete i niestety dzieki niej stracilem 8kg ale lapka skurczyla sie o ponad 2cm... i prosze przestancie mi tutaj pisac jakbym cwiczyl od wczoraj... oczywiscie dziekuje ze siedzicie przed kompem aby mi jakos pomoc mimo to ze pewnie denerwuje juz Was moja osoba, ale zrozumcie ze jestem NAPRAWDE dziwny :kwasny:
  • 0
wracamy do żywych...

DanteFighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Karate Kyokushin ,Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
Mi tez wydaje sie ze dobrze bedzie ułożyć jeszce raz dietę najlepiej skonsultować sie z lekarzem.. plan treningu suple na mase i ogień :)
chociaz z tego co wytyczalem to ciezko ci idzie masa ale ja tez mam taki problem ale u mnie moze to byc wywołane treningami Karate bo ćwicze prawie codziennie. Jedynie teraz na wakacje mozna troche masy nabrać :]
  • 0
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci którzy zwyciężają w walkach życia codziennego"
cel 75 kg

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: CO zrobic aby w koncu cos Patryka ruszyło...
mam problem z nabieraniem masy MIESNIOWEJ i jej utrzymaniem, ale mam problem z nadmiarem nabieranej tkanki tluszczowej zamiast :zdegustowany: ... apropo bialka jem go okolo 2g na kg masy ciala wiec chyba nie jest tego za duzo...
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024