Skocz do zawartości


Zdjęcie

korygacja :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

mastermaniek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd

Napisano Ponad rok temu

korygacja :/
Mam taki mały kłopot-jedna część moich mięśni jest mniejsza od drugich-chodzi o klatę, bica i trica,lewe są troche mniejsze(nie tak wyrażnie, ale jednak) jest jakiś trening na to żeby to wyprostować??
  • 0
Are you motherfuckers ready
For the new shit ?
Stand up and admit,
tomorrow's never coming.

Sebek780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka oraz gry

Napisano Ponad rok temu

Re: korygacja :/
Normalny trening. Rób albo więcej powtórzeń mniej rozwiniętą stroną, lub specjalne ćwiczenia, angażujące tylko konkretne miejsca.
Ja w ten sposób wyrównałem sobie triceps, bo w lewej ręce miałem mniej wyrobiony.
  • 0

mastermaniek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: korygacja :/
czyli jak??np. że jak robię wyciskanie sztangielek zza głowy to normalnie mam x3 a potem lewą ręką jeszcze jedną serie??Czy jak??
  • 0
Are you motherfuckers ready
For the new shit ?
Stand up and admit,
tomorrow's never coming.

Sebek780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka oraz gry

Napisano Ponad rok temu

Re: korygacja :/

czyli jak??np. że jak robię wyciskanie sztangielek zza głowy to normalnie mam x3 a potem lewą ręką jeszcze jedną serie??Czy jak??


Można na dwa sposoby:
1. Albo ćwiczyć przez jakiś czas tylko jedną rękę (w moim przypadku lewy triceps).
2. Ale chyba zdecydowanie lepiej mi poszło jak ćwiczyłem obie, tylko na mniej rozwiniętą (lewą) dokładałem więcej powtórzeń. Robiłem mniej więcej tak: 8 powtórzeń lewą ręką, 8x prawą, i ponownie kilka (6-8 powtórzeń) lewą. Szczęśliwie sobie wyrównałem ;)
W zależności od Twojej partii musisz sam wyczuć co i jak ćwiczyć.
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: korygacja :/
Może to sprawa genetyki.
  • 0

mastermaniek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: korygacja :/
Sebek780 wielkie thx za pomoc :hyhy:
  • 0
Are you motherfuckers ready
For the new shit ?
Stand up and admit,
tomorrow's never coming.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: korygacja :/
1. przenies sie na sztangielki bo te bardziej izoluja i tu silniejsza reka nie przejmuje ruchu jak przy sztandze (mniejsze zaangazowanie slabszego miesnia)
2. zaczynaj od slabszej strony (jesli rozchodzi sie o bic,tric)
3. wykonuja tyle samo ruchow na lewa i prawa. z czasem sie to wyrowna. ale zaczynaj jak napisalem w pkt2. wpierw robisz strone slabsza i tyle samo ruchow musisz zrobic na strone mocniejsza mimo ze bedziesz w stanie zrobic na strone mocniejsza wiecej nie rob tego bo poglebi do dysrpoporcje. tu wykladnikiem jest strona slabsza ktora katujesz jako pierwsza robiac na maxa by wiedziec ile ruchow zrobic na mocniejsza
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: korygacja :/

1. przenies sie na sztangielki bo te bardziej izoluja i tu silniejsza reka nie przejmuje ruchu jak przy sztandze (mniejsze zaangazowanie slabszego miesnia)
2. zaczynaj od slabszej strony (jesli rozchodzi sie o bic,tric)
3. wykonuja tyle samo ruchow na lewa i prawa. z czasem sie to wyrowna. ale zaczynaj jak napisalem w pkt2. wpierw robisz strone slabsza i tyle samo ruchow musisz zrobic na strone mocniejsza mimo ze bedziesz w stanie zrobic na strone mocniejsza wiecej nie rob tego bo poglebi do dysrpoporcje. tu wykladnikiem jest strona slabsza ktora katujesz jako pierwsza robiac na maxa by wiedziec ile ruchow zrobic na mocniejsza


Racja, biceps mi się wyrównał, ale zauwazyłem że na prawym przedramieniu mam 1cm wiecej niz na lewym, i też jazda ze sztangielkami :/ a wiadomo, np robisz wioslowanie duzym ciezarem to silniejsz reka zrobisz lepiej, dokladniej, b. technicznie niż lewą ręka ktora opadnie z sił i bedziesz robił ruchy oszukane, wypychane.. co spowoduje ze np lewy najszerszy bedzie gorzej zbudowany niz prawy. Tak mi sie zdaje ;p
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024