Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Trening do oceny
Elo, chciałbym przedstawic caly swoj plan treningowy i prosiłbym zebyscie go ocenili i poprawili w nim błedy. Przedstawilem juz plan na klate ale Joks powiedzial ze musze rozpisac caly plan aby mozna bylo go poprawic i ocenic wiec pisze :D :D . Kazde cwiczenie robie 4serie po 8 powtorzen wiec nie bede tego pisal ponizej :) i zawsze zaczynam od rozgrzewki(pare machniec sztanga z niewielkim ciezarem, krazenia ramionami itd.

[glow=darkred]Poniedziałek Klata&Triceps[/glow]
♣Klata:
•Wyciskanie sztangi na laweczce-prostej
•Wyciskanie sztangi na ławeczce-skos w gore
•Wyciskanie sztangi wąskim chwytem na laweczce prostej(chwytam sztange mniejwiecej na wysokości barkow i macham)
•Rozpietki(i tu jest problem :kwasny: nie moge robic zbytnio rozpietek u mnie to wyglada bardziej jak wyciskanie sztangielek w gore. Gdy robie rozpietki bardzo boli mnie łączenie klatki z barkami, mi sie wydaje ze to wina stawow. Biore glukozamine i coprawda pomaga mi ona ale nie na tyle zebym mogl robic rozpietki tak jak powinno sie robic)

♣Triceps
•Wyciskanie gryfem łamanym na ławeczce(wyglada to tak ze klade sie na laweczce i rece podnosze do gory, uginajac je w lokciach zblizam gryf do nosa i pozniej prostuje. Nie wiem jak profesionalnie sie te cwiczenie nazywa dlatego bede kazde tlumaczyl. Jestescie kumaci to chyba kapniecie o co chodzi :P )
•Wyciskanie gryfem łamanym na stojąco(staje w lekkim rozkroku, wyprostowane rece z gryfem unosze nad glowe, zginam je w łokciach przenoszac gryf za głowemniejwiecej na wysokosc szyji i prostuje je spowrotem)
•Wyciskanie sztangielek zza glowy(to chyba wiecie o co chodzi wiec tego nie pisze)


[glow=darkred]Wtorek Barki&Biceps[/glow]
♣Barki
•Wyciskanie gryfu lamanego zza glowy(siadam na krzesle a dokladnie to na modlitewniku. Obracam sie do niego plecami, no tak zeby plecy opieraly mi sie o ta czesc lamana modlitewnika. Plecy tworza z nogami kat 90° wtedy i wyciskam gryf łamany zza glowy w góre)
•Wyciskanie gryfu łamanego z przed glowy(dokładnie to samo co zza głowy tylko ze jest wyciskany z przed głowy :) )
•Podnoszenie talerza(chwytam talerz[chodzi o obciazenie] i staje w lekkim rozkroku. Chwytam go w rece i z wyprostowanymi rekami w lokciach unosze go nad głowe pozniej powolli opuszczam, dalej z wyprostowanymi rękoma w łokciach)

♣Biceps
•Modlitewnik(gryfem łamanym podnosze ciezar na modlitewniku)
•Młotki sztangilkami(siadam podobnie jak w barkach na modlitewniku czyli obracam sie do niego plecami tak aby przywieraly one do jego czesci łamanej i tutaj łokcie tez musza mi przywierac do tej czesci. Chwytam sztangielki w rece i zaczynam je podnosic do gory[ciagle z przywartymi plecami i rekoma do modlitewnika] pozniej opuszczam je w dół ale nie do samego konca tak by zmeczyc jak najbardziej biceps, bo gdy nie opuszczam do samego konca wtedy jest ciagle napiety i ciagle pracuje)
•Podnoszenie gryfem prostym(na gryf prosty[ten sam gryf ktorym robie klate] nakładam ciezar i na stojąco zaczynam robic nim biceps)
•Niekiedy robie jeszcze 1 albo 2 serie "21"(robie to jednak na modlitewniku poniewaz bardziej wchodzi wtedy, i jest mi owiele trudniej no i co najwazniejsze nie kolysze sie tak jak bym robil to na stojaco)


[glow=darkred]Środa Pauza[/glow]


[glow=darkred]Czwartek Klata&Triceps[/glow]
♣Klata
•Wszystko to samo co w poniedziałek tylko ze zamiast SKOSU GÓRNEGO jest SKOS DOLNY

♣Triceps
•To samo co w poniedziałek


[glow=darkred]Piątek Bary&Biceps[/glow]
♣Barki
•To samo co we wtorek

♣Biceps
•To samo co we wtorek


[glow=darkred]Sobota Plecy[/glow]
♣Plecy
•Wiosłowanie sztangilkami
•Podnoszenie sztangi prostej z ciezarem(nakładam na jedna strone sztangi prostej ciezar a druga strone zostawiam bez niczego.Chwytam sztange za ta str. na ktorej jest ciezar i z wyprostowanymi plecami podnosze ją.Lecz mało kiedy robie te cwiczenie poniewaz bola mnie bardzo po nim plecy :kwasny: )
•No i to by było na tyle z plecow :wstyd: :wstyd: bardzo nei lubie robic plecow poniewaz na silowni nie mam zadnego wyciagu, wyszytsko musze robic na sztangach/sztangilkach poniewaz jest to siłownia w piwnicy.Dajcie pomysł na jakies fajne cwiczenia na plecy i wytłumaczcie jak je sie robi. Myśle tez nad tym by w sobote dozucic jeszcze kaptury i przedramie bo wogole jeszcze tego nie robilem.


[glow=darkred]Niedziela Pauza[/glow]


[glow=red]Uwaga :P [/glow] :P :P
♥ Zawsze w kazde dni treningowe robie jeszcze brzuch, zawsze. Kłade sie na ławeczce do brzuszków i robie 20brzuszkow prostych(lecz sa to brzuszki "krótkie" czyli nie robie ich do konca, robie je tak chodzby w powietrzu zeby brzuch byl ciagle napiety) pozniej odrazu przechodze
do brzuszkow skośnych(te brzuszki juz sa bardziej pełne i robie je tak aby prawy łokieć poszedł za lewe kolano a lewy za prawe) pozniej znowu 20brzuszkow prostych a pozniej na koniec 10 brzuszkow skosnych.Te cwiczenie robie 3 serie czyli 3x70brzuszków. Od tygodnia jest to moje jedyne cwiczenie na brzuch wczesniej, przed tymi 3 seriami 70 robielem jeszcze 4serie po 15 brzuszkow z 10kg obciazeniem na klatce. Teraz juz tego cwiczenia nie robie poniewaz moje miesnie brzucha tak chodzby zaczeły nabierac masy. Chodzi o to ze brzuch zaczał mi wychodzic i nie zeby to był tłuszcz poprostu miesnie stały sie chodzby tak wielkie. Gdy szedłem w koszulce to niekiedy wygladało to tak chodzbym był w ciaży :) albo byl gruby :D


♥Ćwicze juz tym treningiem/rozpiska rowne 2 miesiace. Nie opuscilem ani jednego treningu.Biore kreatyne(multipower 500g) i zaniedlugo zaczne ja konczyc i zaczne brac Nitrobolon2.
Powiedzcie co bym mogł zmienic lub co źle robie. Ocencie to wogole.Z gory dzieki :rotfl: :rotfl:[glow=darkred][/glow]
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
wiec tak jaki masz staz? plan jest cholernie ciezki
od jakiego czasu bierzesz krete
  • 0

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
Hmmm cwiczyłem tak od wrzesnia do konca grudnia 2006r. No a teraz zaczałem od kwietnia znowu cwiczyc tylko obiecałem sobie ze teraz naprawde sie wezme za siebie no i narazie mi to wychodzi. Kreatyne biore tak od 3 tygodni. Wtedy nie mialem wlasnej siłowni teraz ja sobie zrobilem w piwnicy i jest fajnie :)
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
ja na twoim miejscu jak zaczeles w kwietniu to jakis trening ogolnorozwojowy krete to zes sie pospieszyl nitro II to odstaw narazie nie bierz tamto krete jak ci malo zostalo to dokoncz ale to byl blad kup gainera/bialko + carbo + diete i narazie jedz na tym za jakis czas walniesz se nitro II
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
nog sie nie robi ale bice,trice,bary,klate 2x w tygodniu tak :P
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
No nog nie robie bo od 4rok zycia biegam za piłka. Tak do 12 roku potrafilem grac non stop taka gdzies 8godzin niekiedy dochodzilo do tego ze podchodzilem do balkonu i wolalem zeby mama mi dała bułke :P a na obiad nie szedłem tylko lecialem dalej grac :D Do tego dochodza treningi w klubie no i dalej biegam po boisku wiec nogi mam juz dosc wyrobione :) Joks ocen mi ten treningg i podpowiedz jakies cwiczenia na brzuch, innych tez o to prosze. Czemu mam nie brac nitrobolonu ? Przeciez napewno mi fajnie wejdzie i bedzie napewno owiele lepszy postep przy nim niz bez niego.
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Czemu mam nie brac nitrobolonu ? Przeciez napewno mi fajnie wejdzie i bedzie napewno owiele lepszy postep przy nim niz bez niego.


Bo po co masz brać teraz, skoro bez nitro i tak będziesz miał przyrosty, nie napisałeś jasno jaki masz staż, zrozumiałem to tak że ćwiczysz od niedawna, a że kiedys tam cwiczyłeś to inna bajka.

Przez pierwszy miesiąc zrób sobie Trening ogólnorozwojowy, ułóż diete, jeśli brakuje ci np ww czy białka w diecie sięgnij po odżywki.

Potem jak zrobisz co wyżej napisałem układasz sobie plan na mase, najlepiej 3x w tyg, czyt pon, sr i pt. Jak ćwiczysz na mase rób powtórzenia w takiej kolejności 12/10/10/8 zwiększając ciężaar lub 12/10/8/6.

Na początek nie potrzebujesz kreatyny, najlepiej ją brać po 5-6 miechach solidnych treningów :)

pozdrawiam :)
  • 0

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
Nie zrozumielismy sie, ja juz cwicze 2miesiace tym planem ktory przedstawilem. wiec na trening ogolnorozwojowy to juz chyba zapozno.

Waze 73/75kg na serie na klate biore 64kg biceps 36 a wzrost 178cm - moze te dane wam troche pomoga aby dokladniej ocenic i skonfigurowac moj trening :oczami:
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
Na kreatyne i tak za wcześnie, 2 miechy to za mało.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
zly trening za duzo tego kazda partia 1x w tygodniu zwlaszcza przy tak niklym stazu po przerwie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024