Skocz do zawartości


Zdjęcie

MASS XXL + Keda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Czlowiek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

MASS XXL + Keda
Jak juz bylo cosik podobnego to przepraszam .... ale mam pytanka ,
1, czy jak kupie 5 kg tego gajnera to to po jakims tygodniu nie zaczne pawia walic na zapach np czekolady ?
2, moze lepiej kupic np 1 kg truskawki , 1 kg czekolady , 1 kg wanili ( i potem zlukam co mi bardziej smakuje i dokupie sobie reszte )
3, jaka kreatyne kupic MONO czy cos innego ?
4, jak mam laczyc to bo przecie niebede popijal kreatyny gajnerem bo bym musial chyba w kiblu zamieszkac :przestraszony:

Dziekuje serdecznie za odpowiedzi :padam:
  • 0

Rafallll
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piekar ŚL..
  • Zainteresowania:kulturystyka i akwarystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASS XXL + Keda
Hmm umnie tak jest jak kupie sobie bialko albo jakiegos gajnera to szybko mi sie nudzi dany smak wiec teraz jak kupuje to staram sie kupowac tak jak napisales czyli 1kg czekolady ,1kg banana ,1kg truskawki ale pamietaj ze tak wychodzi drogo jak kupuje sie mniejsze puszki
  • 0
zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

darus_koks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MASS XXL + Keda
Czlowiek lepiej kupic 4,8 kg wydasz jakies 116 zl , a za 5 gainerkow po 1 kg wydasz z 160 zl:P A co do kreatyny jak robisz masowke to MONO (Olimp Creatine Mega Caps) + jakis transporter np : tauryna , pinitol :P
  • 0

Yeti1418048756
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Naprawa
  • Zainteresowania:Sport :)

Napisano Ponad rok temu

Re: MASS XXL + Keda

1, czy jak kupie 5 kg tego gajnera to to po jakims tygodniu nie zaczne pawia walic na zapach np czekolady ?

nie

2, moze lepiej kupic np 1 kg truskawki , 1 kg czekolady , 1 kg wanili ( i potem zlukam co mi bardziej smakuje i dokupie sobie reszte )

ja bym stawiał na większa ilość np odrazu 4.8 bardziej ekonomiczne i tansze ;) ale to wszystko zalezy od braków w diecie ;)mass xxl czekoladowy pycha ;)

3, jaka kreatyne kupic MONO czy cos innego ?

jak to pierwszy cykl to mono staz masz odpowiedni wiec sie nie zastanawiaj :P

4, jak mam laczyc to bo przecie niebede popijal kreatyny gajnerem bo bym musial chyba w kiblu zamieszkac

kreatyne bierz w odstepie 30 minut od gainera
  • 0
"JEŚLI CHCESZ BYĆ WIELKI - ZACZYNAJ OD RZECZY MAŁYCH"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024