Skocz do zawartości


Zdjęcie

powtorzenia oszukane?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?
to sie robi po 3 lub 4 serii zalezy ile masz rozpisane w planie...poprostu gdy konczysz ostatnia serie zamiast wstac i robic inne cwiczenie to koledzy zdejmuja ci po bokach krazki i machasz max (wiele powtorzen raczej nie zrobisz bo zmeczony jestes po serii bez odpoczynku) jak nie mozesz po tych kilku ruchach znow zdejmuja i tak az spompujesz sie maxymalnie. podobna zasade mozna stosowac na bicu jak konczysz np serie sztanga 50 kg to zdejmujesz krazki i machasz jeszcze 30 kg jak nie mozesz, przechodzisz na 20 kg i znow machasz max. takie cos w ostatnich seriach sie robi danego cwiczenia praktycznie na wszystkich partiach.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?

takie cos w ostatnich seriach sie robi danego cwiczenia praktycznie na wszystkich partiach.

jeszcze jedno :wstyd: : jak mam wyciskanie na płaskiej, to robie dopompowanie, potem na skosie też dopompowanie, czy tylko w ostatnich seriach ostatniego ćwiczenia. Wole zapytac, bo nie chce spier.dolic czegos :wstyd:
  • 0
You're the best arround ^^

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?

to sie robi po 3 lub 4 serii zalezy ile masz rozpisane w planie...poprostu gdy konczysz ostatnia serie zamiast wstac i robic inne cwiczenie to koledzy zdejmuja ci po bokach krazki i machasz max (wiele powtorzen raczej nie zrobisz bo zmeczony jestes po serii bez odpoczynku) jak nie mozesz po tych kilku ruchach znow zdejmuja i tak az spompujesz sie maxymalnie. podobna zasade mozna stosowac na bicu jak konczysz np serie sztanga 50 kg to zdejmujesz krazki i machasz jeszcze 30 kg jak nie mozesz, przechodzisz na 20 kg i znow machasz max. takie cos w ostatnich seriach sie robi danego cwiczenia praktycznie na wszystkich partiach.


Zgodze się w 100%, tak robie na biceps i pompa niesamowita, potem rąk nie moge wyprostowac, tylko cały czas mam tak jakby zgięte w łokciu, to dobrze czy nie ?
  • 0

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?

Zgodze się w 100%, tak robie na biceps i pompa niesamowita, potem rąk nie moge wyprostowac, tylko cały czas mam tak jakby zgięte w łokciu, to dobrze czy nie ?

dobrze :P uwielbiam takie uczucie :hyhy:
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?
TheAnSwEr, po jednym cwiczeniu, najczesciej po wyciskaniu jesli mowimy o klacie i sztandze jesli o bicu bo w kazdym cwiczeniu to lekkie przegiecie by bylo
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?
thx :)
  • 0
You're the best arround ^^

nolabek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłka underground

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?
a mozna by bylo to dopompowanie na sam koniec treningu (chodzi mi o wyciskanie na klatke) np. skonczylem wszystko co mialem w planie i przed odejsciem jeszcze te 2 serie na max (mniejszym ciezarem) sie dopompuje czy lepiej od razu po wyciskaniu??
  • 0
One blood - One love - One RAP!!! //

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?
Chyba lepiej od razu, bo dajmy na to po klacie cwiczysz triceps i potem brzuch, juz miesnie klatki beda takie zwiędłe i kupe podniesiesz tak mi sie wydaje.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?
dobrze Ci sie wydaje :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: powtorzenia oszukane?

dobrze Ci sie wydaje :)


:hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024