Skocz do zawartości


Zanim zasnę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Plum_*

Guest_Plum_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Zanim zasnę
Tak się zastanawiam, bo odradza się jedzenie węgli przed snem z powodu tkanki tłuszczowej, co w przypadku tłuszczy (one w ogóle się magazynują inaczej niż jako tkanka tłuszczowa?)? Chociaz w sumie dlaczego tak jest z węglowodanami, przecież zużywa się tą samą ilość energii w obu przypadkach, a pojemność mięśni jest dosyć duża.

Jedyne wyjaśnienie jakie mi się nasuwa jako nie-biologa, to takie, że węgle są przydatne do syntezy białek , czy czegoś tam, i gdy w ciągu dnia się skończą węgle, to białka, jako, że bez pomocy węgli dupa, to jest spalane na energię. Potem pod wieczór jem węgle, ale jako, że niedoboru nie mam, bo zaniknął z powodu białem, to idzie w tłuszcz.


Koniec kontemplowania, z tego jeszcze nic dobrego nie wynikło, przejdę do najważniejszego pytania.


W weekendy zdarza mi się wstawać o późniejszej godzinie, więc w przypadku, gdy próbuję sie trzymać diety, to mój żołądek nie wyrabia z trawieniem, zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem wstawać rano, jeść zupę mleczną i iść spać. W sumie mięśnie są na bank puste i dużo mogą zmagazynować.

Ha?



(czy kreta może utrudniać trawienie? czy może to zbieg okoliczności?)

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim zasnę
raczej nie, nie jestes zawodowcem wiec nie trzym sie tak kluczowo diety!
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zanim zasnę

Tak się zastanawiam, bo odradza się jedzenie węgli przed snem z powodu tkanki tłuszczowej, co w przypadku tłuszczy (one w ogóle się magazynują inaczej niż jako tkanka tłuszczowa?)? Chociaz w sumie dlaczego tak jest z węglowodanami, przecież zużywa się tą samą ilość energii w obu przypadkach, a pojemność mięśni jest dosyć duża.

Jedyne wyjaśnienie jakie mi się nasuwa jako nie-biologa, to takie, że węgle są przydatne do syntezy białek , czy czegoś tam, i gdy w ciągu dnia się skończą węgle, to białka, jako, że bez pomocy węgli dupa, to jest spalane na energię. Potem pod wieczór jem węgle, ale jako, że niedoboru nie mam, bo zaniknął z powodu białem, to idzie w tłuszcz.


zależy np od tego jak wcześnie przed snem jadłeś i czy to co tam jadłeś już się spaliło.. tak to na noc może wystarczyć do syntezy z białkiem.. dlatego często się stosuje same białko na noc..

można się przestawić a jak nie chcesz to zależy jak długo spisz..jeśli ponad 7-9h to można wstawać ale to nie zbyt wygodne by było.. może będziesz drzemki robił po obiedzie..
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024