Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poważny Problem z Nabraniem Masy ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Rojiblanco
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
Chciałbym się poradzić Was jak dobrac ćwiczenia, diete i suplementy abym uzyskał dość dużo masy w jak najkrótszym czasie.
Z biegiem czasu mam coraz wieksze kompleksy z tego powodu ...

Otóż mam 18 lat, 187 cm wzrostu, oraz waże 71 kg, czyli jestem krótko mówiąc wysoki i bardzo szczupły ...
Mam szybka przemianę materii co uniemozliwia mi przybranie na masie ...
W szerz jeszcze jakoś wyglądam ale jeśli chodzi o profil z boku to wtedy naprawde widac jaki jestem szczupły ...

Na ten moment mam takie suplementy takie jak :

- Gainer - Nutrend Winner 14
- Kreatyne - Olimpa
- Dekstroze do Kreatyny

Mam do tego pare pytan :

1. Moim największym kompleksem są chyba rece (biceps, triceps, przedramie) które sa strasznie chude,
mam pytanie czy sa jakieś ćwiczenia które w duzym stopniu powieksza biceps, lub ogólnie rece całe ?

2. Czy dobrze by było ćwiczyć Aerobiczną "6" Weidera przy stosowaniu suplementów, które moga powiekszyc moją masę ?

3. W jakich ilościach i o jakich porach dnia brać te suplementy które mi polecicie ?

4. Przez jaki czas ćwiczyć na suplementach i jakie suplementy brac ?

5. Jak powinien wygladać mój trening ?


Na pewno wypowiadacie się na tym forum dośc często i sami braliście suplementy więc mysle, że bedziecie w stanie mi
jakos pomóc bo juz nie moge z tym problemem sobie poradzić od dłuższego czasu ... Z góry dzięki wszystkim tym, którzy
zainteresują się moim problemem i pomoga mi w rozwiązaniu jego.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
witam moim zdaniem najpierw bys podal staz bo sie przydalby

1. Moim największym kompleksem są chyba rece (biceps, triceps, przedramie) które sa strasznie chude,
mam pytanie czy sa jakieś ćwiczenia które w duzym stopniu powieksza biceps, lub ogólnie rece całe ?

witam w clubie tez mam kompleksy na temat rak ale coz odnosnie twego pytania to rece rosna choooooolernie wolno (bynajmniej u mnie) trzeba stosowac diety + odpowiedni trening + suple i urosna

2. Czy dobrze by było ćwiczyć Aerobiczną "6" Weidera przy stosowaniu suplementów, które moga powiekszyc moją masę ?

jezeli bedziesz chodzic na sile to wystarczy ze bedziesz walic normalnie cwiczenia i tez bedzie dobrze zobacz w dziale trening do FAQ tam masz porady co do brzucha

3. W jakich ilościach i o jakich porach dnia brać te suplementy które mi polecicie ?

staz musimy znac

4. Przez jaki czas ćwiczyć na suplementach i jakie suplementy brac ?

suple takie jak gainery lub bialko+carbo mozesz brac caly czas tak jak witaminy nieczemu one nie przeszkadzaja jedynie w braniu krety sa przerwy srednio 2 miechy

5. Jak powinien wygladać mój trening ?

typowo masowy w dziale trening w FAQ dobiez ktorys pod siebie badz zaloz temat w ktorym ci doradzimy
  • 0

Rojiblanco
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
Ćwicze juz 2 lata z przerwami i normalnie juz szlag mnie trafia z ta masą ..
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
kiedy miales ostatni cykl na krecie?
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
unikaj aerobów, walenia konia, sexu, długiego siedzenia za kompem etc

kup pro longatum bx na noc, aminki olimpa na dzień i duuużo gain bolic 6000

do tego dietka kretka i mordercze treningi i będa z ciebie ludzie pozdro.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...

Ćwicze juz 2 lata z przerwami i normalnie juz szlag mnie trafia z ta masą ..


Przedwe wszystkim to zweryfikuj swój trening, bo cos mi sie zdaje że wcale nie cwiczysz na mase, bo dwa lata siłki (przy dobrym treningu) nawet na sucho (bez supli) by cos dały i to nawet sporo. Np. moze walisz za małe ciezary a za duzo powtórzen w seriach, albo cwiczysz za duzo i za czesto myslac ze w ten sposob szybciej nabierzesz masy. Trening a dodkładniej sposób i technika jaką trenujesz to podstawa, jeśli masz zły trening to bedziesz jeszcze chudł a nie przybierał. Poniżej masz przykładowy zestaw spożądzony przez Joks'a. Poczytaj i zweryfikuj, tam mas równiez info ile razy w tygodniu powinienes cwiczyc, jak, no tam jest wszystko wszystko co powinienes wiedziec.

http://www.fabrykasi... ... 63&start=0

Jesli chodzi o gainera, moze lepiej kup osobno białko i carbo, i skoro masz taka przemiane to zwieksz lekko dawki.

Inna waża sprawa - sen, dużo spisz ? staraj sie jak najwiecej spac, nie siedz po nocach przed kompem lub tv tylko kładź sie wczesniej. To niby takie banalne ale ogromnie ważne - najlepiej sie regenerujesz spiąc.

Kolejna sprawa - stres, może Ty nerwowy jestes, masz jakies stresy czy cos. Jesli tak to wyluzuj albo idz do lekarza - to nie żart.

Tak pozatym co do supli to juz tu sa lepsi specjalisci co ci poradzą, ale słyszałem że po nitrobolon 2 idzie sie ladnie w gore, moj kumpel z pracy bierze - z natury dosc szczuply a teraz sobie bardzo chwali go, mowi ze rosnie w oczach :D

Jeszcze a propos snu i regeneracji, na lepsza regeneracje kup sobie ZMA i lecytyne.

Dieta - oprócz odpowiedniego treningu, regeneracji to kolejna kluczowa sprawa. Moze powinienes miec specjalna diete, myslałes o tym ? Przecietny koles taki np. jak ja (i inni na tym forum) w swojej diecie myslą przede wszystkim o tym zeby dostarczyc jak najwiecej protein i witamin a jak najmniej tłuszczy. A moze ty powinienes miec jakaś specjlana diete - bardziej kaloryczną, dla szczupłych osób. Poradź sie jakiego specjalisty, lekarza odnosnie diety, pwiedz ze jestes za szczuply chcesz przybrac a oprócz tego pakujesz i zalezy ci zeby przede wszystkim przybrac masy miesniowej a nie fatu. Jedyna moja sugestia: oprócz częstego jedzenia drobiu i ryb jedz też czerwone mięso. Wazna tez jest ilośc posiłków na dzien i żeby je spozywac regularnie (a nie jesc szybko, byle gdzie, byle co, byle jak). Jesli sie nie myle powinienes jesc 6 posiłków dziennie. O alkoholu i tego typu sprawach chyba nawet nie musze pisac...

Jeśli palisz to rzuc palenie

Rojiblanco
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
BODYGUARD, to wszystko w jednym miesiącu ? A co potem i ile gdzies mnei to wyniesie ?
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
dam ci rade - jedz ile dasz rade, poprostu miej przy sobie non stop zarcie po kieszeniach i jesli poczujesz ze dasz rade ugryzc kawalek tego co masz to ugryz, i tak co 5-10 min i do wakacji bedizesz mial 10kg wiecej.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
Rojiblanco, gainer,bialko,carbo moze byc w stalej suplementacji. kreatyna natomiast cyklicznie. ale posluchaj sie porad kaina bo na 2 lata to chudo cos ;/ pewno trening nie odpowiedni, zero regeneracji, zmian w treningu itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Q3d2!0r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ohaio City
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
Dwa lata cwiczen i nic?? :przestraszony: :zdegustowany:
Moze za bardzo koncentrujesz sie na białku a zapominasz o weglach...jesli jestes ektomorfikiem powinienes zwiekszyc ich spozycie.PZDR
  • 0
GO HARD OR GO HOME

GinoMen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
A diete jakas stosowales przez te 2 lata?
Proponuje zrobic sobie z tydzien przerwy, dieta i trening z podwieszonych + ewentualnie jakeis suple

zdro.
  • 0
GinoMen - sezonowiec jakich wielu %)

Qsek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
Stary jak ja bym ćwiczył dwa lata i miał takie przyrosty jak Ty to bym sobie wolał chyba w ogóle sie za to nie zabierać :super: 3maj tak dalej za rok będziemy mieli następnego pudziana :rotfl:
  • 0

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poważny Problem z Nabraniem Masy ...
NIe pier...cie że 2 lata i nic bo jak ma chłopak naprawde szybki metabolizm to może mieć krzyż pański z każdym kilogramem. Stary masz 71 kilo pomnóż to X 36. To twoje dzienne zapotzrebowanie kaloryczne. czyli 2500 kcal. zwiększ je codziennie o 500 kcal. z żarcia i w dni treningowe dodatkowo z 200-300. Białka z twoim metabolizmem więcej nie zjesz niż 2g/kg ciała bo wydalisz. Dużo węgli nie bój się jeść nawet jak nabierzesz tłuszczyku to z twoim metabolizmem szybko go spalisz. Tłuszcze to faktycznie 15 - 20 % twojej diety ale najlepiej oliwka z oliwek, tnij kreatyne nie zaszkodzi napewno i przy twojej przemianie to gainery jedz są tanie więc bez problemu. Wal dziennie 3000 kcal. ale pamiętaj że z tego 2g/kg ciała musi być białka. Trenuj 2 razy w tygodniu, nie biegaj nie jeździj na rowerze tylko jedz trenuj i śpij (moje marzenie kurcze hehe). Nie bój się węgli prostych ale bój się tłuszczy zwierzęcych. Czyli czekolade morzesz wpieprzać jak chcesz. Masy życze
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024