Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?
Siema. Chcialbym sie dowiedziec czy taki zestaw: HI TEC PROTEIN (2,5 kg ,85% białka), HI T kreatyna (500g) i 400 tab. HMB tez z HI TECa da mi jakies efekty w przyroście masy, masy bardziej mięśniowej niż ogólnej. Kreatyny nie brałem już ponad rok, czy zrobic sobie mini faze nasycenia?

Nastepne pytanie dotyczy dawkowania kreatyny. Zawsze bralem ją 10 g w kazdy dzien tyle ze w dni tren. 5g przed treningiem i 5g po a w dni nietreningowe 5g na czczo i 5 g w srodku dnia. Czy moze tak byc czy moze brac jakos inaczej.

Ostatnie pytanie dotyczy łączenia tych odżywek. Czy moge wziasc kreatyne razem z HMB, ile odczekac zeby pozniej wziasc białko bo podobno nie powinno sie laczyc kreatyny z białkami. Skoro kreatyne wezme bezposrednio po treningu to wydaje mi sie ze pol godziny pozniej moge sobie bialko zjesc. To tyle.

Pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?

Ostatnie pytanie dotyczy łączenia tych odżywek.


Jak najbardziej, sam tak brałem, czytałem wiele opini że kreatyna + HMB daje ciekawy efekt. Tak więc możesz brac te suple jednocześnie ..... pytanie tylko czy warto.
Za pewne wiele ludzi na tym forum odradzi ci HMB ze względu na niską skutecznośc. Ja sam jezcze biore HMB bo mam tego mały zapasik, więc przecież nie wyrzuce.
Jest wiele kontrowersyjnych wypowiedzi na temat HMB, ale niestety większośc opowiada sie za tym ze skutecznosc nie idzie w parze z ceną. Mi sie poprostu wydaje że efektów po HMB nie zobaczysz wczesniej niz po jakis 6 miechach, wiec na HMB w ciągu jednego cyku sie nie "zrobisz". HMB działa głównie jako antykatabolik, więc jak mi sie skonczy zastapie go innym antykatabolikiem a mianowicie L - glutaminą.


Przydalo by ci sie tez carbo, albo zamiast białka i carbo kup sobie jakis dobry gainer.


czy zrobic sobie mini faze nasycenia?


Nie rób. Organizm i tak jest wstanie przyswoic maxymalnie 5 (inni podają ze 10) gram krety na dzien.
Co do dawkowania to nie wiem. Nie jestem ekspertem, ale ja brałem w DT: 5g przed treningiem i 5g po, w DNT: 5 gram na czczo (po przebudzeniu). Możliwe że inni poradzą ci inaczej to posluchaj ich, a sam chetnie zobacze co napiszą i sie może do tego zastosuje w przyszłosci :)

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?

Przydalo by ci sie tez carbo, albo zamiast białka i carbo kup sobie jakis dobry gainer

Drugiego rozwiązania nie polecam. W gainerach są śladowe ilości białka i największy minus to oczywiscie to, ze nie rozdzielisz jednego od drugiego i nie masz możliwości regulowania czego ile chcesz w danej chwili wziąść. Kup sobie Carbo bo odżywke białkową potrzebujesz tak czy siak i to wtedy bedzie dobre połączenie. Duzo lepsze niz sam gainer
  • 0
You're the best arround ^^

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?
A co do tego HMB, to brac to czy sprzedac a jezeli sprzedac to co wziasc zamiast tego w cenie do 100 zł?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?
jesli masz kupca sprzedaj i kup za pieniadze gainera, jesli niemasz komu sprzedac bierz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?
A cos zamiast gainera? bo na gainerze idzie tez masa troche tluszczowa, nie lepiej kupic aminokwasy?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna + HMB + białko. Co sądzicie?
jak masz diete zbilansowaną dobrze to cie troszke zaleje
co cie tak przejmujesz?
zaleje cie zaleje potem zrobisz redukcje
cla hamuje przyrost tłuszczu!
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024