Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań na temat Krety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań na temat Krety

Jeśli kulturystyka to nie zawód (bo dla niektórych to zawód) tylko hobby to nie ma co przesadzac.

Pieniedzy z tego nie mam i miec pewnie nie bede (choc raz suple wygralem hehe), ale dla mojego hobby, jak do kazdego innego jakie bym mial sie poswiecam, bo sprawia mi to przyjemnosc, a zeby ta przyjemnosc byla wieksza (czyt. wieksza masa dobrej jakosci, wieksza sila, wytrzymalosc) to potrzeba kilku wyrzeczen, gdzie najwazniejszym jest prawidlowe odzywianie, tj. nie jem ciagle tego samego i nie przestrzegam 100% diety bo jestem normalnym czlowiekiem, ale przestrzeganie ogolnych zalozen to nic trudnego, jednym z nich jest wyeliminowanie huyowych wegli z diety i to nie jest az takie trudne, czyli mleka nie pije i pil narazie nie bede.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań na temat Krety

:padam:


po co wogole taki post??


Jeśli kulturystyka to nie zawód (bo dla niektórych to zawód) tylko hobby to nie ma co przesadzac.


ja cwicze tylko dla kilku rzeczy, nie po to by ważyc z 100kg czy wiecej tylko 85 max, bardziej sily i wytrzymałość mnie interesuje i inna sprawa również sport ale nie związane z kulturystyką, i nie wiem czemu nie przesadzac jesli chce sie osiągnac doby efekt tego?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024