Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jedzenie podczas redukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Jedzenie podczas redukcji
witam!
moim celem jest zrzucanie troche tłuszczyku aby mięśnie były bardziej widoczne. Posiadam pomoc w postaci Carbo, Tauryny, witaminek, Omegi, TSE. Co do treningu założe inny temat.
Nie chodzi mi tutaj o jakąś dietę, bo nie mam czasu na takie rzeczy (dziewczyna, rodzina, szkoła), a poza tym nie mam profesjonalnej wagi do odmierzania pokarmu co do grama. Tylko o to co muszę jeść, czego lepiej unikać/jeść w rozsądnych ilościach i czego wogóle nie jeść.

Oto moje założenia: Zamiarzam jeść 5 razy dziennie o tej samej porze śniadanie 6.30 w szkole koło 10, przed siłownią/aerobami 15.30-16 i po siłowni/aerobach o 19 i koło 21 jakiś owoc czy inne warzywko.

1 POSIŁEK
Tutaj będzie zawsze to samo Płatki z mlekiem

2 POSIŁEK
szkolna kanapka (białe pieczywo, sałata, ogórek, pomidor, wędlina) full wypas kanapki sprzedają u nas :P

3 POSIŁEK
Ryż z Kurczakiem, kluski z serem, co mogę jeść zamiast ryżu? on niezawsze mi wchodzi? Co jeszcze mogę jeść jako 3 posiłek?

4 POSIŁEK
Co moge jeść jako 4 posiłek? Tuńczyka jakieś ryby wędzone, sałatkiz tuńczyka i kurczaka albo jakieś warzywne, twaróg? poradźcie coś

5 POSIŁEK
Tutaj najbardziej mi pasuje jakiś owoc albo warzywo wkońcu zbliża się sezon na pomidory i truskawki :)

I jeszcze jedno pytanie: W wielu tematach jest napisane że zamiast posilku można zjeść carbo. No ale jak to zrobić rozpuścić w wodzie te 60gr i wypić czy mozna na sucho to zjeść? i czy to jest dobre rozwiązanie jedzenie carbo zamiast posiłku?

z góry dzięki za pomoc. pozdro
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
BIAŁKO:

Dobre źródła białka:
Chudy nabiał,odzywki białkowe, cielęcina,dziczyzna,chude wędliny dobrej jakości ryby (najlepiej mórz północy),jajka (polecam cale),drób,szczególnie piersi kurze i indycze,wołowina, soja,

Unikaj:
Kiełbasy, parówki, wieprzowiny,

Złe:
Konserwy mięsne jakiekolwiek

WĘGLODOWANY:

Dobre źródła węglowodanów:
Otręby, płatki, warzywa, owoce, ryż brązowy biały preparowany, kasza, miód, chleb razowy ,carbo

Unikaj:
Dżemy, jogurty słodzone, słodycze

Złe:
Biały chleb, bułki, serki słodzone

TŁUSZCZE:

Dobre źródła tłuszczy:
Avocado, tłuste ryby północnych mórz, oliwa z oliwek, tran, siemie lniane

Unikaj:
Tłuszcz zwierzęcy nasycony

Złe:
Margaryny, pokarmy smażone zbyt długo

Ciezko jest zrzucic zbedne kg bez diety redukcyjnej

4 posilek ryba

Ostatni posilek lepiej zjesc jakies bialko np, Serek Wiejski
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
o dzięki dzięki to będzie nawet dobre. Potrzebne mi będzie jeszcze więcej wskazówek co do 3 i 4 posiłku aby ta dieta nie była taka monotonna, że codziennie pierś kurza i żebym jej nie rzucił szybko. No i jeszcze co z tym carbo??
  • 0

Kedzior86
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
carbo to tylko dodatek:) rozpuszczasz w wodzie
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
carbo tylko po treningu bierz...nie używaj carbo zamiast posiłku.. gainer można jeść czasami jak się nie może zjeść normalnego posiłku...ale nie carbo

zamiast ryżu np kasze
wylicz ile czego musisz jeść i jak chcesz to stosuj dietę na oko.. mleko odmierzysz, płatki to łyżką też odmierzy jako tako...ryż można z torebek brać i też masz odmierzony, tuńczyk tak samo odmierzony

po treningu carbo, ok 20-30min poźniej tuńczyk a po 1h-1,5h posiłek 4 - np jajecznice
na ostatni posiłek jedz tylko białko
  • 0
Be free.

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
Dzięki Cavalier łap soga :)
A tak poza tym to Cavalier to też mój ulubiony trunek, polecam rozrabiać z wodą gazowaną :P

Znacie Leona? Każdy go zna, on zawsze Cavaliera w kieszeni ma :rotfl:
Cavalier connecting people :hyhy:
  • 0

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
słyszałes o diecie dostosowanej zaleznie do danej gropy krwi?
  • 0

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji

słyszałes o diecie dostosowanej zaleznie do danej gropy krwi?


ta dieta w rzeczywistości tyle zmienia temu co ma tą "właściwą" grupę co temu co dałeś koszulkę do wyciskania, a ciśnie maks 50kg.... to co to mu pomoże 2,5kg wątpie nawet... analogicznie jest z tą grupą krwi
  • 0

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
tam bedzie pisało co moze jeść a czego niemoze wiec to moze mu sie przydac moze sprubowac!
  • 0

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
tak, ale to ma mały procentowy udział w wynikach, ważne żeby miał dietę :)
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

tiwaz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
szkoda że podałeś jakie masz zapotrzebowanie dzienne :( łatwiej jest poprawić diete

a co do samej diety

1 POSIŁEK
Tutaj będzie zawsze to samo Płatki z mlekiem - zmieniłabym mleko na jugurt i np co drugi dzień otreby ze śliwkami pomogą w pracy jelit

2 POSIŁEK
szkolna kanapka (białe pieczywo, sałata, ogórek, pomidor, wędlina) jak możesz to zmień na ciemne pieczywo

3 POSIŁEK
Ryż z Kurczakiem, kluski z serem, co mogę jeść zamiast ryżu? - zamiast ryży może być kasza gryczana ma podobna wartość kaloryczną

5 POSIŁEK
Tutaj najbardziej mi pasuje jakiś owoc albo warzywo - a może sałatka grecka warzywa pomidory papryka cebula ogórek trochę oleju ser feta albo zwykły biały
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
no ładnie ładnie. Tylko najbardziej mnie przeraża ten 3 posiłek. Co mogę jeszcze jeść oprócz cycków z ryżem/kaszą i kluseczków z serem/truskawkami?
Przy okazji jeszcze mi napiszcie jak suplementować białko czy tak jak jest napisane na etykiecie że po przebudzeniu, po treningu, i przed snem? Czy wystarczy że tylko jako 5 posiłek sobie walne białeczko?
  • 0

tiwaz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie podczas redukcji
3 posiłek tu za wiele nie zmienisz może napisz co lubisz jeść i bedzie można to jakoś pogodzić ;)

białka nie traktowałaby jak cały posiłek i nie rezygnowałabym z kolacji to raczej jest dodatek
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024