Skocz do zawartości


Zdjęcie

gainer + ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

ja84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

gainer + ?
witam...
mam w palnach zakup 20 kg mass xxl i tu pojawia sie pytanie co do tego dodac i czy wogóle jest sens tyle kupowac, jesli chodzi o diete to nie liczylem i nie uklładałem bo wiem że nie jestem w stanie jej utrzymać, poprostu staram sie jeść jak najwięcej tego co powinienem. mój staż to około rok z kolejnym rokiem przerwy :kwasny: . ćwicze 3 razy w tygodniu, trening dobieralem z forum, jeśli chodzi o kase to moge wydać około 200 pln na miesiąc, chodzi mi oczywiście o mase w tej chwili waże 71 kg przy wzroście 173 cm
z góry dzięki za pomoc :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
nie kupuj takiej ilosci bo znudzi ci sie smak albo w polowie zdecydujesz sie na cos innego. dziabnij sobie mniejsze opakowanie. dolozyc mozesz kreatynke
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ja84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
mam juz 4,8 kg massa i 350 g nitrobolon ll tyle że jak pisałem nie byłem na siłce około rok więc nitro chyba lepiej odłożyć na później... co do massa kupić, białko?
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
no nitro odloz, bialko oczywiscie przyda sie , sp80 albo jak nie masz kasy to ostrowia.


dolozyc mozesz kreatynke


nie sluchaj tego madrali :P jeszcze pocwicz troche bo miales za dlugo przerwe zeby od razu kreatyne walic.
  • 0

lippa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
odłóż te nitro. Juz lepiej pojedż sobie na mono :)
  • 0

ja84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
kurcze moze i racja ale juz kupilem tr nitro wiec kiedys trzeba bedzie wszamac :D i dalej moje pytanie CO DO GAINERKA KUPIC? bo jakos nikt nie daje zadnych konkretnych propozycji :kwasny: :padam:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
ja84, bialeczko mozesz dorzucic oczywiscie standard witaminki itp jezeli bedziesz szamac nitro 2 to musisz dokupic jeszcze jedna puche 750g lub jeszcze jedna puche 350g i mono. masz malo$ wiec mysle ze powinienes sie skupic dieta+gainer+bialko nitro narazie odluz i dozbieraj kasy albo samego gainera narazie szamaj
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?

odłóż te nitro. Juz lepiej pojedż sobie na mono :)

nie zgadzam sie co to za roznica ktora kolejnosc? i to i to podziala na niego, wysycenie i jazda na mono po nitro
  • 0

ja84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
dzieki za podpowiedz, mysle ze kupie bialko, witaminy i moze jeszcze carbo, a co do nitro to wlasnie mam zamiar dokupic jeszcze 350g bo chyba dwie puchy wystarcza na cykl, ale to za jakis czas. moze najpierw na mono pojechac a potem na nitro? w sumie jeszcze sie nad tym zastanowie bo i tak narazie pare miechow polece z gainerkiem i bialkiem + ta moja kulawa dieta :kwasny:
...pozdro
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?

co do nitro to wlasnie mam zamiar dokupic jeszcze 350g bo chyba dwie puchy wystarcza na cykl

nie takie male...2x 700g

ta moja kulawa dieta

i badz tu madry jak rozpisac teraz dawkowanie gainera/bialka jak nieznasz brakow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?

i badz tu madry jak rozpisac teraz dawkowanie gainera/bialka jak nieznasz brakow


i dlatego bym mu proponowal kupic narazie gainera + diete niech mu ktos zlozy+mono + nitro jak juz bo bialko i carbo to wyda w bloto kase nie bedzie wiedzial ile dostarczyc i lipa
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
jezeli nie trzyma diety to nich tylko z białkiem uważa , sam gainer moze byc nawet jak nie zna BTW 100-150g dziennie i bedzie ok najwyrzej jak zobnaczy ze idzie mu to w pas to zmniejszy dawki do nitro mozesz dokupic jeszcze 700g i zrobic ekonomiczny cykl na 1000g + mono to starczy na długo , carbo zawsze sie przyda np na treningu

ja84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
dobra widze ze bez dity nie po0szaleje, wiec postaram sie jak tylko bede mogl jej przestrzegac.

nie wiem czy dobrze to policzylem waze 71 kg wiec:
-bialko 177 g
-ww 360g
-tluszcz 78g

jesli nie to prosze o poprawienie :padam:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer + ?
białka za duzo zmniejsz gdzies do 130g , węgli daj gdzies do 440g tłusze mogabyc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024