Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwagi,pytania i sugestie do moderatorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwagi,pytania i sugestie do moderatorów
No ta kteż mnieźle ale nie uważasz że w zaproponowanym przezemnie sposobie
byłoby znacznie wiecej opinii? bo tak to moze ktos wziął np HP
a nie chce mu sie fotek dawać itp a tak to by wszedł napisał opinie i po sprawie.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwagi,pytania i sugestie do moderatorów
ale obawiam sie ze takie pisania - wyrazanie swojej opinni czy warto czy nie to moze prowadzic np do spamowania, i osoby co nawet xp w ustach nie mialy beda pisac ze jest okey bo tak sie przyjelo...a relacja z testu to zawsze jakies urozmaicenie,ogladanie fotek itd. wezmy przyklad z tego saiba czy jak mu tam bo juz nie pamietam z sfd jakby nie zrobil swojej relacji z cyklu to nie byloby takiej furory jak napisanie tylko good zestaw-polecam, a takto ogladali jego fotki to lekko sie zachwycali ze mu sie udalo do takiej rzezby dojść
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwagi,pytania i sugestie do moderatorów
Nie no z tym to masz racje sam sie zastanawiałem że tak moze byc co wejdzie sobie jakiś oszołom co nawet mono nie brał ale słyszy że storm czy xp dobre to będzie głosował no nie wiem w sumie oba rozwiązania mają i wady i zalety.
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwagi,pytania i sugestie do moderatorów
teznie dokonca moze byc tak jak piszecie... chodziło o to ze dana osoba która miała jakis cykl by opisywała swoje wrazenia przyrosty odpowiadała na pytania innych userów... nie na tym ma polegac ten dział ze bedzie zatytułowany np. nie wiem cykl na XP i kazdy bedzie pisal "no ja tez brałem ostry kop sklepało mnie ładnie ipt itd" kazdy topic który bedzie załozony bedzie swojego rodzaju bazą przykładem dla innych.. jesli bedzie taka potrzeba skrytykuje sie cos co byłoźle a następni którzy beda sie przykładac do podobnego bądź idencztycnego cyklu beda juz wiedziec do czego maja przyłożyc wiecej uwagi a doczego mniej..

zdrowia

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwagi,pytania i sugestie do moderatorów

dzis lub jutro (niewiem jak z czasem) a troszke pisania bedzie opisze 2 najbardziej popularne prohormony plus dodatkowo dostalem wiele pytan o ich szkodliwosc, dostepnosc po zakazie handlu wiec dodatkowo opisze 3 suplement ktory mozna nazwac "nastepca prohormonow" czyli dziala miej wiecej na tych samych zasadach ale jest dozwolony do sprzedazy.

Joks, napisałeś to w koncu? bo nie moge znaleźdz nigdzie, chyba ślepy juz jestem :oczami:
  • 0
You're the best arround ^^

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwagi,pytania i sugestie do moderatorów

NASZE CYKLE


dobre by to było :)
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024