Skocz do zawartości


Zdjęcie

gainer i kretka.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

gainer i kretka.
a mianowicie ...

jestem na cyklu (mono TRECA) jak wiadomo pomiedzy cyklami trzeba miec przerwe 4-6 tyg :hyhy: :hyhy: i w tej przerwie bede sobie zakupowal gainerka ( vitalmax gainer 2, bo jest z kreatyną ... ) a jezeli zdażylo by mi sie tak, ze w miesiacu mialbym pieniążki i na krete i na gainera to moge brac normalnie vitalmaxa 2 ?? nie zaszkodzi mi nadmiar kretki ?? czy moze jak bede na cyklu z kretą to brac wtedy vitalmaxa 1 ??

ps. hehe ... biore raz krete a w przerwie gainerka, bo mam za niskie fundusze :D:D :padam:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
jak jesteś na cyklu to wtedy możesz sobie zarzucić ale właściwie tej krety jest tam tyle co kot napłakał, podobnie masz zresztą w magnumie z trecka, najlepiej zakupić sobie jak na masówkę to massa lub gainbolica i po kłopocie :] a w przerwie najlepiej darować sobie gainery z kretą, nawet jeśli jest jej tam mało, bo wiadomo, jak przerwa to przerwa i wal wtedy massa(dobre białko itp),pozdro
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
hmmm czyli jak skoncze cykl na krecie to mowisz zeby jakiegos mass XXL czy np. gainbolica ?? hmm no niech i tak bedzie :D
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
racja. w ogole dal mnei gainery z kreatyna to taka troche porazka. bo ani ona nic nie daje a tylko psuje przerwy miedzy cyklami. no ... ewentualnie moze ona dla tych co cwicza i nigdy nie wezma normalnej kreatyny w tabsach.

ps 4-6 tyg przerwa miedzy cyklami? ja slyszalem ze to ma byc 8 tyg. no ale w sumie .
  • 0

GreeD
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Silownia, Tuning Cars

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
Vitalmax jest bleeeee :rotfl: :rotfl: Jest ochydny :wstyd:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
bo kreatyna w gainerach dodawana jest w innych celach by pobudzic tylko organizm do fazy anabolicznej i pozatym mala ilosc kreatyny jest dlatego aby moc przyjmowac ja dlugoterminowo jak i gainer w ciaglej suplementacji. bo nie wszyscy jak wy robia cykle na kreatynie tylko 6-8 tyg. istnieja i rowniez dlugie cykle z faza ladowania a pozniej dawka podtrzymująca 0.03 g i taka dawke znajdziecie w 100g gainera okolo 3-4g. a wiec takie gainery moga stosowac osoby ktore nie planuja wlasciwego cyklu na kreatynie lub jako podtrzymanie po fazie ladowania
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
hhmmm... Joks alez Ty mądrusi :serce:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

--Krzychu--
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
Ja mam pytanie odnosnie dawkowania kreatyny hi teca KTP. Od jutra zaczynam i mam brac przez pierwsze dwa dni 4x5 caps. Planuje wziasc na czczo pol godziny przed sniadaniem, pozniej miedzy drugim a trzecim sniadaniem, nastepnie zaraz przed trenigiem i przed snem. Do tego gainera dwa razy dziennie - Gain Bolic pol godziny po sniadaniu i zaraz po trenigu. Moze tak byc?
  • 0
Cloud

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer i kretka.
jak dlugo chcesz dziabac kreatyne jesli robisz nasycenie ? jesli okolice 6 tyg to niewarto i lepiej z tak krotkim czasem bez nasycenia brac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024