Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z brzuchem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z brzuchem
witam chłopaki, jestes aktualnie na masówce, nie stosuje diety więc postanowiłem jeść po prostu duuuzo więcej wysokoenergetycznych posiłków..Postanowiłem budować mase mięsniową i byłem pewny i przygotowany na to że z taką dietą będe łapał tłuszcz.Jednak łapie go za szybo i w 90% na brzuchu, który zawsze był szczuplutki a teraz zrobił sie taki balonik :hyhy: . Czy jest jakiś trening który pozwoli mi zmniejszyć brzuszek albo przynajmniej spowolnić jego tycie??czy bieganie coś pomoże?I mam jeszcze jedno pytanie, mam od kumpla pas który zapina sie na brzuchu i idzie sie biegać, przy czym brzuch poci sie dużo bardziej, czy taki pas pomoze?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z brzuchem
Na zrzucenie fatu z brzucha:
Aeroby(bieg) z rana naczczo po 45min

Ale lepiej na masie nie biegaj
Zrób sobie potem redukcje


hca/cla to mozesz stosowac na masie i to spowoduje nie odkładanie sie tłuszczu i pozbywanie sie go, efekty widoczne po ok.12tyg :rotfl: :hyhy:

pas- no cóz różnie opinie
  • 0

cOOne
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:.... tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z brzuchem
mam ten sam problem co ty :PP robie brzuszki hmmm jakis miesiac 4 x w tygu no i efekty widac :P troche mniejszy sie zrobil :) ale zobaczymy jak inni sie wypowiedza na ten temat to mozliwe ze skorzystam z ich pomocy :P .pozdrawiam
  • 0
cel - 95kg
klatka wyciskanie - 140 kg


pozdrawiam cOOne

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z brzuchem
Ja wale brzuszki przed snem tak 3-4 x w tygodniu (3x20) do tego w dzien treningowy jeszcze i narazie efekty sa w miare zadowalajace jak dla mnie. A co do tego pasa to nie wiem nic na ten temat bo nigdy sie z takim pasem nie spotkałem. Pozdro
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z brzuchem
takimi pasami to odciążamy mięśnie kręgosłupa i brzucha. ogulnie niema co liczyc na cuda bo np: po saunie tez tracimy glownie wode z niewielką (nieznaczącą) ilością tłuszczu podskórnego a gdzie tu taki pas przyrównać do sauny :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_bartekkolo_*

Guest_bartekkolo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z brzuchem
Brzuszkami nie spali sie tłuszczu z brzucha,rób aeroby,skakanka itp. Ułóż diete , bo co za sens nałapac tłuszczu i go spalac , lepiej od razu miesni.

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z brzuchem
A wogole to podobno jak sie robi pompki to tez to troche wzmacnia brzuch bynajmniej przy zakładaniu nóg nieco wyzej normalnie (fotel, kanapa) ile w tym prawdy to nie wiem w kazdym badz razie odniczego robie pompki :)
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

GośćGuest_bartekkolo_*

Guest_bartekkolo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z brzuchem
Nie wiem , ale ja nie czuje jak mi pracują miesnie brzucha jak robie takie pompki :niepewny: Ale nie wykluczone ze mogą troche pracowac...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024