Skocz do zawartości


Zdjęcie

dlaczego nie mam zakwasów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

mg-maciek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdzichy
  • Zainteresowania:motoryzacja, siłka, nieróbstwo;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dlaczego nie mam zakwasów
zrobiłem na próbę lżejszy trening na barki i niestety nie weszło (następnego dnia nic nie czułem)
mam wrażenie że to był stracony dzień dla tego wracam do starego teningu tym bardziej że rospo więc po co zmieniać jak jest dobrze nie ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dlaczego nie mam zakwasów
1 dzien treningu nie moze byc wykladnikiem przyrostow, zwlaszcza ze wczesniej katowales barki i dlatego nie odczules zmeczenia. ale nie o to sie rozchodzi w kulturystyce by sie katowac i czuc to na nastepny dzien bo jesli lubisz sie meczyc to pojdz do wojska :rotfl: tu masz robic tylko tyle by miesnie rosly co na dluzsza mete lepiej sie oplaca (lepsza regeneracja i przyrosty) i zapewne przyda sie regeneracja po takich treningach i po 2 tyg off odrazu poczujesz mniej intensywny trening
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_bartekkolo_*

Guest_bartekkolo_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dlaczego nie mam zakwasów

heh ja mam kumpla co cwiczyl przez wrzesien , pazdziernik , listopad i do 20 grudnia sama klatke 7 dni w tygodniu 10 seri po 8-10 powtorzen tym samym ciezarem ... :D:D:D:D:D:D;D wiem ze wy sobie tego nie wyobrazacie :PP 1 wrzesnia wzial 70kg i 20 grudnia 100 kg przy wadze 65 :D wiekszosc z was moze w to nie uwierzyc no ale ... on to robil na moich oczach :)

a co z proporcjonalną budowa :chytry: Reszta obwodów pewnie mu spadła



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024