Skocz do zawartości


Zdjęcie

POJEDYNCZE PYTANIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

POJEDYNCZE PYTANIA
pomyslalem sobie ze moze sie cos takiego przydac, tu mozna zadawac krotkie pojedyncze pytania,aby nie robic zbednych tematow zeby zachowal sie jakis porzadek na tym forum, wszyscy nowi i poczatkujacy moga to zadac swoje pytania, bez potrzeby robienia nowych tematow, napewno odpowiemy :)
  • 0

Pawlak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA

wszyscy nowi i poczatkujacy


Xdddd A ty juz zaawansowany ;p
  • 0

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA
niee ;p
  • 0

skasia1982
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA

pomyslalem sobie ze moze sie cos takiego przydac, tu mozna zadawac krotkie pojedyncze pytania,aby nie robic zbednych tematow zeby zachowal sie jakis porzadek na tym forum, wszyscy nowi i poczatkujacy moga to zadac swoje pytania, bez potrzeby robienia nowych tematow, napewno odpowiemy :)

Cześć mam do Was pytanie czy ktos z Was cwiczył juz w takim dresie bo chciałam kupic a nie wiem czy to nie jest jakas sciema?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję

Kaska
  • 0

Adriano
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA
Witam wszystkich :)
Jestem poczatkującym i mam pare pytań. Chciałym szybko przybrac na masie, mieć wyrzeźbione mięśnie. Jakie używki mam kupic, aby były bezpieczne szczególnie dla wątroby bo jakies 2 laTa temu miałem z nia problemy. Mam 23 lata i waże zaledwie 58kg :) Mam w domu atlas i cwicze twardo od 3 tygodni 3x w tygodniu ale jakoś nie widze rezultatów. Prosze o porade. Dzięki
  • 0

puzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:k-ce
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA

Witam wszystkich :)
Jestem poczatkującym i mam pare pytań. Chciałym szybko przybrac na masie, mieć wyrzeźbione mięśnie. Jakie używki mam kupic, aby były bezpieczne szczególnie dla wątroby bo jakies 2 laTa temu miałem z nia problemy. Mam 23 lata i waże zaledwie 58kg :) Mam w domu atlas i cwicze twardo od 3 tygodni 3x w tygodniu ale jakoś nie widze rezultatów. Prosze o porade. Dzięki

rezultaty mozesz dostrzec po okolo kilku miesiacach treningu, po 3 tygodniach to zabardzo jeszcze nic nie widac :D
no jak na 23 lata to strasznie malo wazysz, ułóż diete i wklej tu swoj plan
  • 0

Adriano
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA
Więc staram sie jadac od 5 do 6 posiłków dziennie, mniej wiecej o tym samym czasie. Jadam duzo nabialu serow, jogortów, makarony, owoce, ryż, kasze gryczana, ziemniaki, duzo miesa z kurczaka, udka, filety, i mleko od czasu do czasu. Na apetyt nie narzekam, a przytyc nir moge :)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA

Więc staram sie jadac od 5 do 6 posiłków dziennie, mniej wiecej o tym samym czasie. Jadam duzo nabialu serow, jogortów, makarony, owoce, ryż, kasze gryczana, ziemniaki, duzo miesa z kurczaka, udka, filety, i mleko od czasu do czasu. Na apetyt nie narzekam, a przytyc nir moge :)


:) trzy tygodnie to za malo na rezultaty. po okolo 6 tygodniach robi sie plan na mase. po uplywie kilku miesiecy bedziesz widzial roznice. co do diety to moze oblicz sobie ile kalori potrzebuje twoj organizm( rozpiska i jak to sie robi jest opisana w dziale dieta)
  • 0

Baksior93
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA
Witam mam pytanie czy zamiast wody mineralnej niegazowanej można pić wode przygotowaną??odp
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POJEDYNCZE PYTANIA

Witam mam pytanie czy zamiast wody mineralnej niegazowanej można pić wode przygotowaną??odp

Mozesz tylko bedzie mniej bogata w skladniki
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024