Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

CHOROSZ
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:WW,GieKSa,muza:HardStyle,tuning

Napisano Ponad rok temu

Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee
Kto Potrafi Dobrze Niemiecki ?
poniewaz znalazlem na sciaga.pl pare opisow pokoji a na piatek musze to miec a ni %#% nie wiem co tam pisze lol :P


Mein Zimmer ist klein aber sehr gemütlich. Rechts, neben der Tür steht mein Schreibtisch. Darauf steht mein Computer und generell viele Klamotten. An dem Schreibtisch steht mein reter Stuhl und unter dem Schreibtisch ist mein Abfalleimer. Neben dem Schreibtisch, an der Wand steht mein Bett. Dahinter, an der Wand steht ein Bücherregal. An der Wand hängen viele Bilder, Fotos und ein Blumenkranz. Das Fenster befindet sich gegenüber der Tür. An dem Fenter hängt eine Gardine. Auf der Fensterbrett stehen viele Blummen. Links an der Wand steht meine Kommode daneben ist ein Schrank. Auf der ommode steht mein Fernseher. An der Wand hängt Bord und auf und auf darauf stehen meine Bücher. Rechts, neben der Tür, an der Wand hängt ein Spiegel. In der Mitte, auf dem Fußboden liegt mein großer Teppich.


albo

Mein Zimmer ist rosig, er ist in ihm das Bett, der Computer, der Turm, der Fernseher und die Möbel. Die Möbel sind die weiße Farbe und das deshalb dass ich mag die weiße Farbe na und ich vergaß meinen schönsten des Blümchens zu tauschen ist er hecke ich dieses jułka welche von 10 Jahren.Hängt in darstellender ihn der Beleidigungen die Blumen sind er das bekam ich der geliebten Mutti von mein welcher Veilchen auf 18 Geburtstagen. Mein Zimmer befindet sich nach Norden die Querwand meines Hauses auf welcher ist das Fenster. Gehe mein Zimmer das ist so groß nicht und er ist so für mich der schönst weil ich bin's seines selbst ich bemalte, ich veranstaltete na und ich wohne jetzt in ihm, wann er ich schwermütig ist das nur er dieses hat er auf mir so die warme Einnahme weil so wie aufschreiben ist sie früher rosig. Ich sich nicht vorstelle dass könnte anderer sein.
  • 0
19_Pierońskie Hanysy_64
Dokąd Siły Nam Zostanie-My żyjemy By Się Bić
Po Nas Przyjdą Też Nastepni-Będą żyli Tak Jak My!!

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee
CHOROSZ jakbyś to miał po francusku to bym Ci przetłumaczyła. Niemca niecierpię.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee
Mój pokój jest mały, ale bardzo przyjemny. Na prawo, obok drzwi znajduje się moje biurko. Na nim stoi komputer i ogólnie dużo ubrań. Przy biórku stoi moje obracane krzesło, a pod biórkiem znajduje się kosz na śmieci. Obok biórka przy ścianie jest moje łóżko. Za łóżkiem na ścianie jest regał z książkami. Na ścianie wisi dużo obrazów, zdjęć. Okno znajduje się naprzeciwko drzwi. Na oknie wisi firanka. Na parapecie znajduje się dużo kwiatów. Na lewo od ściany jest komoda, a obok niej szafa. Na komodzie jest telewizor. Na ścianie wisi półka, a w niej moje książki. Na prawo od drzwi wisi na ścianie lustro. Na środku pokoju na podłodze leży mój duży dywan.

To te pierwsze tak mniejwiecej ;)
  • 0

CHOROSZ
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:WW,GieKSa,muza:HardStyle,tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee
ok...wielkie dzieki....
a jeszcze jedno...czy to sie zgadza? Pol--->Niem.

Mój Pokój Jest Duży...ściany oraz sufit są koloru Niebieskiego,wchodząc Do Mojego Pokoju Na Wprost Jest Telewizor.moje łóżko stoi obok kaloryfera,a przy oknie jest komputer..Ogolnie w pokoju panuje wielki balagan poniewaz nie chce mi sie sprzatac,gdyby nie marudzenie Matki to bym chyba wogole niczego nie znalazl.No I to by bylo chyba na tyle....

Mein Zimmer ist gros. Die Wände und die Decke sind blau. Wenn man in mein Zimmer kommt, steht geradeaus der Fernseher. Mein Bett steht neben der Heizung, und neben dem Fenster steht der Computer. Die Farbe meiner Wände gefällt mir überhaupt nicht, aber es sieht nicht danach aus, dass ich das bald ändern kann. Generell herrscht im Zimmer eine gro[B]e Unordnung, da ich keine Lust habe, aufzuräumen. Wäre nicht das meckern meiner Mutter, würde ich überhaupt nichts finden. Kannst Du das auf Deutsch übersetzen? Ein Freund hat mich gebeten


bo nie wiem czy ziomek sobie jaj nie zrobil,a nie chce miec znowu lipy ;p ;p
  • 0
19_Pierońskie Hanysy_64
Dokąd Siły Nam Zostanie-My żyjemy By Się Bić
Po Nas Przyjdą Też Nastepni-Będą żyli Tak Jak My!!

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee
Kolor moich ścian nie odpowiada mi zbytnio, ale nie wyglada na to zebym to zbytnio zmienił.
To ze był malowany rok temu i ze niewiadomo jeszcze jakiego koloru to wykasuj.
  • 0

CHOROSZ
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:WW,GieKSa,muza:HardStyle,tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee
ale usunac tylko z PL tak?
tak jak teraZ?
  • 0
19_Pierońskie Hanysy_64
Dokąd Siły Nam Zostanie-My żyjemy By Się Bić
Po Nas Przyjdą Też Nastepni-Będą żyli Tak Jak My!!

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy :( J.Niemiecki :/ bleeee
Tak, z pl miało być usunięte ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024