Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miesnie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Miesnie brzucha
Wiecie moze dlaczego mam krzywe miesnie brzucha? :zdziwko: chodzmi mi o to ze po lewej stronie sa one wieksze a po prawej mniejsze :zdziwko: gdy robie brzuszki to czuje jak meczy sie jedna strona a 2 jeszcze nie i co dziwne meczy sie ta lewa czyli tam gdzie one sa wieksze :zdziwko: wyglada to tak chodzby ktos przestawil mi prawa polowke miesni brzucha w gore. Gdy sie przyjze w lustro widze ze pierwszy rzad miesni(patrzec od gory) roznia sie najbardziej bo lewy wyglada bardziej jak kwadrat a prawy jak prostokat (jest chyba o polowe mniejszy na wysokosc niz prawy) wiecie moze czemu tak jest ? jak to moze mozna skorygowac? i czy sa jakies cwiczenia na 3 rzad miesni brzucha bo u mnie widze tylko 2 rzedy :) :) :kwasny:
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
Aaaaaaaaa no czy na serio nikt nie wie o co chodzi ?? :zdegustowany: :looka: :/ :rotfl:
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
kwestia genetyki ;) jak poćwiczysz je pare miechów to sie wyrówna w miare albo zalej sie fatem i nie bedzie widac :hyhy:

GinoMen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
Moze krzywo robisz jak tylko jedna strona sie meczy, albo rob ze skretem tulowia
  • 0
GinoMen - sezonowiec jakich wielu %)

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha

albo zalej sie fatem i nie bedzie widac

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

ja tez tak mam ze z lewej strony mi bardziej widac a z prawej mniej.jak cwicze na brzuch to czuje obie polowy tak samo.huy wie od czego to zalezy.moze krzywo robimy brzuszki itd :rotfl: . teraz staram sie bardziej przykladac do brzucha, moze sie cos poprawi :hyhy:
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
No mam nadzieje ze tak po 2miechach mis ie to wyrowna :D:D przykladaj sie pozniej raz\em bedziemy chodzic na Cicha ;)
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

mlodyszyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
Ciało ludzkie nie jest w 100% symetryczne ! czasami jedna polowa bywa większa od 2 ! Czasami przyczepy mięśni mogą być nie do końca symetrycznie rozmieszczone ! W tym przypadku ścięgna mięśni brzucha nie są naprzeciwko siebie To jest kwestia genetyczna , tacy się już rodzimy! Jeśli to jest kwestia nierównomiernego treningu to trening korygujący Ci pomoże ! Jeśli kwestia genetyki i nierównych przyczepów to chirurg Ci jedynie pomoże (ale wątpię żebyś był zainteresowany chirurgią plastyczną) ! Ja nie mam prostych mięśni brzucha i nie robie z tego tragedii ! Piersiowy większy po stronie lewej też mam troszkę dalej mostka niż prawy ! Ale to już kroyguje odpowiednim obciążeniem i ilością serii np na rozpięktach i prawie nie widać różnicy ! :hyhy:
  • 0

drag1418048774
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Football

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
mlodyszyna, a moglbys mi opisac jakies cwiczenia zeby to wlasnie skorygowac(bradzo prosilbym o dokladny opis) dzieki ;)
  • 0
Jeśli bardzo chcesz, to MOŻESZ !!!!

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
zalezy jaki trening masz teraz, mozna go skorygowac pod katem bledow
a z miesni brzucha tragedii bym nie robil, wielu zawodowych kulturystow nie ma rownych miesni brzucha i prezentuja sie i tak znakomicie
ps. idealny brzuch IMO ma Jexter Jackson, ktory ponadto jest najlepszym zawodowcem na swiecie wg mnie
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

mlodyszyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha
zgadza sie , wielu kulturystow tak ma ! A co do tej korekcji to musisz przykładać dużą wagę, żeby ćwiczenia wykonywane były prosto ! Żebyś nie przechylał się na żadną ze stron ! Czy skłony ze skrętem tłowia były wykonywane w podobnych zakresach ! Jeśli będziesz na to zwracać uwagę to te małe niedoskonałości powinny same sie koregować ! Możesz również bardziej obciązać samą stronę mniejszą ;-) A treningu jakotakiego to rozpisywać nie chce , ponieważ nie jestem specjalistą żadnym i nie chciał bym nikogo wprowadzić w bład :) Pozdrawiam!
  • 0

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie brzucha

wielu zawodowych kulturystow nie ma rownych miesni brzucha i prezentuja sie i tak znakomicie

Też to zaobserwowałem. Wzasadzie to ze wszystkich mięsni to właśnie mięsnie brzucha są najczęsiej niesymetryczne u kulturystów. chociaz zauważyłem, że np. klatke też nie zawsze mają równą. Np. na opakowaniu Gainera 1 - Pavol Jablonicky prawa str ma więsza ;)
  • 0
You're the best arround ^^



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024