Skocz do zawartości


Zdjęcie

OSZUKALI MNIE BYDLAKI!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
Witajcie :*


no i tak. kupilem tego gainera 737 co kiedys robilem ankiete o tym. ciekawa sprawa. mowie gosciowi chce truskawke . okej. zachodze do domu patrze na opakowaniu truskawka i wszystko pasi. potem sobie jeszcze 2 dni jadlem starego MASSSA do krety. no i ciekawa sprawa. otwieram wczoraj 737 z ciekawosci zobacze jak smakuje patrze.... a on zolty :o:O:O wtf? mysle sobie jakis stary ze zolty? ciekawe. wrzucam do bidonu..... zalewam woda .... pije....i mysle. kurwa! przeciez to nie jest truskawka jakies TOFFI chyba czy cos ... (I TUTAJ UWAGA DO TYCH CO PILI KIEDYS 737 TRUSKAWKOWEGO , CZY ON SMAKUJE JAK TRUSKAWKA ? ,MNIE SIE WYDAJE ZE PODMIENILI) no i tak sobie usiadlem... i madry KOŃ wymyslil ze przeciez jesli opakowanie nie zgadza sie z zawartoscia (smaki) to przeciez data waznosci tez sie pewnie nie zgadza z zawartoscia nie ? no i mowie pojde do nich i im najebie. no to wybujany poszedlem dzis do sklepu ale byla ONA a ta babka jest glupia no ale spoko. no i mowie jej OCB ale ona powiedziala ze oni nie przyjmuja zwrotow bo otwarte i ze w ogole taki smak chyba jest . to powiedizalem jej ze skonsultuje sie z panstwowa inspekcja handlu ( a oni paragonow nie wystawiaja , to mysle sobie , pewnie nasra w majty ze strachu) a ona powiedziala " a idz sobie pan" no to lol. teraz juz napisalem list do inspekcji.... jeszcze ten sklep upadnie -.- ...


ej. jaki ma smak gainer 737 truskawkowy? chyba troche chociaz przypomina truskawke nie ? bo moj w ogole ;\
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
AAAAA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

MÓWIŁEM KONIKU NIE KUPUJ TEGO!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

słuchaj Bodzia następnym razem !!!! ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
ty to masz koniu problemy...powoli zaczynam sie zastanawiac ile masz wspolnego z ginomenem :P myslalem ze tu jakis powazny problem a tu smak ci nie pasuje :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
Joks. powiedz mi czy twoj 737 truskawkowy jest truskawkowy.
  • 0

GośćGuest_Łukaszek_*

Guest_Łukaszek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
hehe :hyhy: kupujesz maslo i masz nadzieje ze jest maslane!!
Koniu solidaryzuje sie z Toba!! :rotfl: :rotfl:

Kedzior86
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
jezeli kupiles to u nich i towar jest chu**** to musza ci wymienic, ja niedawno kupilem hca ale niezwrocilem uwagi na date waznosci a byl wazne jeszcze kilka dni, zadzwonilem do kolesia i bez problemow mi wymienil. smakiem sie nieprzejmuj truskawka i tak jest badziewna hehe , ale jezeli towar jest po terminie to walcz o zwrot jak lew:) :rotfl: :rotfl:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
tak koń stałes sie ofiarą spisku tera napisz raport "pelikana" :rotfl: :rotfl:

GinoMen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!

powoli zaczynam sie zastanawiac ile masz wspolnego z ginomenem :P

o co znowu chodzi? :hyhy:
  • 0
GinoMen - sezonowiec jakich wielu %)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
kiedys istnial sobie taki uzytkownik ginomen ktory swoimi postami wyprowadzal ludzi z rownowagi :hyhy: tak sie stalo akurat ze masz po nim legendarny nick
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
jakbys czytal uwaznei to bys wiedzial ze nie wiem czy data waznosci jest dobra czy nie Kedzior86,



ej no bral ktos gainera 737 truskawkowego?
  • 0

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
buehehehe :rotfl: ja biore teraz truskawkowego, ale Vitalmax 1 :rotfl: :rotfl:
Koniu przejdź sie tam jeszcze raz bo może kobieta nie zauważyła po prostu Twoich mięsni i dlatego Cie potraktowała jak zwykłego kolesia :P wparuj tam na spince i pozamiataj :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
You're the best arround ^^

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!

kobieta nie zauważyła po prostu Twoich mięsni i dlatego Cie potraktowała jak zwykłego kolesia

zwyklego źrebaczka :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!

może kobieta nie zauważyła po prostu Twoich mięsni

albo wogle go nie zauważyła ... :rotfl: :padam:
  • 0

mirek255
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za wójtem w lewo :)
  • Zainteresowania:tuning

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
siema koniu ja jadłem truskawkowego no i smakuje za truskawkami i jest różowawy z wyglądu a nie żółty :rotfl:
  • 0

Kedzior86
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
Koń czytalem uwaznie i wiem ze niemasz pewnosci czy jest po terminie!! ja mam gainera truskawke monstera i tez jest zulty ale jak go rozrobie to jest rozowawy, i w smaku jest chu**** wiec wiecej truskawki niezakupie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
ja wcinam truskawke Gain Bolic ijest git ale KONIU nie kumam cie czemu nie posluchales BODZIA i innych ktorzy ci odradzali ten syf uparles sie to widzisz jaka lipa wyszla o ile pamietam to chyba carbo ci doradzali wiec tera taki wniosek ze lepiej posluchac bardziej doswiadczonych jesli sie chce dobrze na tym wyjsc, ja ze swej strony na twoim miejscu bym tam poszedl i z bani tego zioma wyje.bal i koniec gadki by bylo jakby zadzwonil na psy to bym tam wrocil lecz z moim kochanym baseballem.
  • 0

TheAnSwEr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!

smakuje za truskawkami i jest różowawy z wyglądu a nie żółty

no mój proszek Vitalmaxa jest biały, ale jak tylko sie połączy z wodą albo mlekiem to robi sie różowawy, czyli taki jaki powinien być ;)
  • 0
You're the best arround ^^

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!

siema koniu ja jadłem truskawkowego no i smakuje za truskawkami i jest różowawy z wyglądu a nie żółty :rotfl:


wreszcie odpowiedz na ktora czekalem . thx.


ja wcinam truskawke Gain Bolic ijest git ale KONIU nie kumam cie czemu nie posluchales BODZIA i innych ktorzy ci odradzali ten syf uparle

a cos sie stalo?;] poprostu dostalem nie ten smak ktory chcialem , a teog nie moglem przewidziec.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
jezeli towar niezgodny z opisem to musza ci go zamienic, lub zwrocic wartosc + koszt manipulacyjny, ktory jest po twojej stronie ( ale to za male siano zeby sie o to upominac), jezeli nie chca to zadzwon/napisz/idz do rzecznika praw konsumenta w twoim miescie i on wykona telefon, zatrzesa portkami i zwroca ci co ci si nalezy, tak jest na ogół
ale z drugiej strony to tylko smak wiec problem smieszny troche...
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: OSZUKALI MNIE BYDLAKI!
Ja jadłem.
Smakuje jak truskawka.
Kolor zółtawy.

...może nie to co mass no ale w końcu cena/jakośc
  • 0
cel = rzeźba + masa



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024