Skocz do zawartości


Zdjęcie

spadki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

spadki!
gadalem wlasnie z kolega ktory bral stacka kreatynowego (nie podaje nazwy ze wzgledu zeby nie reklamowac danego produktu) . mial dosc duze efekty, lecz co sie stalo...
po cyklu przestal chodzic na silke. nie chodzi juz 3 miechy i mowie ze prawie wszystko mu spadlo to co nabil :o



czy to normalne? ja tak nei chce ;( . . . . weqqq

[you] , ty sie znasz, wypowiedz sie w tym temacie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
jak przestal cwiczyc to normalne :) ja tez w wakacje jak nie cwicze i robie sobie odpoczynek to lece gwaltowanie o pare kg w tyl. poprostu mniej wtedy spalasz energii a wiec mniej jesz nie podtrzymujesz ciaglej pracy miesni a nieuzywane narzady zanikaja :hyhy: itd. wiec spadki nie cwiczac sa normalne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
no to po co ja pakuje wiedzac ze i tak skoncze z silownia ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
niewiem sam zadaj sobie te pytanie hehe ja poprostu sie do tego przyzwyczailem i trudno byloby przestac mi nagle chodzic, pozatym lepiej sie czuje, lepiej wizaulnie wygladam, wieksza pewnosc siebie, kondycja i pozatym sport to zdrowie :) serducho pracuje itd. i chyba lepiej pochodzic na silownie niz palic pod blokiem fajki lub nudzic sie w domu. pozatym nie spada wszystko. gdy ja pracowalem w anglii to polecialo mi max 1,5 cm mimo ze robilem fizycznie i juz wiecej nie schodzilo bo przeciez przestajac cwiczyc nie wracamy do punktu wyjscia a wiec zawsze cos do przodu bedzie i zawsze sie bedziesz wyroznial na tle tych co nie cwicza w ogule (rece jak zapalki, zapadnieta klata, duzy brzuch lub zebra na widoku)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
dokładnie Koń słuchaj Joksa :] to że chłopak nie ćwiczył potem to było pewne że będzie miał spadki...nawet jakbyś nażarł się nie wiadomo jakich stacków z nie wiadomo jakimi dawkami przeróżnych specyfików to tak czy siak przestając ćwiczyć mięśnie zaczną ci spadać gdyż jak głosi stare porzekadło: "nieużywany organ zamiera" i tak też jest z mięśniami które nie mając bodźców do pracy, w tym przypadku ćwiczeń siłowych zaczynają nie zamierać dosłownie ale wiadomo kurczyć się objętościowo no i jakościowo...po cyklu z jakimś stackiem można na przykład zarzucić sobie suplik z rodzaju Nitrix który przytrzymuje pompę, no i podtrzymuje tym samym mięśnie w dobrym stanie. Sam po swoim cyklu mam zamiar to zarzucić z ciekawości bo dużo dobrych opinii słyszałem o tym produkcie :) O dokładniejsze jak co dane dotyczące stacków itp najlepiej pytaj Joksa bo On a nie Ja ma większe doświadczenie w tym temacie :] pozdrawiam
  • 0

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
ja nie cwicze poł roku i tez mi troche masy spadło schudłem z 69 na 61 :kwasny: ale od wrzesnia wszystko nadrobie :)
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
jak ty żeś schudł z 69 na 61??!! nic nie jadłęś czy co??przecież nawet trzymając lekką dietkę można utrzymywać daną wagę...no ale nic trzeba walczyć, powodzenia w zdobywaniu masy :]
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
to normalne że po kreatynie masz spadki temu nie można zapobiec, ale można zmniejszyć tego skutki ćwicząć regularnie i systematycznie i mieć odpowiednią dietę
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
kucyk ma kolegów sezonowców :rotfl: :rotfl:

jeżeli masz tak cwiczyc, to szkoda kasy na stacki i inne pierdoly,
bo na wakacje i tak zachlejesz pale cale wolne to cię spadki nieuciesza :padam:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
Sluchaj Twoj kolega jest pewnie, tak jak juz ktos wczesniej wspomnial, sezonowcem ktory chcial zrobic klka kilo masy w jak nakrotszym czasie... pewnie cwiczy krotko i od razu wzial jedna z najmocniejszych odzywek... pewnie naczytal sie tych pierdol o nitrobolonie i myslal ze jak zrobi 2 czy 3 centy w bicu w 6 tygodni to mu to wszystko zostanie na dluuuugie lata... jezeli tyo wszystko by tak dzialalo to kazdy z nas ktory ma "kilka zloty" w kieszeni po 2 latach bylby ronnie colemanem :rotfl: to nieprawda jezeli ktos na samym poczatku swojej kariery zabiera sie na kreatyne, lub nawet staki kreatynowe to nigdy nie zrobi trwalej masy... jezeli chcesz osiagnac cos co przynajumniej w wiekszosci zostanie Ci na dluzszy czas musisz byc cierpliwy i powiedzmy tyc pol kilo miesiecznie... bo nigdy w zyciu nie zrobisz 3 kilo CZYSTEJ masy miesniowej w 6 tygodni... poczatkujacy powinni skupic sie na dobrej diecie i najwyzej uzupelniac ja weglowodanami, jezeli ktos ma szybka przemiane materii, i bialkiem ktore jest bardzo ciezko utzymywac codziennie na tym samym, wysokim poziomie i wtedy zrobisz twala mase... a napewno trwalsza nic po cyklu na jakis stakach... kreatyn uzywa sie wtedy kiedy dopadnie Cie stagnacja i dieta przestaje byc wystarczajacym bodzcem do przyrostu masy miesniowej... juz sie kiedys wypowiadalem ze mam kumpli ktozi przed sezonem strzela sobie cykl na jakis anabolikach i swieca na basenach... tylko po pewnym, (niedlugim bo kilku miesiecznym) czasie kiedy jeszcze przestana cwiczyc... traca ponad 10 kg... i sa mniejsi ode mnie mimo to ze jeszcze kilka miesiecy temu mial 4 - 5 centow w lapie wiecej... CIERPLIWOSC TO RECEPTA NA TRWALA MASE MIESNIOWA... ale sam wiem ze jest to najtrudniejsze w tym sporcie
  • 0
wracamy do żywych...

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
ale on dluzej an silke chodzil niz ja . poza tym to nie byl jego pierwszy cykl.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
no to powodem meze byc tylko zla dieta... wiem ze to banalne, ale kreta strasznie pompuje woda nie kazda ale jednak pompuje... staki pompuja tez NO co rowniez sprawia ze miesnie sa wieksze... ale MUSI byc dieta (DUZO bialka) aby cos z tego zostalo co on zrobi na cyklu... pewnie ma rowniez szybka przemiane materii i bez diety traci szybko mase... ja mam Baaaaardzo wolna wiec z masa nie mam problemu raczej z jej nadmiarem wiec nigdy nie mialem problemu ze spadkami...
  • 0
wracamy do żywych...

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
poprostu nie chce mi sie jesc cały dzien albo w szkole jestem albo w dimu siedze przed kompem i nie mam apetytu .ale nieługo to zmienie ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
a wiec to Ty kamas jestes tzm kolega ktoremu wsyzstko spadlo po czklu na staku?? A co brales??
  • 0
wracamy do żywych...

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
nie, to nie jest ten kolega. nie wiem czemu sie tutaj odezwal :D

on nie z forum w ogole.

ps jak chcecie wiedziec to bral animal paka . ale podobno zajebiscie duzo mu to dalo;o
  • 0

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
hehe nie to nie ja. mi po stekach nie spadło tylko od czego innego zioło picie i te sprawy a obecnie kontuzjie mam i lekarz mi zabronił cwiczyc przez rok lasery i te sprawy. a po stekach nie spada masa jak bedziesz cwiczył i trzymał diwte bedzie ok ;) nie masz sie co martwić Koniu po steku ci nie spadnie ;)
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
Koniu :D ten Twój kolega pewnie włączył balangowy tryb życia narkotyki,alko,tłuste żarcie + brak ruchu = spadki
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!
on nie ma takiego trybu zycia. on jest tak porzadny jak ja.
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: spadki!

on nie ma takiego trybu zycia. on jest tak porzadny jak ja.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: dobra samoocena :D:D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024