Skocz do zawartości


Zdjęcie

100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
wydaje sie podejrzane ale na prawde tak jest

Odrazu pisze ze to nie jest zadna sciema ja juz wyplacilem kase 2 posty nizej daje screeny !

Pokolei to by było tak :

pewna firma a mianowicie liquidpoker daje zupelnie za free 50$ na gre w pokera na partypoker

aby otrzymac te 100$ musimy zrobic kilka zeczy nie trwa to jakos specialnie dlugo okolo 30 minut

na samym poczatku uprzedze ze trzeba miec jakis dowod tozsamosci(najlepiej dowod lub prawko) i tzeba byc pelnoletnim

wyplaty sa dostaene na netellera(trzeba depozyt) moneybookers(trzeba depozyt) konto banowe(minimum 100$) i czekiem
ja wyplacalem czekiem nie trzeba nic wplacac a minimalna wyplata to 50$, czek juz w banku w trakcie realizacji
odrazu moze npaisze ze czek dostajemy okolo 2 tygodnie po wyplacie idziemy np do banku BPH nie trzeba miec konta i oni w okolo 3-4 tygodnie go realizuja prowizja 20zlotych


no to wchodzimy na stronke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
klikmay rejestracja tam jest wszytsko opisane

I TERAZ WAZNA RZECZ W PIERWSZYM KROKU JAKBYSCIE MOGLI KLIKNAC ZAMIST NA TAMTEN LINK TO NA TEN LINK [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] BYŁBYM BARDZO WDZIECZNY

jelsi zrobicie wszytsko jak pisze na 100% otrzymacie kase
z gory dzieki

i wykonujmy wszytskie kroki pod koniec potrzebujemy zdjecie skan dwodu w jednym pliku mozna to robic za pomoca np painta lub wzucic do worlda

bedzie dzwonil do nas automat nie zadan baba tylko automat poda nam 5 cyfr( po nagileku powtarza 2 razy ) i bedziemy musli je wpisac wszytsko jest opisane na tej stronce

pierwsze 50$ bedzie do 48h do rejestracji przewaznie kolo 24h

koljne 50$(25 na pokera i 25 do kasyna) dostaniemy po rozegraniu 125rh rh=raked hand czyli tapria w ktorej w puli jest minimum 1$

trwa to okolo 2-3 godzin gry pry jednym stole, nie jest to trudne nawet jesli komus nie bedzie szlo to przegra powiedzmy 20 $ zosatnie mu 30$ i dostanie 50$(25 na pokera i 25 do kasyna) wtedy to co mu zostanie tych pierwszych 50$ +25 te co dostanie na pokera mozna juz wyplacic i najlepiej tak zrobic wyplacic wszytsko a te drugie 25 co dostaniemy do kasyna trzeba jeszcze obrocic 10x watpie zeby sie udalo wiec dlatego polecam po dodaniu tych 50$(25 na pokera i 25 do kasyna) odrazu wyplate tego co nam zostanie z tych pierwych 50$ i 25$ na pokera a pozneij mozna sie pobawic tymi 25 co dostalismy do kasyna

po rejestracji zanim dostaniemy kase mozna pocwiczyc na wirtualnych pieniadzach wybierajac money game, cash game sa o parwdziwe pieniadze

polecam grac pokera holdem - stawki i przebicia sa liminowane na co 10 lub 20 centow

i jak juz bedziemy grac polecam grac na sole 0.10/0.20$

aha te rh mozna zobaczyc ile trzeba jeszcze rozegrac kiljajac na my account pozniej na bonus details

po dokaniu wyplaty trzeba zadwonic do nich sa bezplatne numer 00800 2000 7789 i tam mowimy po anglieku ze chcemy zweryfikowac konto i ona sie nas pyta o dane (imie nazwiko data urodzenia adres mail login w partypoker) i za 5 minut dzwoni mowi ze wszytsko ok i wyplata idzie :) nie trzeba znac angielskiego dobrze zeby sie dogadac z nimi wystarcza postawy, mozna powiedziec zeby mowili wolniej to mowia, ja nie milem zadnych problemow z tym

to chyab tyle jakies pytania pisac :P

jelsi ktos sie zarejestruje z tego linku przez ktorego prosilem aby sie rejestrowac niech da znac na gg lub pm :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
hmmm.... trudno uwierzyc ze az tyle kasy za free wyjebka czy nie? :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pierwszy to potwierdzenie wplynecia hajsu na konto 50$ 25$ 25$ 10$

drugie i trzecie to wyplata to wyplata łacznie mialem 110$ ale jak mowie tego 25$ z kasyna po rozegraniu 125rh nie da sie wyplacic czyli 110-25=85 a wyplaclem 82 czyli rozgrywacajac 125rh stracilem tylko 3$
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
ja w to wchodze, wiem że prawda, bo juz kiedys miałem takie coś robić, ale zpoamniałem :)

a że gajnerek by sie przydał to i Ciebe wesprę i swój budrzet.. włąsnie jestem w trakcie ssania programu do grania:]
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tu jest link jakby komus sie nie sciagnelo
myslalem ze bedzie wieksze zainteresowanie, na forach z zakldami duzo ludzi naczepalo troche kasy na tym :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
wchodzac przez ten drugi link co dales na samej gorze,dziala to jak polecone czyli ze ty poleciles komus rejestracje i dostajesz wiecej $ . doopa tam a nie 100$ .

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
Kropek skad mam wiedizec ze te screeny sa twoje ? a nie np. wlasciciela tego serwisu ktore je zrobil i rozprowadza jako dowod uczciwosci?
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
bo jaki cel mialby w tym kropek ??
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
bo wierzy ze ten serwis wyplaca kase i sciaga ludzi by zdobyc jak najweicej kasy a nei wei ze tej kasy nigdy nie wyplaci.
  • 0

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
jak sie kropek wypowie to sie dowiemy
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
i tak napisze ze to jego zeby bylo ze uczciwa firma
  • 0

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
j/w

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
Koń, jak nie wyplaci jak czek dostalem poczta

jesli mi nie wierzycie moge wam wzucic ze 100 screnow z mojego konta bede tez tam moje dane pokazane do tego 100 zdjec potwierdzenia otrzymnia czeku ktore dostalem poczta

wchodzac przez drugi link ja dostane 10$ ale tylko i wyloncznie wtedy jesli wy otrzymacie 100$ jesli wy nie dostaniecie ja tez nie

za sama rejestracje to nikt nic Ci nie da wytlumacze na przykladzie pan A rejestruje sie z mojego linku ja dostaje za to hajsm mam mienne IP zakaldam kilka kont i mam pelno kasy
oni nie maja z tego nic a traca bo te konta nie bedzie zloony nigdy depozyt a jesli pan B zarejestruje sie z linku wykona kroki dostanie kase na swoje konto tzn ta firma zlozy mu depozyt i tylko wtedy ja dostane kase bo zebym ja dostal kase pan B musi zlozyc depoyt a w tym wypadku ta firma skalda depozyt za niego

a jesli klikniecie na ten link co tam jest dacie te 10$ innemu gosciowi bo tamten tez jest ref link wiec sobie pomyslalem ze skoro wam to tu opisalem to mozecie kliknac z mojego ale jak tam chcecie

zreszta niech ktos wykon wszytski kroki tak jak tam jest i otrzyma kase w ciagu 24-48h daje 100 % gwarancji a kase naprawde mozna wyplacic bez problemu
a jesli nie niech napisze to tu i bedzie po psrawie ale trzeba wykonac kroki jak jest napisane

na serio nie maci za grosz zaufania do mnie ?

probowal sie ktos rejestrowac wogole ?
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
ja sie dzisiaj rejestruje ;)
ja ci kropek zaufam bo wiem ze ty w te sprawy obcykany jestes :P i wala bys niewywionol ;) pozdro
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
jest jescze ktos kto wogole sie rejetrowal lu bedzie sie rejstrowal ?
KoT, Koń, sprobojcie a nie pozalujecie i cala reszta tez
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
Zarejestrowałem się z Twojego linku. Kiedy trzeba wysłać ten dowód i podać jakiś adres czy coś??
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
Kropek ja moglbym sprobowac ale lipa bo ja niepelnoletni jeszcze... dowod bede mial gdzies dopiero za 2 miechy :P

legitymacja szkolna raczej nie moze byc ? :P
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
Chousu, na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] masz to opisane w 15 kroku sie wysyla skan dowodu a dane podajesz przy rejestracji w party poker krok numer 10
Koń, dowod lub prawko ew paszport
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
rowniez zarejestrowalem sie z tego linku twojego

ile razy trzeba obracac ten bonus?
i ile mozna wypalcic odrazu??czy moze odrazu moge ten bonus wyplacic ?

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 100$ ZUPEŁNIE ZA FREE DO GRY W POKERA, BEZ WPŁATY !!!
z tego co sie orientuje to zeby moc wyplacic bez otrzymywanie drugiego bonusu ( bo najpierw dostajesz 50$ pozniej reszte) trzeba rozegrac kwota*25% czyli 13 rh ale na stronie liguid jest napisane ze to lamanie regulaminu chciaz czytalem na forach zakladami ze ludzie ywplacali po rozegraniu okolo 20rh i bylo ok

a jesli chcesz zgarnac pozniej jeszcze 25$ ( bylo25+25 ale zlikwidowali te drugie 25 dzis zobaczylem ale i tak za duzego pozytku z tego nie bylo bo te ostatnie 25$ trzebabylo obrocic 10 razy w kasyni co jest bardzo trudne) musisz rozegrac 125rh jesli sie nic nie zmienilo, jak dostaniesz kase wejdziesz w my account i bonus details bedzie npaisane ile gier trezeba rozegrac aby dostac te 25$

rg-raked hand gra z pula 1$ np 10 graczy daje po 0.10$ i jest 1$ w puli

kumpel zakaldal konto jak dostaie kase napisze dokladniej co z tym bonusem

ja np wyplacalem czekiem wiec musialem rozgerac te 125rh zeby miec wiecej niz 50$ (50$ minimalna wyplata czekiem) bo jak gralem pierwsze partioe to przegrywalem i mialem ponizej 50$ i czekiem nie moglem wypalcic a pozneij lepiej szlo i nie dosc ze mialem wiecej niz50$ to jeszcze mi dodali 25$

radze pocwiczyc na wirtualnych pieniadzach troszke
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024