Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sprawa - wojsko? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Dziwna sprawa - wojsko? :)
Otóż panowie - obecnie skończyłem edukację na oblaniu semestru na polibudzie. Zamierzam składać papiery w kwietniu do innej uczelni (nabór na październik).
Mam kategorie A - ale odroczono mi ze względu studiów do października 2007r. Wtedy mam im przedstawić kolejne zaświadczenie, że nadal się uczę.
Otóż w marcu chce zabrać papiery z politechniki i złożyć w kwietniu do innej uczelni na ten nabór od nowego "roku akademickiego - tj. październik 2007r.". Pytanie moje - czy wojsko może mnie ściągnąć jak już złoże papiery do tej nowej szkoły? :)
I jakbym chciał starać się o ponowną komisję lekarską - to ile bym na to czekał? (mam problemy z kręgosłupem i obecnie robie badania - na moje schorzenie).
Ktoś potrafi pomóc? :)
Chce teraz odczekać do października i wtedy iść na studia.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
nie powinni ale papiery mozesz zlozyc jeszcze np na e-lerning bo ten rusza od 3 marca. trwa tylko 3 semestry. sam sie tam zapisalem jako drugi kierunek (administracja sieciami komputerowymi) :rotfl: normalnie wszystkie materialy do domu przysylaja na e-maila i jedziesz tylko raz w semestrze na zaliczenie wiec masz duzo czasu dla siebie i nie meczysz sie co weekend. przedmioty zwiazane tylko z sieciami bez maty,elektroniki, programowania czyli wszystkiego tego co mialem tez na polibudzie. dostajesz kwit ze szkoly ze sie uczysz do wku i normalnie przepisuja stypendia naukowe,socjalne. i co wazne papier otrzymujesz normalnie jakbys konczyl zaoczne studia nie pisze ze jest to tryb e-lerning
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
Uważaj bo teraz sa pobory co miesiąc,ale skoro masz odroczenie do października to nei bój nic,dadzą ci do niego spokój,chyba że polibuda wyśle kwity że nie jestes już jej uczniem.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
Joks: a jak z finansami tam? :)
Możesz mi podać dokładny adres? I wszelkie informacje?:)
Z góry dzięki :)

  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
Joks, powiedz cos wiecej o tej wirtualnej szkole, chetnie sie dowiem, moze skorzystam.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
WBD, a nie masz mozliwości zdawania warunku?
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
na pierwszym roku chyba nie można, przynajmniej u mnie na uczelnie tak straszą :D
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
Joks dawaj jakies info o tej szkole:) fajna sprawa w sumie:)
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ja jako absolwent tej szkoly placilem za wpisowe tylko 35 zl. normalnie wynosi ono 400 zl. placimy przez 3 semestry co miesiac 260 zl i tak jak pisalem jesli ktos mial srednia ponad 4.0 przyznaja stypenidum naukowe w wysokosci 250 zl, mozna starac sie rowniez o socjalne. narazie sa to studia uzupelniajace II stopnia czyli na magistra. od nastepnego semestru czyli pazdziernika maja ruszyc juz normlanie rowniez i I stopnia. bo teraz wdrazaja program i wszystko testuja. wyglada to miej wiecej tak ze loguje sie na strone ze swoim haslem tam mam kontkaty na emiala, gg do moich wykladowcow i innych uczestnikow kursu (wiec jak ktos zaliczy zawsze moge sie z nim skontaktowac by mi pomogl). dostaje dokumenty rft,pdf gdzie wszystko jest opisane krok po kroku jakies zdjecie urzedzenia powiedzmy rutera i strzaleczki objasniajace co gdzie jest. nawet sa screeny z komend wydawanych w konsolach wiec mozna sie wiecej nauczyc niz normalnie. sa one przedstawione krok po kroku. jesli wydamy komedne np start to co sie pojawi nam na terminalu itd.bo jak jezdzilem na zjazd zaoczny do innego miasta i musialem rano wstawac i siedze tyle czasu w szkole to nawet nie uwazam na wykladzie tylko spalem lub na nie, nie chodzilem a tu moge zajrzec w kazdej chwili jak mam czas i mam wszystko narysowane ze zdjeciami jak dla malego dziecka :P no i jest z czego sciage zrobic hehe. niektore zaliczenia przez internet zeby jakis projekt zrobic wiec wtedy moze ktos za nas zrobic :rotfl: a tylko teorie glownie wymagaja swojej obecnosci na egzaminach. podjerzewam ze te egzaminy to i tak kabaret bedzie. papier normalnie sie dostaje magistra niestacjonarny czyli zaoczny i pracodawca nie bedzie wiedzial ze nawet z domu nie wychodzilismy. takie cos jest tansze, wygodniejsze dlatego ciagne dwa kierunki jeden wlasnie e-lerning. aha no i to z czego jest najwieksza zwala to jesli mieliscie na inzynierce wczesniej jakies przedmioty jak np ja sieci komputerowe to ocene przepisuja :D, takze normalnie w tym semestrze wyjdzie mi pojechac raz sie pokazac fizycznie i zaliczyc ze 3 przedmioty bo reszte mi przepisza. ale to dlatego ze studiowalem wczesniej w wsinfie i wiele przedmiotow sie powtarza. niewiadomo jak w wazszych szkolach.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
WBD, Zrobie ci bururu dostaniesz kat D jak nic :rotfl: :rotfl: :rotfl:
im oze nawet jakis dodatek zdrowotny za uraz psychiczny :hyhy:
  • 0

Zyzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
Dużo osób ma podobny problem. Na wszelki wypadek zapisz się do jakiejś szkoły policealnej. Prowadzą nabór co pół roku. I co ważne- wystawiają kwitek ważny dla WKU. Na bank masz coś w rejonie, przecież nie musisz tam chodzić, wystarczy że się zapiszesz.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
Mogą cie ścigać, kumpel miał prawie identyczną sytuacje i już od 3 miechów siedzi w woju ;)
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)
Na pewno Cie nie wezmą na 100% a co do komisji kolejnej to zagadaj do mnie na gg:):):):)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Zyzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna sprawa - wojsko? :)

Na pewno Cie nie wezmą na 100% a co do komisji kolejnej to zagadaj do mnie na gg:):):):)

Dlaczego nie wezmą? Mojego kolegę wzięli w identycznej sytuacji?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024