Skocz do zawartości


Zdjęcie

ćwiczenia na klate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

artuR18
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ćwiczenia na klate
Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać na dolne miesnie klatki piersiowej [ pod sutkami ], glownie chodzi mi o rzeźbe no i troche masy mięśniowej też by się przydało . Mam do dyspozycji ławkę poziomą sztangę i hantelki. Szukałem na necie tego tematu, i każdy wlasnie pisze że na te miesnie najlepsze jest wyciskanie na ławce skośnej głową w dół, no ale takiej laweczki nie posiadam :) . Więc jakie ćwiczenia mogę wykonywać na moim sprzęcie ? pomożecie ? :)
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na klate

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać na dolne miesnie klatki piersiowej [ pod sutkami ], glownie chodzi mi o rzeźbe no i troche masy mięśniowej też by się przydało . Mam do dyspozycji ławkę poziomą sztangę i hantelki. Szukałem na necie tego tematu, i każdy wlasnie pisze że na te miesnie najlepsze jest wyciskanie na ławce skośnej głową w dół, no ale takiej laweczki nie posiadam :) . Więc jakie ćwiczenia mogę wykonywać na moim sprzęcie ? pomożecie ? :)


chodzi Ci o rzeźbe :D napisz:

wiek
staz
waga

bo jesli nie masz masy to nie ma z czego zeźbic a nie chodzi o to zeby byc żylastym
napisz wszystko o sobie a postaramy Ci sie pomoc
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


artuR18
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na klate
18 lat, 67 kg wagi, ćwiczę z przerwami 1.5 roku.

nie zeby całą klate rzeźbić bo góre mam okej, chodzi mi tylko o tą dolną część, żeby ją troche ukształtować bo jak na razie to w tym miejsu nie mam za duzo miesni ;p. i wlasnie w tym problem że nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać na tą partie.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na klate

18 lat, 67 kg wagi, ćwiczę z przerwami 1.5 roku.

nie zeby całą klate rzeźbić bo góre mam okej, chodzi mi tylko o tą dolną część, żeby ją troche ukształtować bo jak na razie to w tym miejsu nie mam za duzo miesni ;p. i wlasnie w tym problem że nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać na tą partie.


jak na 1.5 roku to malo masy nabrales ;/ najlepiej jakbys jeszcze wrzucil fotke tej klaty a najlepiej calego ciala, wiesz zeby rzeźbic nalezy miec z czego wiec najpierw zalecalbym kuracje "nawet z suplami" na mase jakbys przybral z 5-10 kg sam bys zobaczyl ze efekt jest :)

przenoszenie hantla za glowe znad klatki to jest dobre cwiczenie( ale nie najlepsze) wyciskania glawa w dol sa lepsze, ale najlepszym rozwiazaniem bedize nabranie masy
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na klate

18 lat, 67 kg wagi, ćwiczę z przerwami 1.5 roku.

nie zeby całą klate rzeźbić bo góre mam okej, chodzi mi tylko o tą dolną część, żeby ją troche ukształtować bo jak na razie to w tym miejsu nie mam za duzo miesni ;p. i wlasnie w tym problem że nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać na tą partie.

Rozpietki glowa w dol. mozesz latwo zkastruowac taka lawke wystarczy deska jedno krzeslo niskie drugie wysokie i dwa chantle :) i GOTOWE!
  • 0

GrZeGoRz9876
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na klate
możesz wypychać sztangę... nie musisz mieć ławki przecież..... ja polecam rozpiętki ..ale jeśli tego jeszcze nie robiłeś to radzę uważać...
nawet zwykłe pompki działają na mięsień piersiowy większy wiec nie widzę problemu..po prostu rób to dokładnie :) pozdro
  • 0
Waga: 68
wzrost: 178

kark: 43,5
Klatka: 107
talia: 74
Ramię: 34
przedramię: 30
talia: 75
biodra: 88
udo: 54
łydka: 37,5



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024