Skocz do zawartości


Zdjęcie

Codzienne ćwiczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_benefit
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Codzienne ćwiczenia
Sorry jeżeli już było takie pytanie. Ale od jakiegoś czasu codziennie robię sobie brzuszki, pompki, wyciskam (małe ciężary) na klatę, ćwiczę hantlami biceps, triceps i barki no i na drążku plecy.

Pytanie jest takie czy ćwicząc tak około 5 razy w tygodniu, robię dobrze 8) w sensie czy przyniesie to jakieś efekty pozytywne albo negatywne (nie wiem może przetrenowanie albo jak sie za dużo trenuje to nie wzrasta masa i czy w ogóle tak częsty trening jest lepszy na mase czy rzeźbę?

Hehe pewno troche zakreciłem, ale chyba wiadomo o co chodzi.
Pozdrawiam
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
Przy takim treningu za wiele to nie urośniesz - to jest na rzeźbę.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
To zalezy co chcesz osignac. Ja napzyklad robie codziennie drazek. Jestem coraz silniejszy i coraz lepiej rozwinieta jest ta partia miesni. Ale masy jakiejs miesniowej szczegolnej to nie nabieram w tym miejscu.

W perspektywie MA nie robisz zle, a w perspektywie ladowania na silce to nie robisz dobrze ;)

Musisz sprecyzowac na czym Ci zalezy to wtedy przyszykujemy dokladna odpowiedz.
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
tez cwicze sobie codziennie w domowym zaciszu a wyglada to tak
pierwszy dzien - pompki, brzuszki (a6w), rozciagania
drugi dzien - barki, brzuszki(a6w), i rozne zestawy cwiczen ;) np. burpees

dziele sobie na dwa dni, poniewaz daje odpoczynek dla innych grup miesniowych 8)
a mam jedno pytanko - moze by dorzucic jakies cwiczonka. lub Niedziel jak mozesz to wrzuc jakis trening (plan) z perspektywy MA :) jesli mozesz.
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia

Sorry jeżeli już było takie pytanie. Ale od jakiegoś czasu codziennie robię sobie brzuszki, pompki, wyciskam (małe ciężary) na klatę, ćwiczę hantlami biceps, triceps i barki no i na drążku plecy.

Pytanie jest takie czy ćwicząc tak około 5 razy w tygodniu, robię dobrze 8) w sensie czy przyniesie to jakieś efekty pozytywne albo negatywne (nie wiem może przetrenowanie albo jak sie za dużo trenuje to nie wzrasta masa i czy w ogóle tak częsty trening jest lepszy na mase czy rzeźbę?

Hehe pewno troche zakreciłem, ale chyba wiadomo o co chodzi.
Pozdrawiam

Lepiej to niż wogóle.Nie zapomnij jeszcze o odpowiedniej diecie tzn wez pod uwage co jesz. :wink:
  • 0

budo_firecracker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
jeżeli codziennie powtarzasz te same ćwiczenia, to napewno trening tylko na rzeźbę. aby rozwinąć masę możesz trenować 5 razy w tygodniu, nawet 6 ale każda partia powinna mieć ok 48 godz. odpoczynku no i przede wsztystkim jakieś konkretne ciężary.
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
Widze że takich jak ja jest więcej...ja tak samo ćwiczę w domu, ja stawiam głównie na rzeźbę...ale też na kondycje...może nie odkryłem ameryki ale jeszcze kilka miechów temu zrobiłem 4 pompki i...tyle, piąta już ze zwierzęcym wysiłkiem :wink: ...od grudnia codziennie dwa razy dnia, pompki (w kilku układach, tzn. np. nogi wysoko na taborcie) albo , brzuszki, skrętoskłony...nic wielkiego, rano i wieczorem po jednej rundzie (20 pompek, 20 bruszków i inne, za pół godziny to samo) i po tych kilku miesiącach..widac efekt, klatka lekko powiększona, brzuch z lekką"kratą" i teraz 30 pompek to nic wielkiego :wink: brzydzę sie wszelkimi creatynami czy jakoś tak, jem to co chce i ile chce, i przy tym ukłądzie cwiczen jak opisałem powyżej..złapałem niezłą kondyche siłową no i rzeźba się mi zmieniła dośc mocno. Cwicze raczej przy użyciu własnego ciała...po prostu nie mam żadnych chantli, mieszkam na wsi...a więc :wink: no i też robie czesto małą improwizacje...podnoszenie wiader z wodą, różnych osi stalowych itp. prowizorki..wydaje się smieszne, ale kiedyś podciąganie sie na drązku było dla mnie wyczynem poza moimi możliwosciami..a teraz? 20 podciągnięc z prostymi nogami to banał. Tu nie chcę się chwalić...ale tylko napisac że nie zawsze trzeba drogo inwestować w ciało...reularnie czwiczyć z rozsądkiem! a efekty zawsze będą..

Pozdro dla wszystkich co ćwiczą w chacie, tak jak ja, gdy robię pompki to pies mnie liże po mordzie, a jak robie brzuszki to mnie stara przegania bo kwiatki podlewa :)
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
Ja również ćwiczę w chacie.
  • 0

budo_bambucha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tyskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
nie polecam.. możesz sie przetrenować.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Codzienne ćwiczenia
ja ćwicze 6x w tyg.
jeden dzień zestaw ćwiczeń z expanderem( trening dla domatora z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )
drugi dzień - abs2 i drążek (nadchwyt i podchwyt - piramidka)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024