Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosze o pomoc
Witam starych koksów :hyhy:

Wiem ze tematów bylo co niemiara,lecz nie mam czasu wszystkiego wertowac.

Mam zamiar znowu ruszyc z cwiczeniami.
Mam juz sporo lat,i sporo cwiczylem,jednak tak naprawde to nie jestem dobrze obeznany z koksem.

Na przestrzeni 7 lat,mialem trzy sesje.
Raz bylo to 15 strzalow deki.
Drugim razem 10 strzałow deki i 10 winstroli a za trzecim razem 15 Trigon depot.

Jak widzicie nic wyszukanego.

Teraz nakupilem kilka rzeczy.
Suplementy:2 x 1,8 kg białka ostrovii,kreatyne,hmb-w plynie oraz tabletkach,dekstroze oraz thermal pro,l-karnityne.

Do tego 33 strzały winstrolu.

Nie ukrywam ze chce spalic tłuszczysko,nie chce tez nabierac zbytnio masy,bo ta posiadam,dlatego tez nie kupilem deki,bo po tej mam duze przyrosty masy,a tego po prostu nie chce.

W dniach wolnych(czyli co drugi dzien) planuje po dwa treningi,jeden typowo silowy,a jeden aerobowy(brzuch i boksowanie worka).

Cykl planuje na ok 3 miesiące.
I teraz pytanie,czy 33 strzaly winstrolu to przypadkiem nie za duzo??
Moze cos wziac do tego winstrolu??Wiem ze powinno sie brac witaminy,dlatego tez je zakupie,ale moze cos jeszcze??W innym temacie ktos wspomnial o oslabieniu sciegien.Nie chce sobie czegos zerwac,przez nieudalne koksowanie. Z gory mowie ze jakies omnadreny,matanabole odpadają.
Zastrzyki z winstrolu planuje robic co 3 dni.

Doadam tylko,ze bede mial rozpisaną diete,do ktorej bede sie przykladal,wiec jedzenie powinno byc dobrane optymalnie.

Pozdrawiam serdecznie,jezeli ktos mi odpowie bede wdzieczny. :zdziwko:
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
winstrol na pewno będzie znakomitym antykatabolikiem i pomoże zachować miesień przy redukcji. Osobiście dołożyłbym do tego propionat bo cykl bez testosteronu to nie cykl, ale Tobie chodzi w sumie o zgubienie fatu, wiec mysle ze wino solo da rade. Wal co drugi dzień, nie co trzeci jak napisałes przez okres 7-8 tygodni. Zaopatrzyłeś się w serm'y na odblokowanie- clom/nolva?
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

winstrol na pewno będzie znakomitym antykatabolikiem i pomoże zachować miesień przy redukcji. Osobiście dołożyłbym do tego propionat bo cykl bez testosteronu to nie cykl, ale Tobie chodzi w sumie o zgubienie fatu, wiec mysle ze wino solo da rade. Wal co drugi dzień, nie co trzeci jak napisałes przez okres 7-8 tygodni. Zaopatrzyłeś się w serm'y na odblokowanie- clom/nolva?


Dzieki za odpowiedz.
Nie,narazie nic na odblok nie zakupilem.
Ufff...czyli co dwa dni??
Czy tyle zastrzyków samego winstrolu nie zaszkodzi??Jak dlamnie tosporo,tyle jeszcze nie brałem...
Odblokowanie zacząc zaraz po zakonczeniu zastrzyków winstrolu,czy to bierze sie juz z ostatnimi srzalami cyklu??

Propionat to zastrzyki czy tabletki??Pierwsze o tym słysze,jaka srednio jest tego cena i ile bym musial tego zakupic do 33 zastrzyków winstrolu??
:zawstydzony:
  • 0
Widzew Łódz-zycie i pasja

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
powinieneś troche poczytać o sterydach. Chodzi o testosteron propionat, o wiele tanszy od wina, farmak ukraina ok 5zl za ampulke.
No troche za dużo tego wina, na 7 tygodni wystarczyloby 25 ampulek, wg mnie to optymale rozwiazanie.
Odblok ok 4-5 dni od ostatniego zastrzyku wina, 12 tabsow clomidu powinno wystarczyc. Chyab ze sie zdecydujesz na propa to potrzebne bedzie wiecej.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

powinieneś troche poczytać o sterydach. Chodzi o testosteron propionat, o wiele tanszy od wina, farmak ukraina ok 5zl za ampulke.
No troche za dużo tego wina, na 7 tygodni wystarczyloby 25 ampulek, wg mnie to optymale rozwiazanie.
Odblok ok 4-5 dni od ostatniego zastrzyku wina, 12 tabsow clomidu powinno wystarczyc. Chyab ze sie zdecydujesz na propa to potrzebne bedzie wiecej.


No tak,od dwoch dni :/ staram sie czytac,ale winstrol juz mam zakupiony...
Czyli ile zakupic tego priopionatu??
I jak to brac ewentualnie??Tez co dwa dni?
  • 0
Widzew Łódz-zycie i pasja

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
reszte tego wina sprzedaj albo zostaw na nastepny cykl. Przykładowy cykl na prop+wino

1-7 prop 100mg e2d
3-10 wino 50 mg e2d

do tego dieta, aeroby i mozna byc za 10 tygodni naprawde zawodolonym
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

reszte tego wina sprzedaj albo zostaw na nastepny cykl. Przykładowy cykl na prop+wino

1-7 prop 100mg e2d
3-10 wino 50 mg e2d

do tego dieta, aeroby i mozna byc za 10 tygodni naprawde zawodolonym


Zlotyy,naprawde Ci bardzo dziekuje ze poswiecasz czas na moje głupawe pytania.

...mam prosbe,mogłbys mi wyjasnic :zawstydzony: ,to co napisales w ostatnim poscie.Lecisz ze skrotami ktorych nie bardzo rozumiem. :/

I jeszcze jedno pytanie.
Czy to co wymienilem z suplementów jest sens brac kiedy biore sterydy??

Bialko pewnie tak.
Nie wiem jak kreatyna,ja dobrze sie czuje biorac kreatyne,co wazne lepiej mi sie cwiczy.

Jak to ocenisz??
  • 0
Widzew Łódz-zycie i pasja

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
te pierwsze cyfry(1-7) to tygodnie czyli 7 tyg walisz propa 100 co drugi dzien (e2d). w 3 tygodniu dołączasz wino. po 7 tyg konczysz propa a wino jeszcze wbijasz 3 tygodnie. pozniej odblok.
co do odzywek to zalezy jaka diete bedziesz mial (pisales ze bedziesz mial rozpisana i bedziesz trzymal).
a te suplementy to troche strata kasy, hmb bym odpuscil, l-karnityne tez, kreatyne zaczac po cyklu.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

te pierwsze cyfry(1-7) to tygodnie czyli 7 tyg walisz propa 100 co drugi dzien (e2d). w 3 tygodniu dołączasz wino. po 7 tyg konczysz propa a wino jeszcze wbijasz 3 tygodnie. pozniej odblok.
co do odzywek to zalezy jaka diete bedziesz mial (pisales ze bedziesz mial rozpisana i bedziesz trzymal).
a te suplementy to troche strata kasy, hmb bym odpuscil, l-karnityne tez, kreatyne zaczac po cyklu.


Oki,dzieki,zaraz dryndne do typa czy ma ten testosteron.
Hmb odpuscic?
A moze zamiast hmb kupic jakis dodatkowy spalacz,czy thermal pro wystarczy??Obok mnie jest sklep z odzywkami i mialem jutro dokupic hmb w plynie,bo w tabletach juz mam sporo,wiec juz chyba to zezre,bo po co ma stac :cool:
Białko normalnie szamac??

Z gosciem od diety dopiero za tydzien sie bede widzial niestety,nie wiem jak on mi to rozpisze.
Cykl zaczynam w niedziele,przez te dni bede jadl po prostu chude rzeczy,zero cukrów,tłuszczy,razowy chleb,duzo karotki chleje.W sumie juz dwa tygodnie tak robie,a od wtorku mam nadzieje ze koles ulozy mi cos sensownego.

Przepraszam za tyle pytan,ale skoro juz mam to zacząc a jest okazja sie doinformowac,to chyba warto.
  • 0
Widzew Łódz-zycie i pasja

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
http://www.forum-kul...showtopic=38572 tu mas zjakas dietke redukcyjna wiec pokombinuj i moze cos sensownego ulozysz z niej:) HMB w sumie jak juz masz psoro to zjedz;] ale pamietaj ze zebys poczul jakies efekty to jakies 3 miechy musisz brac... thermal pro odpusc... sa duzo lepsze spalacze. w dziale "suplementy" JOKS opisal wiekszosc wiec sobie wybierz:) bialko przy koxach i redukcji warto zwiekszyc do 3g na kg/mc albo i wiecej:) pamietaj o ograniczeniu wegli i tluszczy. co do karotki to owszem jest ona zdrowa ale tak nei do konca wiec nie przesedzaja znia;]poza tym ma sporo wegli:) najlepsza jest woda i do teoio witaminki;] co do tej twojej redukcji to polecam Ci jescze zakup CLA i omega 3. w sklepie z odzywkami napewno beda mieli:)
  • 0
Moja malutka:)

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

thermal pro odpusc... sa duzo lepsze spalacze

jakie? ja sie nie orientuje na rynku suple/odzywki, ale jeszcze 2 lata temu to byla rewelacja. jest cos co ma wiecej efki w tabsie (thermal z tego co pamietam ma ~20mg czystej efki w tabsie)

zero cukrów,tłuszczy

to nie jest dobry pomysł
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
zlotyy, nie kazdy dobrze toleruje efke wiec ja mimo wszytsko bym proponowal np Meltdown Z-14 albo tight-a
  • 0
Moja malutka:)

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
Oki,dzwonilem juz do typa,bedzie mial ten prioponat,jutro truknie mi cene...z tego co on mowi to jest jakos krotko działający testosteron.
Z tego co wyliczyłem,to mam chyba kupic 25 strzałow tego specyfiku,o ile jest on we flakonach 100mg.

W sumie wychodzi 50 zastrzyków...cos czuje ze niezłe zrosty będą :zdegustowany:

Czy jezeli juz dojde do momentu,w ktorym bede bral razem testosteron i winstrol,to nie przeszkadza aby to brac jednego dnia??
  • 0
Widzew Łódz-zycie i pasja

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
nie znam nikogo kto by źle tolerował niewielkie dawki efedryny, a na pewno nie przy takich dawkach jak są w thermalu. Odpowiednio dawkując i o odpowiednich porach nie sądzę, żeby zdrowy człowiek miał jakieś sajdy.
poza tym zauważ, że jesteś w dziale doping, jeśli autor chcę wbić 33ampy winsa to efedryna w thermalu to dla niego pryszcz.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

o ile jest on we flakonach 100mg

nie ma takich ampułek są po 50mg/1mk, kup jak masz mozliwosc z farmaka. Obecnie pewny i najlepszy prop.

to nie przeszkadza aby to brac jednego dnia??

nie przeszkadza tylko raczej nie mozna mieszac obyu środków bo testosteron jest na bazie oleju a winstrol na bazie wody.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

nie znam nikogo kto by źle tolerował niewielkie dawki efedryny, a na pewno nie przy takich dawkach jak są w thermalu. Odpowiednio dawkując i o odpowiednich porach nie sądzę, żeby zdrowy człowiek miał jakieś sajdy.
poza tym zauważ, że jesteś w dziale doping, jeśli autor chcę wbić 33ampy winsa to efedryna w thermalu to dla niego pryszcz.


no w sumie masz racje:) hehe;] no niech kupi co uwaza;] ja tulko napsialem swoje sugestie:)
  • 0
Moja malutka:)

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc

o ile jest on we flakonach 100mg

nie ma takich ampułek są po 50mg/1mk, kup jak masz mozliwosc z farmaka. Obecnie pewny i najlepszy prop.

to nie przeszkadza aby to brac jednego dnia??

nie przeszkadza tylko raczej nie mozna mieszac obyu środków bo testosteron jest na bazie oleju a winstrol na bazie wody.


No,tak,o zmieszaniu nawet nie pomyslalem.
Czyli zakupic 50 ampułek...wychodzi ok 250 zł wobec ceny jaka podales...

Kurwa,najgorsze jest to,ze w robocie bede sie musial sam kłuc,nienawidze tego,czaje sie pol godziny zanim sie dziabne :suchy:

Skoro juz mecze tak pytaniami....cwiczył ktos z Was w pasie neoprenowym??Daje to jakies rezultaty,warto kupowac czy dac sobie spokoj??Nie ukrywam ze bebzun wku... mnie na maksa i kazda zecz ktora pomoze mi go zbic jest dla mnie przydatna. :chytry:
  • 0
Widzew Łódz-zycie i pasja

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
odpusc ten pas neoprenowy, nic on nie da.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

majch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
mam ceny:
sms jaki otrzymalem

Propionat farmak rosja-5amp/1ml 30 zł.
Prioponat IP 10 ml 1000mg 90 zl
Testop Hubei Chiny-2ml/200mg 21 zl

Czyli wyjdzie mnie jednak troche drozej-300 zł,no nic.

Ktore wybrac??
Zloty wspomnial o farmaku,wiec chyba to wezme.Czy moze ktos ma doswiadczenia i te inne sa lepsze?? :zdziwko:


Jezeli bede juz bral zastrzyki to bialka mam sobie dawkowac standardowo(liczac wedlug wagi) czy moze wiecej szamac??
  • 0
Widzew Łódz-zycie i pasja

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc
majch, bierz farmaka
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024