Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nitrobolon + extreme thermo speed????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nitrobolon + extreme thermo speed????
czy mozna brac takie zestawianie Nitrobolon + extreme thermo speed? czy jest to razczej niewskazane bo chcailbym rosnac i chudnac jednoczesnie?
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
http://www.fabrykasi... ... 44&start=0 tu maszcaly temat o tym
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????

chcailbym rosnac i chudnac jednoczesnie?

fizjologicznie jest nie możliwe przemiana tkanki tłuszczowej w mięśniową. To tak jak zamiana wody w wino - potrzeba do tego cudu. proces spalania tłuszczu jest zupełnie przeciwstawny procesowi budowania masy mięśniowej. To tak jakby jeden człowiek chciał jednocześnie pójść w prawo i zarazem w lewo. jesli chcesz robic mase mięśniowej wraz z rzeźbą, to proponuje podzielić sobie rok treningowy na cykle, w których kolejno, np. będziesz robił siłę, dalej masę, a w końcu rzeźbę.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
no ale w tym poscie co podal Davidek00 pisze ze gosc schudl i sie wyrzezbil na raz. no to ja juz nic nie rozumiem.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
no wiadomo ze podczas ćwiczen spali tłuszcz i zbuduje mięsnie ale rzeźby raczej z tego super nie bedzie ;) poprostu uwypuklą sie partie mięsni ;)

piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
no to lasnie na takim czyms mi zalezy:D mam nadzieje ze to nitro bo bez kitu taka pompa bedzie:D:D:D :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????

no wiadomo ze podczas ćwiczen spali tłuszcz i zbuduje mięsnie

ee tam :P niby jak chcesz zamienic tluszcz w miesnie ?skoro jest to biologicznie nie wykonalne hehe.trening na mase to budowa masy i nieuniknionego tluszczu powstajacego z nadwyzki kcl, trening na redukcji to spalanie tluszczu i nieuchronnie miesni ktore mozna jedynie ograniczyc antykatabolikami.
a wiec jedno do drugiego nic niema. do redukcji mozna dorzucic tylko kreatyne by ograniczyc spadki glownie silowe. bo wiadomo ze mniej wegli a wiecej bialka w diecie na redukcji to juz nie taka sama energia (bialka daja mniej energii podczas spalania niz wegle i jak chcesz budowac mase na reudkcji bez wegli ? - niewykonalne).reasumujac niema czegos takiego ze tracisz zbedne kilogramy i obwody w bicepsie a jednoczenie je powiekszasz i zwiekszasz swoja mase. albo w lewo lub w prawo. to o czym wspomniales
to zwykle stracenie tluszczu i poprawa "wizualna". stracisz pare cm w pasie klata bedzie sie wydawac wieksza. stracisz fat z rąk miesnie tricepsy,bicepsy beda lepiej zarysowane. piczipka, przy twoim stopniu zaawansowania niema sensu brac kreatyny do redukcji na minimalizacje spadkow silowych lub odwrotnie fat burnera do masy ktora zrobilbys na nitro. te kase mozna o wiele lepiej zainwestowac. do opcji redukcja bialko,aminy,gluta. do opcji masa gainer,witaminy. najlepszym wyjsciem dla ciebie bylby w ogule trening cykliczny
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
mi nie chodzi o to ze tłuszcz w mięsnie zamieni :hyhy: robiąc mase przybędzie mu mięsni i poprawi sie jego ogólnie sylwetka , ogólny wygląd mięsni wiec i ogólnie rzeźba bedzie leprza :]

piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
czyli laczyc to razem nie? bo ja niewiem czy jedno nie bedzie hamowac drugiego
czyli jak robie aeroby z nitro i fatburnerem nie schudne ani ni eprzypakuje?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????

robiąc mase przybędzie mu mięsni i poprawi sie jego ogólnie sylwetka , ogólny wygląd mięsni wiec i ogólnie rzeźba bedzie leprza

raczej na masie jesli ma tluszcz to pogorszy :hyhy: bo na masie odkladanie sie fatu jest po pierwsze nieuniknione wiec tylko mu przybedzie pare cm w pasie wiecej od nadwyzki kalorycznej i bedzie mial wiecej do redukcji a wyglad bedzie przypominal bardziej gruszke, a po drugie sylwetka robi sie zlana i zbita a jesli ma ku temu dodatkowe predyspozycje genetyczne to juz w ogóle kaplica. zdjecia jego nie widzialem ale osoby grube nie powinny przeciez robic masy bo jesli i na normalnym jedzeniu tyja to co dopiero bedzie jak maja robic mase i zaczna wiecej jesc

czyli laczyc to razem nie? bo ja niewiem czy jedno nie bedzie hamowac drugiego
czyli jak robie aeroby z nitro i fatburnerem nie schudne ani ni eprzypakuje?

powtorze chyba 3 raz. trening cykliczny!!!! tam wpierw robisz mase pozniej ja rzezbisz i tak ciagle bo niemozna tych dwoch rzeczy polaczyc!. a trening cykliczny to jedyny sposob by tracic tluszcz i budowac mase. a u ciebie kreatyna znow sie powtorze niepotrzebna! a zwlaszcza nitro.bo na redukcji dodaje sie kreatyne na spadki sily czy wymiarow a ty chyba niemasz czego powstrzymywac. wiec sie zdecyduj albo redukujesz albo masujesz. jesli redukcja to bialko. jesli masa gainer. i czego tu nie rozumiec :rotfl: albo w lewo albo w prawo i pod wybrany cel kupujesz potrzebne suplementy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
a dobrze bedzie jak najepierw tym moim exterme thermal seed zrobie sobie aeroby(bierznie rowerek i inne pierdoly) chyab przy aerobach nie taraci sie sily??
a puzniej jak juz spale to co chce to zaczen cykl na nitro?
co o tym myslicie?
  • 0

Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
przy aerobach ostro tracimy mięsnia, wraz ze stratą jego równiez spada siła... chyab cięzko Ci pojąć zeby zrobić trening cykliczny albo rybki albo akwarium :)
  • 0

piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
tak fajnie:P ja nie mam roku czasu! zbliza sie wiosna a ja chce jakos wygladac ja czlowiek a nie jak spasiony prosiak:P juz wogle szybciej spalic na aerobach (bo z sila i tak mam ciezko) a puzniej mase zaczne. to tez jest wyjscie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????

a dobrze bedzie jak najepierw tym moim exterme thermal seed zrobie sobie aeroby(bierznie rowerek i inne pierdoly) chyab przy aerobach nie taraci sie sily??
a puzniej jak juz spale to co chce to zaczen cykl na nitro?

szybciej spalic na aerobach (bo z sila i tak mam ciezko) a puzniej mase zaczne

to sie wlasnie nazywa trening cyklinczy :rotfl: jedziesz wpierw fat burner + bialko. jak masz wiecej kasy to i jakies dodatkowe suple na redukcje. trening typowy pod rzezbe czyli sztangielki,wyciagi duza liczba powtorzen i krotkie przerwy. dieta redukcyjna czyli malo wegli duzo bialka. rano na czczo lub po treningu aeroby (bieganie, szybki trucht,rowerek,skakanka,worek bokserski itd.)a pozniej po redukcji jedziesz z nitro na mase i dokupujesz gainera. i chcac czy nie chcac sam w ten sposob robisz trening cykliczny :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
:D no to wkoncu sie rozumiemy:D mi sie dopiero ferie zaczely i mam zamiar chodzic codziennie na silke i po 2-3 godzinki aerobow robic. mam nadzieje ze dam rade to spalic wszystko do marca z tym moim fatburnerem. jak myslisz mam do zrzucenia z 5 KG?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
mysle ze codzienie to nie zdrowo chodzic na silke ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
czyli jak bys radzil? czemu niezdrowo ja jak wychodze z silowni to sie czuje strasznie zdrowo:P:P:P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
tu juz tlumaczylem:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
jesli mialbys odpowiedni staz to wtedy kazda partia na redukcji 2x w tygodniu. ale chyba takiego niemasz wiec wystarczy standardowy trening na rzezbe 3x w tygodniu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piczipka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
ale to przeciez tylko aeroby. to nie trening normalny
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nitrobolon + extreme thermo speed????
chyba sie nie zrozumielismy

dopiero ferie zaczely i mam zamiar chodzic codziennie na silke

i napisalem ze codziennie na silownie to za duzo, dalej

po 2-3 godzinki aerobow robic

to przeciez tylko aeroby. to nie trening normalny

aeroby max 1h 3-4 razy w tygodniu. organizm rowniez musi odpoczac i sie zregenerowac.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024