Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer 1 vs 2 vitalmax


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer 1 vs 2 vitalmax
Witam jestem tu nowy i mam pytanie, ponieważ dopiero sie wdrażam w tajniki suplementacji chciałbym zapytać, który gainet (z tytułu) byłby lepszy dla mnie. Waze 87kg, wiek 21lat, cel masa, i ma diete ale nie moze jej bezwzględnie stosować (studiuje), wiec uzupełniam ją gainerem. Ale tu pojawia sie istota pytania, bo 1ka ma mniej białka ale nie ma kreatyny(na którą mam jeszcze czas bo ćwicze jakies2 miechy a chce szybko złapać z 5 kg zeby sdązyc z redukcą do wakacji :)), zas 2ka na wiecej bałka ale ma tą kreatyne i nie wiem czy jest jej az tyle ze miałaby duze znaczenie czy w moim przypadku skłąd tych gainerów nie ma wiekszego znaczenia. Bo ja cena jest taka sama to chce żeby wypowiedzial sie ktoś kompetentny. Tematów takich nie znalazłem wiec zacząłem temat ale jak ma ktos linka z odpowiedzią to bede wdzięczny. :)

Aha i zapomniałem dodać że na siłke chodze 3 razy w tygodniu i mam plan Jocks'a który poleca wielu forumowiczom :).
  • 0

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
gainer 1 :)
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
ile masz wzrostu, bo jak poniezej 190 to raczej dwójka bo masy masz sporo
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
Wzrost 181cm, w sumie sporo mam masy ale chciałbym jeszcze mięcha złapać tak przez 6-8 tygodni i po tym ostro rzeźbić. Ale w Gainerze 2 jest kreatyna a nie mam zamiaru w nią sie bawić co najmniej do wakacji. Chyba że polecicie coś innego, może mss xxl? na chyba 20g białka na 100g wiec sporo, ale troche droższy. I przypomniało mi sie bo czytałem ze dobrze jest brac jakies witaminki, wiec czy powiedzmy, witaral czy centrum sie nadają?
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
Gainer 1 zakupuj, 2 co prawda ma bogatszy sklad np. glutamine , czy aminokwasy rozgalezione, ale jest tez drozsza troche.

w opkowaniu 10 kg przebitka jest juz duza ok 85zł

witaminy dobra rzecz, moga byc te co podales, jak massujesz teraz to dokup omege 3 jeszcze
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
Ok to wezme gainera 1, a jeszcze nawiąze do omega3 czy nie lepsiejsze bedzie od tego CLA? Czytałem w FAQ Joks'a i w sumie z jego opisu byłoby chyba lepsze CLA. Może jeszcze ktoś sie wypowie :)?
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
po co chcesz teraz lapac mase i po tem ja rzezbic ?
sezonowy tok myslenia, nie moge go pojac
lepiej od poczatku robic suchy miesien i nie przejmowac sie zrzucaniem zbednych kg tluszczu
jak masz juz duzo masy to ja bym proponowal bialko, cla, trening normalna masowka, dieta odpowiednia dla twojej wagi, bez przesadzania z kalotiami
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
Oki chyba czaje, ale gainera i tak potrzebuje w ciągu dnia bo cały czas poza sniadaniem i kolacją jestem poza domem wiec jedną porcje między posiłkami powinienem wchłonąć i może jak radzisz INEED$ po trzeningu zamiast 2giej porcji gainega łyknął jakies białko? Do tego CLA i witaminki of kors. A co do diety to poza sniadaniem (płatki z mlekiem) i kolacji (ser twarogowy, kefir/jogurt 0%), to moze conajwyżej wcinać kanapki z chleba razowego z szynką/żółtym serem. Tak wiec gainer sie przyda w ciągu dnia. Co myslicie? Jak cos nie tak to poprawcie w koncu dopiero sie ucze.
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
Posiedziałem teraz chwilke i zobaczyłem że niektórzy doradzają żeby kupic Carbo i Jakies biało (np.ostrowia). W sumie mogłbym robić gainera na dzień i samo białeczko po siłce, co myślicie? Mniej by kosztowało a efekt podobny. Tylko jeśli możecie to napiszcie w jakich proporcjach robi się takiego gainerka.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax

po trzeningu zamiast 2giej porcji gainega łyknął jakies białko

nie po treningu wegle bo jak lykniesz same bialko to ich nie wykorzystasz. organizm ma wtedy ujemny deficyt i bialko wykorzysta na odbudowe energii a wiec krotko mowiac zmarnujesz porcje bialka.

wcinać kanapki z chleba razowego z szynką/żółtym serem

z pomidorem,tunczykiem,polegwica itd.

niektórzy doradzają żeby kupic Carbo i Jakies biało (np.ostrowia).

to jest bardzo dobrze polaczenie jesli wiesz dokladnie jakich porcji potrzebujesz bo z gainera nie odseparujesz np bialka :P i zeby go wtedy wiecej zjesc musisz niestety wziasc wieksza porcje wiec i wiecej wegli. w pierwszej opcji takich problemow niemasz. dawkujesz o okreslonych porach to czego organizmowi najbardziej brakuje. jednak zamiast ostrowii polecilbym inne bialko.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
Ok zostane przy gainerze, a jakbym w cięgu dnia i po siłce łyknął gainerka a ostrowie przed snem (ok. 30 min.) ? Dałoby cos? A co do samej ostrowi to dużo ludzi mi polecalo i nawet sam trener wiec bym zaryzykował. Tylko czy takie rozwiązanie ma sens?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax

a ostrowie przed snem (ok. 30 min.)

ostrowie lepiej juz dac 30 min rano po sniadaniu lub z 1.5 h przed treningiem bo przed snem sie zbyt szybko wchlonie i aby opoznic wchlanianie musialbys oliwa popijac :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
Aha ok dzieki, to jak bede miał czas to po sniadaniu sobie zaaplikuje hehe, dzieki wielkie :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer 1 vs 2 vitalmax
niema za co przed snem zamiast odzywki bialkowej polecam 150-200g chudego twarogu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024