Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wybrać na pierwszy cykl?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

polishlad
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Co wybrać na pierwszy cykl?
Witam.

Moja sytuacja przedstawia sie nastepujaco. Mam 19 lat, prawie roczny staz na silowni. Przy wzroscie 190cm waze 75kg. Od poczatku swojej przygody ze sztanga bawilem sie roznymi suplementami. Wszelkie gainery, stacki, bcaa przetestowalem. No ale skoro pisze w tym dziale znaczy ze efektow wiekszych nie odnotowano ;)

Zastanawiam sie nad jednym cyklem saa, zeby zrobic te kilka kilo ktore sprawiloby ze treningi bylyby znacznie przyjemniejsze i bym nie musial sluchac tekstow typu: "ciagle ta silownia, tlye kasy na odzywki a nic po tobie nie widac".

Od miesiaca intensywniej zaczalem interesowac sie tematem dopingu, myslalem co bedzie najlepsze na taki PIERWSZY i OSTATNI cykl. Ze wzgledu na chorobe watroby odpadaja srodki doustne. Zastanawiam sie nad czyms z trojki omka-deca-tesc. No moze jeszcze libol.

Prosilbym o brak komentarzy w stylu: "dzial trening i dieta, wroc za dwa lata". Potrzebuje normalnej porady, co w tej sytuacji by mi pomoglo, a nie jechania po mnie itp

Z gory dzieki,

Pzdr
  • 0
How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?
jak dla mnie daj sobie spokoj, pokombinuj z dieta i treningiem, a jezeli jestes zdesperowany to prolo/enan na 8-9 tyg, standard na pierwszy cykl ale ja uwazam ze zmarnujesz ten stuff
oma to tez tesc a libol to tez deca ;)
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?

Ze wzgledu na chorobe watroby odpadaja srodki doustne. Zastanawiam sie nad czyms z trojki omka-deca-tesc. No moze jeszcze libol.



Hehe z tego co mi wiadomo moze sie myle ale i tak wszystko leci przez wątroba i niema znaczenia czy dosutne czy strzały ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?
nie ma sensu... kombinuj z dietą tak jak zauważył to INEED$,

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?

Przy wzroscie 190cm waze 75kg

jesteś za mały na saa oraz masz za mały staż

nie musial sluchac tekstow typu: "ciagle ta silownia, tlye kasy na odzywki a nic po tobie nie widac

pierd** co mówią inni, a jeśli nie potrafisz to zajmij sie innym sportem
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

Lexmark
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?
na koks jeszcze przyjdzie czas pocwicz jeszcz ze 2 lata ułuż dietke i do dzieła. sterydy to nie zabawki. pozdro
  • 0

gumisiek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?
zrbo tak jak ci napisał INEED$ chyba że naprawde jesteś w akcie desperacji :P
Ehhh... efekty nie przychodzą tak łatwo zalezy to wszystko od twojego organizmu, trzeba czasu czasu i jeszcze raz systematycznego treningu :hyhy:
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?
Próbowałes staków kreatynowych jak np Xspand czy shot gun dołąc z do staku dobre białko i gainera i lepiej na tym wyjdziesz.
Jesteś młody masz mały staż na suplemtach jeszcze wiele zrobisz, czy póżniej zaczniesz przygodę z saa tym lepiej, a rynek suplementów jest coraz lepszy.
Po saa sie sięga jak już nic nie działa a przy twoim stazu czas ze dwa lata pocwiczyć na suplach a potem rozważyć zadać sobie pytanie czy wogóle warto...
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

Real tMQ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrać na pierwszy cykl?
testowałem XP i HP - dla mnie siekiera, ale moi znajomi polecją najtańsze Crevolution.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - kalkulatory kalorii, HST, FWB, 1MAX...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024