Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy Cykl !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

pfk171
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy Cykl !!
Strzała a to moj pierwszy cykl od poniedziałku ruszam wiec tak mam 10ampułek deki greckiej i 4 paczki promgatum nolvatekx i clomid hcg jeszcze kupie do tego cell pump,3kg sojavit z olimpu,5kg bialka z oxygen i pol puszki system protein do tego aminokwasy witaminy i 100 tableteke clenbuterolu zeby po cyklu spalic tlusz to juz 4 rok co cwicze od 1,5 roku ciwcze tak konkretnie i duzo odzywek juz zjadłem i to bardzo duzo waze 98 kg troche zatluszczony ale mysle ze po cyklu bedzie dobrze mam ok 42-43cm w bicepsie ii deke zaczen od 2ml potem przedje do 3 i moze do 4ml na szczycie a porolo bede raz na tydzien po 2 ml mysle ze na pierwszy cykl mi to wystarczy no i oczywsice dobra dieta jak wy to widzicie wyszstko ? ;d
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy Cykl !!
deka z tesciem na pierwszy cykl nie bardzo... sam tesc ładnie cie kopnie jesli pierwszy raz masz kontakt z SAAlub sam prop lub prop+meta lub prolo+meta

lajza
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motory,siłka,boks i piłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy Cykl !!
sprzedaj deke dokup 2opak. prolongatum i weź 200mg E4D efekt powiny byc dobre jak na pierwszy raz,cell pump zostaw na koniec cyklu na podtrzymanie
  • 0

pfk171
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy Cykl !!
no walsnie ze na poczatek dobre to jest bo ja ptoem bede miał rok przaerwy od koksow wiec nie boj Cie sie bedzie odbrze mety w zyciu nie rusze tak samo omki bo ta sa tanie gowna a mi sie truc niechce az tak a co tanie to do dupy
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy Cykl !!
meta do tescia jak znalazl do dopiero poczujesz dzialanie prolki od 2 tygodnia a meta szybko rozkreci. a czy tanie ? kup sobie polaka to zaplacisz wiecej niz za 2 opakowania prolki z jelfy :rotfl: a nie jakis shit co w garazu czy w wannie robia :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy Cykl !!
jak na pierwszy cykl z trzech srodków to gupota, ale sam miałem taki pierwszy cykl przy nandrolonie jednak trzeba mieć duzą wiedzę .
zrób tak
1-10 deka 200mge7d
1-12 test. enan 200e 5d
1-4 metanabol 15-do 20mg
1-12 witamina b6 dawka 300mg
14 18 pct odblok 1 dzien clomid 200mg 2-30clomid 50mg nolvadex 1-30 20mg
teraz w razie gino progesteronowego powinneś miec pod ręką taki specyfik jak bromokryptyna, na cykliu z nandrolonem nie użyewasz dużo cynku góra 15mg
nolvadex pod reką jak wysokoczy gino po testo będziesz miał dylemat,
bo jeszeli ginekomastie spowoduje nandrolon to nolva nic nie da.
po cylku wskazany jest proviron po nandronie nawet na odbloku libido leci na dół na spadki kreatyna clenbuterol dobrze dołożyć efendrynę przed pct w czasie pct gdyż nandrolon często oniza nastrój.
efeka ma tą przewage nad clenem ze jest lepiej tolerowana gdy clen często obniza nastrój efendryna poprawia nastrój działa synergicznie z kreatyną.
jak sie uparłes na deke widzisz ilu srodków trzeba by nie nabawic sie kłopotów.
jak nie to odłuż deke daj na drugi cykl a teraz enan z metą na pierwszy cykl.
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

Prolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy Cykl !!

deka z tesciem na pierwszy cykl nie bardzo... sam tesc ładnie cie kopnie jesli pierwszy raz masz kontakt z SAAlub sam prop lub prop+meta lub prolo+meta

MA racje jak to twój pierwszy ra to nie ma sie co tak faszerować,popieram pomysl ze cell pump na podtrzymanie pompy po towarze,NA FASZEROWANIE PRZYJDZIE PORA Z KOLEJNYM CYKLONEM :D META+TEŚĆ dobry pomysł,
ja niestety mialem albo mete albo tescia i nigdy nie mialem mozliwosci polaczenia bo
bylem tak zjarany na stuff ze nie wytrzymalem cisnienia,albo jadlem sama mete albo tylko tescia i niemoglem kasy uskladac :D
  • 0
Michal

Lexmark
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy Cykl !!
na 1 cykl jeden srodek w zopełności wystarczy. proponuje propa lub prolo solo. możesz tez wziąść metke samą nie koniecznie polaka chociaż wtedy wiesz co kupujesz. ja brałem scana rosyjskiego wcześniej nawet anabol mnie kopnął choć jest uważany za szit. zależy od źródła ale myślę że na ruskiej możesz polegać.
a może w wannach robiony? bądźmy poważni
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024