Skocz do zawartości


Zdjęcie

CO WYBRAĆ ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_lipator
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

CO WYBRAĆ ??
siemka jestem kompletny amator a potrzebuje kupic jakiegoś multitoola , chce kupic cos z allegro , pomozcie wybrać [budzet niski bo okolo 90 zł]
lepiej kupic takie coś NOWE : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
czy lepiej uzywanego :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

bardzo prosze o pomoc,zalezy mi zeby narzedzie było "niezniszczalne" i zeby mozna było wszytsko przeciąć odkręcic itp
dzięki

gg:2452333
aha jeszcze znalazlem cos takiego ale tym chyba wszytskiego nie da sie zrobic :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lipator
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO WYBRAĆ ??
oczywiscie jesli macie inne propozycje to podajcie linki tylko prosze max do 100 zł
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: CO WYBRAĆ ??
Oczywiście jeśli to oryginalny leatherman to oczywiście wybrał bym go niż tego herbertza ale wszystko zależy od stanu zużycia leathermana moim zdaniem w cenie do 90zł. nowego dobrej jakości nic nie dostaniesz. Poza tym bądźmy realistami. każdy mulitool jest tylko namiastką normalnego śrubokręta, piły do drewna czy metalu, dłuta, pilnika , kombinerek i innych "narzędzi" które ma w sobie i tak naprawdę w konfrontacji z pełnowymiarowym odpowiednikiem narzędzia wypada dość słabo ale w razie nagłej potrzeby oczywiście lepszy rydz ( znaczy multitool ) niż nic. Ja osobiście używam tool-a victorinoxa i jestem bardzo zadowolony nieraz bardzo się przydał w służbie , w terenie i codziennym używaniu, oczywiście za nowego trzeba dać od 340-400 zł. A ile chodzą używane nie mam pojęcia. Ostatni kandydat - odpuściłbym sobie - moim zdaniem przerost formy nad treścią .

Pozdr. Surval
  • 0

budo_lipator
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO WYBRAĆ ??
ok a powiedzcie mi ten herbertz to dobra firma czy jakas nieznana hała ? bo chyba jednak wole kupic cos nowego niz uzywanego
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: CO WYBRAĆ ??
Herbertz- zasadniczo, to firma znana jako, jak to określiłeś "chała".. :)

Jeśli wybierasz z tych, to bierz Leathermana.

Dobre toole, to min 150-200PLN - proste modele Leathermana. Jeśsi chcesz niezniszczalnego, to zostajesz z wyborem Victorinox Swisstool, albo Leatherman Super Tool 200. Obydwa ok 300PLN.
za niewiele więcej (170) możesz dorwać Leathermana, blast, albo kick.

Swisstech to maleństwo, po złożeniu jest mniejszy od Zippo.
Fajny,ale jako brelok do kluczy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024