Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze zrobie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Nemed
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
daj mi hajs na diete i gainera;p


zrobie na krecie kij tam :PPPPP
  • 0

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
No niestety dobre suple tanie nie są... żeby się za to zabrac trzeba miec trochę kasy. Ale jak ktoś jest ambitny i bierze się za trening poważnie no to i bez tego można uzyskac efekty, co prawda nie takie jak na dopalaczach ale zawsze jakieś. I satysfakcja większa ;)
  • 0
cel = rzeźba + masa

Nemed
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
może macie racje....mam krete już zaczne cykl :P zobaczy sie co z tego bedzie. :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
co z tego bedzie? kupa hehe Nemed, glupote zrobisz biorac teraz kreatyne. przeciez ze sztangielkami po 10kg to nawet pozadnie zmeczyc sie nieda. lepiej sobie wyćwiczysz klatke na pompkach z kims na plecach niz z takim ciezarem :hyhy: to bedzie zmarnowny cykl kreatynowy ktory nie bedzie mial wielkiego odzwierciedlenia w wynikach, ty bedziesz myslal oczywiscie co innego ze rosniesz ale ja ci powiem ze i bez tego mialbys takie wrazenie bo nigdy nie cwiczyles a przyrosty przez pierwsze miesiace sa bardzo duze wiec nie bedziesz mial subiektywnego odczucia jakbys jechal bez kreatyny. po drugie zmarnujesz sobie kolejne cykle kreatynowe. a po trzecie na mase to najlepsze węglowodany :P a po czwarte nawet jak cos tam zadziala to ja niewiem w jaki sposob dolozysz ciezary zeby zrobic progresje w cwiczeniach :D a po piate kreatyna rewelacji nie czyni i musisz do niej rowniez cos dokupic chociażby carbo biogenixa

daj mi hajs na diete

imo carbo i bialko z ostrowii taniej by cie wynioslo niz kreatyna :hyhy: w twoim przypadku jesli kasy nie masz to juz w ogule najlepszy bylby gainer megabola 737 bo zawsze z niego dostarczysz wegle i bialko
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemed
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
czyli hantli tez lepiej nie kupywac? :/
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
lepsze to niz nic...

Ja bym ci proponował trening domatora, nie wymaga on jakiegoś wielkiego nakładu finansowego.
Ze sprzętu: to drazek, ekspander i moga byc hantle. Do tego dojda pompki i mozna już cos ogarnać temat.
Krety nie warto, zakup se jakies węgle, moze być nawet ten nieszczesny megabol 737
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?

czyli hantli tez lepiej nie kupywac?

pieniadze przeznaczone na hantle to bys wydal na oplacenie silowni :rotfl: i juz mialbys gdzie porządnie cwiczyc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
albo też można kupić 100 kg ziemiaków i je troche ponosić po schodach .. pobiegać sobie albo do wiaderek i na biceps .. też można je zjeśc na obiad to by wyszlo taniej i przydatniej bo dzięki ziemniakom troche masy załapiesz :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
" The chase is better than the catch "

Nemed
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
wiecie co koksy? Pierdolcie sie z waszymi ziemniakami. Nara frajerzy
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
lol, dac mu bana!! nie znasz sie i sie wyzywasz :wstyd:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Broly
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
Bo też przesadzacie, czemu sami sobie ziemniakow nie kupicie do cwiczen?Nie kazdy moze chodzic na silke np. jak mieszka w malym miescie.Nie gadajcie już, że hantle mu nic nie dadzą, bo znam osoby, ktore tak sie dobrze wyrobiły.Do tego drążek i można napie$dalać.Liczą się chęci, a widać, że je ma...
A z tymi ziemniakami :wstyd: :wstyd: no comment.
  • 0
Dziennik treningowy:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
Ja absolutnie nikogo nie krytykuje tylko chlopak chce sobie kupić hantle i kupić kreatyne i nie chce sobie dacwmówićże to nic nie da stąd te ziemniaki :D ale też tak można :D

Nemed a na diete nie potrzebne sa pieniądze albo nie wiem jakie pieniądze może tak
  • 0
" The chase is better than the catch "

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze zrobie?
MikolajWB3, bana nie dam :D ani ostrzeżenia za frajerów bo sprowokowala go jedna wypowiedz chociaz nie oznacza to ze musi krytykować wszystkich. ale to nowy uzytkownik wiec bede wyrozumialy,a imo takie sztangielki 10 kg to wiele nie dadza ;/ chyba ze na przedramie :P a zamiast wydawac na nie pieniadze to lepiej niech kupi dwa baniaki po 5l i tam wsypie sobie piasek,czy cement polaczy je i juz ma sztangielki wlasnej roboty :] a jak ma wage to sobie moze kilka roznych sztuk o roznym ciężarze wykonac. z czego ja i tak te pieniadze przeznaczylbym na silownie...takie w blokach sa albo darmowe albo za 20-30 zł i lepiej od wyposarzonej silowni urosnie niz nawet na koksie dysponując dwoma sztangielkami :cwaniak: ale jesli tego nie rozumie to trudno dla mnie moze nawet i stacka kupowac :padam:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024