Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy
Mam problem.Mam 1kg białka , 400 gram kreatyyny oraz Gainer 4800g.Prosiłbym was o to abyscie pomogli mi to sporzytkowac w jakies konkretny sposób.Bede ćwiczył teraz na mase i chciałbym teraz przytyc.Dzieki z góry!!!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
dzien treningowy
po przebudzeniu 30 min przed sniadaniem 5g mono
30 min po sniadaniu 30g bialka
godzine przed treningiem 30g bialka
bezposrednio po treningu 100g gainera oraz 5g mono

nietreningowy
po przebudzeniu 30 min przed sniadaniem 5g mono
30 min po sniadaniu 30g bialka
1x porcja gainera miedzy sniadaniem a obiadem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
bedziesz musial tak okolo 1kg bialka dokupic do cyklu
a krete po treningu bierz odrazu a z gainerem odczekaj 30 minut
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
osobiscie nie wierze w to ze niemozna laczyc gainera i kreatyny po treningu bo jakby tak faktycznie bylo to po co robiliby gainery z kreatyna :) ? a pozatym ilosc tluszczy w 100g to 0,50g a w innym gainerach jak mass xxl truskawka,wanilia 0g a wiec pół grama to minimalnie moze spowolnic wchłanianie o ile w ogule taka ilosc cos moze cos spowolnic jesli ktos bedzie bral mniejsze dawki gainera 50g po treningu to juz w ogule wychodzi wtedy 0,25g tluszczy. ale jak komu wygodniej stosowac nie kazdy ma sheikera i moze wypic na silowni. wtedy niech wypije 30 min po treningu w domu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
ale wtedy gainer raczej z woda
bo jesli z mlekiem to dodatkowe tluszcze
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
aaa fakt o tym zapomnialem :). ja zawsze robie z woda bo mleko za drogo codziennie kupowac i tak z przyzwyczajenia nie pomyslalem ze on moze z mlekiem brac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
dzieki wielkie z a odpowiedz wasze rady na pewno wykorzystam.Mam tylko pytanie czy jak tak bede to brał to o ile moze mi podniesc sie masa jesli bede oczywiscie cwiczył tak jak zawsze 3 razy w tygodniu?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
tego ci nikt nie powie bo kazdy uzyskuje inne efekty
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
ok dzieki ale mam pewne pytanie odnosnie tego tluszczu bo nie rozumiem czy ten tluszcz to trzeba ograniczac w momencie kiedy sie wypije krete z gainerem czy spozywac jak najmniej (niestety nie da sie go wyeliminowac)
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
po prostu miedzy kreatyna a gainerem odczekaj 30min i zaden tluszcz krecie nie przeszkodzi
a tluszczy w diecie nie musisz ograniczac, pod warunkiem ze sa one na racjonalnym poziomie, po prostu chodzi o czas w ktorym kreatyna sie przyswaja
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Gorthin, zalezy z czym pijesz gainera. jesli z woda mozesz razem z kreatyna po treningu co bedzie najlepszym wyjsciem dodatkowy transport dla kreatynki i wiekszy poziom insuliny dzieki wegla i bialka. jesli z mlekiem to musisz odczekac bo tluszcze z mleka spowalniaja jej wchlanianie reszta jak poprzednik z diety nie musisz ograniczac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
wielkie dzieki
zaraz przystapie do treningu :D :padam:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024