Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer bez treningu i diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Gainer bez treningu i diety
Znam paru ludzi (a ponoc jest takich bardzo dużo) którzy kupują np. mass xxl czy gainer 1 i myślą że bez treningu i diety jak będą to stosowac to coś da... ja mam teraz pytanie: czy z takiego stosowania są jakieś skutki uboczne?

I jeszcze jedno pytanie: Jak wpływa takie stosowanie na organizm (tłuszcz? mięśnie? masa?)

...znam też osoby które jedzą krete na sucho :rotfl:
  • 0
cel = rzeźba + masa

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
to fajnych typow masz, chyba maja za duzo kasy i nie wiedza jak ja z sensem sporzytkowac

nic im nie bedzie od tego, jak duzo jedza to co najwyzej sranie moze ich złapać :hyhy:

jak duzo jedza ogolnie jedzenia dodadza jeszcze gainer ze 3 razy w tym na noc to jednyne co dobrego lub zlego to fat
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety

czy z takiego stosowania są jakieś skutki uboczne?

nie ma zadnych skutkow ubocznych

I jeszcze jedno pytanie: Jak wpływa takie stosowanie na organizm (tłuszcz? mięśnie? masa?)

zalezy od tego jaki maja tryb zycia. jesli siedza w domu i przekraczaja dziennie zapotrzebowanie pojdzie w fat, jesli cos sie ruszaja jazda na rowerze,biegaja,plywaja zawsze cos tam da. a kreatyna to marnowanie kasy :D. bo gainerem to jeszcze jakos uzupelnisz braki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
moj kuzyn nie cwiczy na silowni a tak gadalem z nim ima w miare aktywny tryb zycia a malo wazy i chcial troche przytyc zjadl 4kg massa i troche mu pomoglo :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
zawsze taki gainer to jakies rozwiazanie, jak np nie chce sie zarcia zrobic lub żyje w przekonaniu ze "lodówka jest na klodke" tj nie ma kto pod nos podstawic zarcia :P
  • 0

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety

to fajnych typow masz, chyba maja za duzo kasy i nie wiedza jak ja z sensem


Się tak nie mądruj frajerze bo jest naprawdę dużo ludzi którzy wogóle się nie znają na suplach i jak przeczytają że jest to środek na "mase" to kupują i myślą że wystarczy jeśc. Zobacz sobie przykładowo ile dziennie na allegro schodzi puszek gainera 737 (dużo ponieważ jest on tani)
  • 0
cel = rzeźba + masa

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety

Zobacz sobie przykładowo ile dziennie na allegro schodzi puszek gainera 737 (dużo ponieważ jest on tani)

i ja czasami nie rozumiem czemu ludzie go tak jadą :rotfl: nawet stosujac ten gainer zawsze dostarczymy wegle zaraz mi ktos napisze ze jest tam bialko przenne to ja mu odpowiem ze takie bialko nie powinno przekraczac 30% diety a wiec i rowniez mozna stosowac :D a wiec jak ktos cwiczy po piwnicach a mu sie nie przelewa a kase odklada z trudem to i na takim gainerze zbuduje pare kg. u mnie chlopaki zamiast carbo po treningu pija tego gainera bo wychodzi on nawet o 10zł taniej :) a zawsze cos z tego bialka sie dostarczy ktorego niema w "drozszym" carbo
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
ale dla kogos kto juz dluzej cwiczy i zaglebia sie w diete to te 30 % bialka pszennego z gainera zabiera miejsce dla bialka wartosciowszego, dlatego dla mnie lepiej zainwestowac w tez tani gainer 1 vitalmax
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
tak dla nas owszem ale dla przeciętnego pasjonata który posiada 2x hantelki i sztanga oraz ograniczony budżet to i na takim megabolu przytyje.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety

Się tak nie mądruj frajerze bo jest naprawdę dużo ludzi którzy wogóle się nie znają na suplach i jak przeczytają że jest to środek na "mase" to kupują


frajerze to możesz do tych swoich kumpli mówić cieciu
poleć im pasze dla świń też na mase pojdzie, jak tak jedza wszystko co ma na opakowaniu "masa"
  • 0

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
niom naprawde nie kazdego stac na białko pełnowratosciowe i dlatego kupuja gainera 737 i Jokos ma w 100% racjie :)
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
Pamiętajcie, ze nie każdy chce ćwiczyć i budować mieśnie. Niektórym zależy tylko na przytyciu i nie chodzi im o czystą mase. Więc nie piwdze przeszkód, żeby sobie nie kupili jakiegoś gainerka.
  • 0

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
Jeżeli ktoś chce strasznie przytyć niech idzie do mcdonalda i wpieprza jogurciki ....

Ludzie zacznijcie jeść a nie wymyślać jakiesodżywki bo chcem przytyćto jest bezsensowne :/ ... kup se 5 paczek cipsow siądz przed tv i przytyjesz jak nie chcesz ćwiczyć ..... :P
  • 0
" The chase is better than the catch "

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
5 paczek cipsów
  • 0
" The chase is better than the catch "

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
tak tylko ze sa takie osoby ktore zjedza i 20 paczek czipsow i nic im to nie da ;] poza tym taniej wcyhodzi gainer 737 :D
  • 0

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety

5 paczek c****ów

Są ludzie z tak genialną przemianą materii że dziennie zjedzą wielkie ilości węgi a i tak nic im to nawet tłuszczyku nie da. A są tacy że zjedzą paczkę cipsów i odrazu w dupe idzie :D Dlatego stwierdzenie "ludzie zacznijcie jeśc" jest conajmniej nie na miejscu.
  • 0
cel = rzeźba + masa

szkielet, 0 masy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
Ja chcę zdobyc tylko tłuszcz. Z waszych wypowiedzi wynika że jak kupię sobie VITALMAX Gainer 1 10000g to przybiorę na masie. Biegne do sklepu :D
  • 0

przygłuB
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
Ja jadłem gainera i machałem hantlami i zdobyłem mase, ba nawet rze rzeźbę!
  • 0

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
No wiadomo, nie wszyscy chcą byc kulturystami, poniekturzy chcą tylko normalnie wyglądac. Bo byc szkieletem owiniętym skórą to dobijająca sprawa :(
  • 0
cel = rzeźba + masa

przygłuB
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer bez treningu i diety
dokładnie!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024