Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ta kreatyna jest dobra ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Wiedzmin1101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Czy ta kreatyna jest dobra ?
Witam
Mam pytanko a mianowicie : czy ta kreatyna jest dobra ? (Vitalmax MONOHYDRAT KREATYNY 100 % - MESH 80). Czy może ta jest lepsza : (Vitalmax Monohydrat Kreatyny 100% mikro 250 mesh). Chodzi mi o to czy warto dodać parę zł i kupić tę lepiej rozdrobnioną. A może ktoś wie jakie rozdrobnienie ma kreatyna np. Olimpu.
  • 0

nmaciek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ząbkowice Śląskie
  • Zainteresowania:siłownia i motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
JA bym bral ta druga ogolnie kreatyna z vitalmaxsa jest dobra . a jak dla mnie to olimp trochu przereklamowany jest ja bym polecil z treca
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
ja bym, nie polecil Ci ani jednej ani drugiej , mialem te mesh 250 i na mnie nie zadzialaa nic
polecam kreatyna 1000 z olimpu (tabletki)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Wiedzmin1101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
A czemu akurat Olimp 1000 a nie np. Olimp 1250 kapsułki?
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
bo te ktere olimp kreatyna 1000 bralem 3 razy i za kazdym raem miale fajne efekty na niej dlatego ja polecam a miedzy jej cykjlami bralem vitalmaxa i multipowera i nic nie poszlo
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Wiedzmin1101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
Nie stać mnie . OLIMP KREATYNA 1000 . 200tab około 45zł . A po za tym nie wiem czy warto. Bo za te pieniądze moge kupić kreatynę Vitalmax 300g i do tego jeszcze Taurynę Olimp.
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
no prawda wyhcodzodzi troche drogo :/ w sumie na dobry cykl potrzeba by 300 tab wiec koszt kolo 60zl ale moim zdaniem jest to najlepsze mono ale moim zdaniem warto
witalmaxa odrazdzam leszpym rozwiazaniem jest juz chyba trec
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
rowniez odradzam kreatyne Vitalmaxa... moim zdaniem jest do dupy... nic mi na niej nie poszlo, nic nie czulem przez caly cykl mimo to ze bralem to z d-ribose, ktory jest niby najlepszym transporterem... nawet lepiej mi poszlo na krecie Olimpu 1250, ktory bralem z dextroza, poszlo 5kg na laweczce... o masie nie pisze bo dla mnie to nie problem przytyc 15 kg na cyklu;/// i moim zdaniem nie jest to zaleta, ale nie o to chodzi w tym temacie... STANOWCZO ODRADZAM KREATYNE VITALMAXA... szkoda nerek, jezeli nie stac Cie na Krete Olimpu 1000 to wez MEGA CAPSY... mysle ze nie pozalujesz :hyhy:
  • 0
wracamy do żywych...

Wiedzmin1101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
A co myślisz o tym ? JABŁCZAN KREATYNY 300 g - 25 ZŁ firmy Bio Tech ? Pytałem już wielokrotnie ale nikt mi konkretnie nie odpowiedział.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
napisalem juz w innym temacie, ze raczej jeszcze nikt nie zdarzyl tego przetestowac, dlatego duzo Ci nie pomozemy...
  • 0
wracamy do żywych...

Wiedzmin1101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wlkp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
Rozumie że to nowy produkt . Nie jestem za bardzo obeznany w suplach . Może jak ktoś to przetestuje to da jakiś cynk. Jeśli ktoś to kupił to też proszę o informacje . Jestem bardzo ciekaw czy warto.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta kreatyna jest dobra ?
testowali :D ja takze odpisalem juz w tamtym temacie ale lepiej inwestowac w sprawdzone np: TCM bo firma u siebie ma takie ceny jak u nas megabol :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024