Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna ?? Białko ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Lukasss1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna ?? Białko ??
1. Wiek - 16
2. Waga - 57 - 58
3. Wzrost - 172cm
4. Co chce osiągnąć ? :] Duży biceps, barki no i klatka

Trenuje 5 miesięcy i chce sobie zafundować po świętach odżyweczke. Teraz pytanie jaką ??
Chciałem kreatyne ale przeczytałem tutaj że coś może się z sercem skopać (pierwsze słysze, kolega wzioł w wieku 15lat i żyje - po 1.5 roku ciśnie 95kg na klate i 65 na barki i problemów z sercem nie miał i nie ma - ważył 45kg jak zaczoł trening :)

Podam kilka linków do produktów wg mnie wartych uwagi:
białka:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
kreatyny:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (to będzie dobre nie ?)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co polecacie ??
Jaka jest różnica między gainerem a odżywką białkową ??

pozdr.
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
Gdzie ześ wyczytał, że z pikawą się coś dzieje - daj linka.
Nic nie będzie po krecie ;)
Porypałeś w tych linkach gainery z białkiem. Na mase ja bym ci radził kupić właśnie gainera przed kreatyną. W drugim linku takiego masz mass xxl -> to jest dobry wybór.

Jak ćwiczyłes 5 miechów to możesz już kupić kreatyne, jak chcesz. Dwa linki są złe, podałes tam jabłczan kreatyny. Na wstępie możesz se kupic monohydrat, może być ta opcja Treca - zestaw: mono + dextroza ( do tego jak coś dokup druga puche dextrozy, bo na cykl będzie zamało)

pozdro
  • 0

Lukasss1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??

3 Kreatynę najlepiej jest brać po ukończeniu roku przemyślanych treningów, wtedy organizm osiąga odpowiedni stopień adaptacji wysiłkowej. Wtedy kreatyna zostanie wykorzystana najlepiej i da najlepsze efekty. Nie polecam także brania kreatyny w młodym wieku(poniżej 17 lat, chociaż najbezpieczniej jest brać ją po 18,19 roku życia), wtedy serce nie jest do końca wykształcone, kreatyna powoduje gwałtowny wzrost masy ciała, podwyższać się wtedy może ciśnienie krwi, z tego mogą wynikać problemy w młodym wieku(z racji słabego serca)


Wyczytałem z "Kreatyna FAQ" ;]

Czyli najpierw MASS XXL, potem mono ? Czy może jabłczan ? (ponoć daje więcej siły)

EDYTOWANE

Duża będzie ta pucha MASS XXL 2kg ? :)
A co jeszcze sądzisz o Ostrowia - WPC 80 Białko Serwatki 800g ?
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
Ten art jest wyherbolizowany, skierowany nie wiem do kogo...
Najlepiej gainera, podrasujesz se jeszcze mase a pózniej mono. Jabłczan daje lepszego kopa, ale zdecydowanie lepsze rozwiązanie to branie go gdzieś po 2 cyklach na mono, które też cię walnie i jest tańsze.
Gainer mass xxl jest 2,3 kg chyba folia, która wychodzi taniej - dorzuć do tego diete - jak nie masz weś sobie z podwieszonych - i bedzie dobrze.
WPC 80 to najlepsze białko pod względem cena/ jakość.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??

ten art jest wyherbolizowany, skierowany nie wiem do kogo...

skierowany jest dla poczatkujacych, sa w nim zawarte wszystkie info o kreatynie mono a strongbart ma wiedzie nie jeden moglby sie od niego wiele nauczyc i wiedzial co pisal z tym sercem. pozatym krytykowac latwo jak taki madry to napisz wlasnego arta chyba bylby to dopiero pierwszy :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
kazdy kto ma pojecie zrozumie przekaz tego co napisane jest w faqu

a jak nie to bedzie zadawal takie wlasnie pytania jak autor posta
  • 0
Anglia

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??

Jaka jest różnica między gainerem a odżywką białkową ??

gainer to wegle + bialko a bialko to bialko :P
polecilbym ci rowzniej najpierw gaoinera a pozneij krete zwykle mono
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
w tym arcie chodzilo o to, ze w nie powinno sie brac kretki w okresie dojrzewania bo serce jeszcez nie do konca jest rozrosniete i moze sobie nie poradzic i duzym przyrostem masy miesniowej- wiecej miesni- wiecej do przepompowania krwi cyzli porzebna wieksza sila serca

ale jeszcze nikt nie umarl... masz szanse byc pierwszy :wstyd:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
chodziło mi o to że ten art jest bardzo zachowawczy.
niezłapie się tyle mięcha na cyklu, żeby serce osłabić bez przesady... , jak by coś było na rzeczy to by na opakowaniu pisało - under 18 :wstyd:
  • 0

Jurand1418048771
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:koszykówka,silownia,basen,boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
nie rozumiesz ktos moze urodzic sie z wada serca i o tym nie wiedziec wtedy trening lub jakies srodki pdwyzszajace cisnienie sa dla niego zabojcze
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
jak ktoś ma wade serca to prawie każdy sport (wyczynowy, amatorski) jest grozny i niebezpieczny - to nie jest żaden argument.
Pozatym zanim coś się zacznie działac i się wkręci w jakiś sport trzeba zrobić badania kompleksowe jak nie jestes pewny swojego zdrowia :/
  • 0

Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??

jak ktoś ma wade serca to prawie każdy sport (wyczynowy, amatorski) jest grozny i niebezpieczny - to nie jest żaden argument.


Zgadzam się z tym w 100%

Pozatym zanim coś się zacznie działac i się wkręci w jakiś sport trzeba zrobić badania kompleksowe jak nie jestes pewny swojego zdrowia :/


Tutaj też sie zgadzam ale chcę cos jeszcze dodać od siebie. Jeśli ktos ma wadę wrodzoną serca raczej wie o tym bo na 100% podczas wysiłku prędzej czy później wystąpią jakieś objawy które spowodują to że dana osoba uda się na kompleksowe badania. Moja matka np.
nigdy nie miała robionych jakiś tam kompleksowych badań serca. Nie trzeba iść na specjalne badania żeby się dowiedzieć, że coś jest nie tak. W szkołach (od gimnazjum) robi się badania w szkole - sprawdzanei ciśnienia, obsłuchiwanie serca. Skoro lekarka badająca nie odeśle nas dalej to na 99% jest z serduchem ok.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
pokazcie mi kogos kto idzie do lekarza przed tym jak chce zagrac w kosza czy pojsc na silownie sorryy ale raczej nikt tak nie robi hehe u mnie w szkole to jakos mnie kompleksowo nie badali hehe pozatym kolega jurand akurat dal taki argument ale kreatyna na kazdego dziala roznie, niektorych przeciez nawet wysyfi, innych znow boli glowa wiec to logiczne ze jak ktos od urodzenia jest cisnieniowiec to i taka kreatyna mu rowniez conieco tam nacharata z cisnieniem ale raczej nie umrze :), ja mimo ze cisnienie mialem zawsze dobre to zawsze na cyklu z krety i tak mam podwyzszone
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Hauchaj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
Hey! Poleccie mi jakiegoś dobrego (w miare niedrogiego) gej( :P )nera ale żeby miał w sobie parę g kreatynki (bo na gainera i krete nie będe miał kaski ;p)

Co myślicie o Activita Massive Gainer 3000g ?? (Ma 4g krety w porcji)
I jeszcze co myślicie o Trec - Hard Mass ?
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
activita wprowadzila bardzo dobre gainerki jak i bialeczko wiec smialo Ci polecam ja chociaz ta ilosc krety w porcji wydaje mi sie za duza;/ cos tu jest nie tak aole bierz i rosnij;] a co do treca to odradzam.. wolalbym juz gain boolica chociaz te ilosci sa za male no ale zawsze to cos:P jaieies placebo zawsze bedzie:P
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
sam posiadam obecnie gainerka massive z activity i jest miodzio :) smak super z kawalkami owocow,rozpuszczalnosc rowniez dobra i ciekawy sklad procz kreatyny takze pare bajerek ogulnie produkt na plus i moim zdaniem lepszy od produktu treka magnum 8000 (rowniez 4g kreatyny)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
Joks, a co sadzis zna temat tej dawki kreatyny??zadziala to cos wogole?? to nie jest dla Ciebie podejrzane?
  • 0
Moja malutka:)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
Dla ścisłości massive ma 3 gramy bo 4g krety to są w 133g :D

ogólnie pewnie co zadziała ale cudów sie nie należy spodziewać
choćby dlatego ze to zwykłe mono trudno bedzie tej kreatynie
"dotrzeć" do mięśni.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
na mnie zadna kreatyna juz nie dziala hehe. szczerze to z matematycznego punktu widzenia musialbys walic okolo 225g gainera dziennie by dostarczyc 10g kreatyny ;/ ja akurat gainera biore tylko raz dziennie 100g po treningu zeby uzupelnic wegle i troszke bialka zanim wroce do domku i cos zjem, takze kreatyna z gainera to nie jest dobry pomysl bo przy takiej dawce 225g dziennie na tydzien wychodzi 1,5kg :(
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?? Białko ??
no ale wiesz body... masz tam tez weglowodanki ktore to kreatynke przenosza;] ja proponowalbym jesczze dolozyc do tego gainera ze 3 g rano i mozna chulac;] moze cos tam by uroslo;] moze i ja sie skusze na ten gainerek;]
  • 0
Moja malutka:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024