Skocz do zawartości


Zdjęcie

co o tym sadzicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

krwinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co o tym sadzicie?
siema!mam 2 zasadnicze pytania!
1.wszedzie sie spotykam z propozycja cyklu oma+meta!jednak wiele osób uważa ,żę oma ostro zalewa wodą ,podobnie jak meta.czytałem ostatnio,że podobny do omy jest sustano ma 3 takie same estry jak oma różni się tylko 1.natomiast lagoddniejsza w skutkah ubocznyh od mety a podbny w działaniu jest winstrol w tabsach.wiec co sadzicie zeby zastapic cykl meta+oma cyklem podobnym ale mniej zalewającym ale za troche bardziej kosztownym susta+winstrol.dodam jeszcze ,że wydaje mi sie ze tren drozszy cykl ma mniejsze ogolnie skutki uboczne?
2.wiem ze po cyklu potrzebna jest regeneracja.tylko kiedy ma ona nastapic czy po ostatnim szocie czy gdy spada stezenie?czyli np. po proloce po ostatnim szocie czy 14 dni po ostatnim zocie ,gdy spada stezenie?
prosze o rzetelne rady !!pozdro
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sadzicie?
na pierwszy cykl prop, albo enan, lub tradycyjnie sama metka, omen wcale nie musi zalac cie woda to zalezy od wielu czynnikow
regeneracje ja bym zaczol przy odbloku, na tym tesciu co ja napisalem to 4 dni, meta na drugi dzien, na omenie 14 lub 21 dni, duzo jest zdan ale mi sie zdaje ze 14 by bylo ok
ps. I nie bierz omena na pierwszy cykl bo niewykorzystasz go prawie wcale !

edit: prop odblok po 4 dniach, enan po 14 dniach
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sadzicie?
ziomeq ty sobie lepiej walnij dietabol a nei sie za sterydy bierzesz? brales w ogole suple jakies?? bo sadze po twoim temacie ze raczej nie bardzo! a meta nie jest podobna wcale do winstrolu , meta na mase , winstrol rzeżba +siła!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Real tMQ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sadzicie?
waga, wzrost, typ budowy ciala, cel cyklu, wiek, uprawiana dyscyplina
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - kalkulatory kalorii, HST, FWB, 1MAX...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024