Skocz do zawartości


olimp gain bolic 6000


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

olimp gain bolic 6000

co myslicie o tym gainerze czy jest wart swojej ceny(około 98zł za 5kg) czy może jest coś lepszego w bardzo zbliżonej cenie o podobnej kaloryczności i efektywności CEL MASA:)

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...00-3-5kg,p.html



GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
aha no i jak jest z jego smakiem?? :hyhy:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
bardzo dobry w smaku,malo slodki,dosc gesta konsystencja a kalorycznosc ma faktycznie dosyc wysoka 384 na 100g ale wyzszej jest jeszcze treckowski mass xxl o smaku wanilii 393,2. w tej cenie 98 zl za 5 kg mysle ze nie kupisz nic innego, wiadomo sa lepsze produkty (wspomniany mass xxl) ale ich bedziesz mial o wiele mniej kg w opakowaniu. wiecej w tym przedziale pozostaje gain bolic lub bardzo slodki gainer 1 vitalmaxa. ogulnie decyzja nalezy do Ciebie czy ilosc 5kg czy jakos w tej samej cenie inne lepsze gainery ~3 kg
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
no ja planuje kupić 10 kilo tego gain bolica do tego xpanda r... 928g i kreatyne mono z vitalmaxa 300g bo nie stać mnie na 2 pudła xp

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
10 kg ladnie :),a brales wczesniej jakies kreatyny ? bo moze wystarczy cell pump zamiast xpanda
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
brałem juz mono z glutaminą i xpanda z gainerem z hiteca i x pand dał efekty dlatego sie na niego zdecydowałem a co do tych 10 kg poprostu panuje brac 200g dziennie i dlatego taka decyzja bo cięzko łapie mase i chce wreszcie jakoś wyglądać ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
to troszke blad popelniles na poczatku kupujac xpanda :/ teraz moze dla urozmaicenia kup horse powera ma tam jeszcze kilka bajerek w odroznieniu od xpanda a co do gainerow to preferowalbym na Twoim miejscu 2 rozne kupic zeby smakowo Ci sie nie przejadlo...co juz ma miejsce w moim przypadku :) jak lubisz slodkosci to mozesz 4,5 kg kupic vitalmaxa tez ma duzo wegli w skladzie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
a no trudno juz tego nie zmienie :) no ale nie lepiej wziąsc tego gainera xpanda i vitalmaxa mono i tauryne do tego jeszce 100 kapsułek??

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
jak nie mozesz juz zmienic to trudno przemeczysz sie z 10 kg :),najwyzej dla urozmaicenia smakowego mieszaj czasami z mlekiem,woda dodawaj kostke lodow i zawsze smak troszke inny. mi sie skladowo bardziej podoba horse power zamiast xpand. ale coz zestaw i tak bedzie bardzo fajny masa napewno sie ruszy :). taurynka tania a zawsze jakis aminokwas jest, chociaz jezeli ma miec ona zastosowanie do kreatyny mono to kup lepiej dextrojuice (tam rowniez jest tauryna+dextro) i popijaj tylko wtedy gdy bedziesz bral mono. jakbys szukal jakis przykladow cykli to zajrzyj do podwieszonego postu o przykladowych cyklach to moze jeszcze jakis suplement wpadnie Ci w oko :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
I tak pójdziecie wszyscy do piekła

edit.

Gain bolic qmplem miał bardzo chwalił ale jednak nie polecał. Ja również nie jestem za gainerem gdyż mozna go zastpić Carbo+białko np. wpc80 co wychodzi na lepsze
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_ari_*

Guest_ari_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
fajnie ze na temat piszesz

GośćGuest_KoT_*

Guest_KoT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000
joks probowales truskawki :D jak dla mnie ochydna zarowno z mlekiem jak i woda
wracajac do tematu wydajny i w podobnej cenie jest mass xxl treca laczylem go z jabłczanem cratyny ktory dziala na mnie 100razy lepiej niz zwykle mono

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: olimp gain bolic 6000

I tak pójdziecie wszyscy do piekła


a tobie to co jest ?? mama ci tak dzienie mowi ?? czy poprostu miales wizje albo obcioles wlosy a tam 666 :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024