Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zestaw do ocenki specjalistów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zestaw do ocenki specjalistów
Animal pump z uniwersala w saszetkach ( 30 sasz. ) + nitrox (nie wiem czy wszyscy wiedza co to daje link ... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )
+ białko Dymatize Mega Gainer 3.6kg

czyli zestaw 2 kreatyn i bialko napewo mnie skarcicie ale coś takiego w stycziu chcem sobie zrobić może dokupieczegoś jeszcze jak zabraknie ale mniej więcej tak to bedzie wyglądać

Co wy na to ??
  • 0
" The chase is better than the catch "

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
nitrox ma w skladzie niby duzo A-AKG wiec pompa powinna byc calkiem fajna na treningu ale po megabolu mozna sie wszystkiego spodziewac co do bialka zastrzezen niemam firma juz ma uznanie ze produkcje xpnadow ale taniej wyszlaby chyba ostrowia :), animal pump malo znane wiec niewiem czy w tej cenie nie warto kupic cos sprawdzonego typu hp, bo niestety nieznam nikogo kto by to kiedys bral wiec ciezko polecic
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
Ale po co ci animal pump jak masz nitroxa (lub odwrotnie)
jeden i drugi sie bierze przed treningiem zamaist jednego z tych lepiej
wziąć kre alkalyn czy jakiś stak. reszta ok.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
powiem tak: ten dymatie mega gainer tojak sama nazwa wskazuje jest to gainer wiec nie iwem czemu mowiszo tym "biualko" co do tego drugiego to zwykly no booster wiec nie iwem czy warto cos takiego brac;/ d\jak dla mnei to straata kasy i ja bym zainwestowal w cos innego;] chociazby nitro w celu podobnych efektow:D:D
  • 0
Moja malutka:)

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
slyszalem że ten Animal jest jednym z lepszych (mocniejszych) kreatyn dlatego chcem go wziąśc i właśie teżtak myżlalem że troche glupio brać 2 kreatyny w tym samym czasie i to jeszcze w taki sam sposób :/ , A nitrox chcem spróbować bo kolega bierze i sobie go chwali wydluża czas ternungu i instensywność
  • 0
" The chase is better than the catch "

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów

slyszalem że ten Animal jest jednym z lepszych (mocniejszych) kreatyn

kazdy stack kreatynowy oparty jest praktycznie na tym samym :) wiec obojetnie jaki kupisz czy animal pumpa,xpand,ko,nitro2 efekty beda praktycznie takie same procz nakladu finansowego
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów

animal pumpa,xpand,ko,nitro2 efekty beda praktycznie takie same procz nakladu finansowego

nie wiem jak stoi animal ale na ko xp lub nb2 i tak 2 puchy i wyjdzie bardzo zblizona cena kolo 240zl
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
na allegro animal pump cena najtansza to 160 zl z czego stosujemy go tylko w dzien treningowy 30 min przed treningiem wiec 1 opakowanie wystarczy na dosyc dlugo takze zawsze te pare groszy w kieszeni jest w odniesieniu do innych ale ja i tak wolalbym hp + xp bo niepodoba mi sie tak oszczedne dawkowanie srednio 3 saszetki na tydzien :/ a inne stacki bierzemy wiadomo nawet w nietreningowe dla podtrzymania wiec tu jak davidek slusznie zauwazyl rozchodzi sie tylko o pompe na treningu i nic wiecej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów

kazdy stack kreatynowy oparty jest praktycznie na tym samym wiec obojetnie jaki kupisz czy animal pumpa,xpand,ko,nitro2 efekty beda praktycznie takie same


czyli jak wszystkiepraktycznie dzialaja tak samo to czemu cenowo sie róznią i ilością skladników ?? Mi osobiście nie wszedł nitrobolon I bralem go z proteina i brzybralem na wadze moze ze 2 kilo gdziepo samej kretce z olimpu przybralem 4 czy 5 kg i watpie ze to byla wina czy cos innego

moim zdaniem to zalezy odorganizmu czy wchlaia bardziej czy mie w jakiej postaci jest to podane i kiedy .... mi nitrobolon nie wszedl w kapsulkach i dlatego chciałbym spróbowaćczegoś innego .. może akurat mi wejdzie :D
  • 0
" The chase is better than the catch "

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
nb2 lepiej by ci weszla
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
Dobre by było gdybym zamiast nitroxu wziął NB II + Animal + gainer ?? :D
  • 0
" The chase is better than the catch "

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
bo z tego co slysze to macie nie za dobrbre zdaie o tym "no-boster" i że tak firma to do siebie że nie jest zbyt dobra
  • 0
" The chase is better than the catch "

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
Ja bym do tego jeszcze wy.jebał tego animala,
nitro przed treningiem sieknie cie też ładnie po co kombinować?
lepiej za to dokupić gainera czy białka i efekt na pewno będzie lepszy.
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
moj kolega bierze animal packa (tj 11 tabletek na dizen) i mowi ze go ladnie po tym rozpierdala ;O mega duze efekty ma ;o
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
Mówic to sobie może :hyhy:

dla mnie animale to ziołowe nicniedajace wynalazki a'la testosterol.
  • 0

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
a też zostaje właśnie namawiany przez kumpli na Animala bo mówią że jest dobry że są po nim duże przyrosty że jest to jeden z najsilniejszych kreatyn ... to jest zestaw kilku kreatyn czyli wystarczy że bierzesz Animala i niemusisz skladać różnych kreatyn .... ale ja tego nie brałem
  • 0
" The chase is better than the catch "

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów

to jest zestaw kilku kreatyn


to sie własnie nazywa stack

ja bym wzial cos bardziej znanego...

KO + HP lub XP + HP lub XP+KO

ko - knockout
hp - horse power
xp - xpand
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
horse power, moc konia.


ale ten koles nie tylko mowil ze ma tylko po nim widac ze ma efekty i widac ze bierze na klate 30kg wiecej.
  • 0

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów

ja bym wzial cos bardziej znanego...

KO + HP lub XP + HP lub XP+KO

skąd wiesz że taki zestaw bedzie sie uzpuełiał i cenowo wychodzi drożej i wszyscy odradzą ą tego Animala czemu ?? :looka: animal uważam żema już tak to zestawione żeby wyciągnąć jak najwięcej ... proporcjonalnie dobrze jest zestawiony tak mi sie wydaje bo taki zestaw jak podałeś z tym np.. XP+KO może mieć to samo bo to są dwa różne i mająpraktycznie to samo ...
  • 0
" The chase is better than the catch "

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zestaw do ocenki specjalistów
kornel niezbyt maja to samo ;/, body juz pisal o tym wczesniej wezmy np: produkt animal pack ta sa zwyle mineraly,witaminy,enzymy trawienne i jakies ziolka zwykle marnowanie pieniedzy sila czy masa po tym nie urosnie co najwyzej wiekszy zapal do treningu bo bedziesz bardziej pobudzony oraz placebo ze cos bierzesz to sie lepiej przykladasz, taki animal pack to tylko i wylacznie marnowanie hajsu, dalej uwielbiany animal pump :) formuly matrix czyli aakg ma w 1 porcji tylko 2000mg natomiast horse power ma 4000mg z czego hp bierzemy 2 razy dziennie a animala tylko 30 min przed treningiem jak sam mozesz sobie policzyc ktory stack ma lepszy sklad i wiecej substancji ? a podalem tylko przyklad z aakg bo to w sumie jest najwazniejsze,ale uwierz mi takie hp czy xp ma wiecej skladnikow i do tego dawkujesz 2x dziennie co calkowiecie powala na nogi w przeliczeniu na wyniki treningowe do tego dochodzi porcja w dzien nietreningowy na tzw. podtrzymanie dzieki temu wyniki i przyrosty masz stale bo utrzymujesz ciagle kreatyne w organizmie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024