Skocz do zawartości


Zdjęcie

sterydy a kontuzja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

hoozar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

sterydy a kontuzja...
witam... jestem aktualnie w 2 tyg. cyklu(boldenon tesc meta) ... kiedys załapałem kontuzje mianowicie naderwałem wiązadla krzyżowe w prawym kolanie i jeszcze nie zregenerowalo sie to dokladnie.. cwicze kickboxing i nie moge tej nogi za bardzo uzywac... ale o co chodzi? a wiec wyczytalem ze testosteron upośledza synteze kolagenu(czy to prawda?) i nie wiem co zrobic? czy odstawic SAA czy kontynuwac cykl i............. prosze o pomoc..
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy a kontuzja...
tak to prawda tesciu zmniejsza synteze kolagenu w granicach 80% dlatego nasz stopien syntezy przypomina staruszka ale jestes na cyklu boldka a ten znow jak hgh,deca, anavar i primobolan powodują wzrost miesni szkieletowych a z drugiej strony jednoczesnie podnosza stopien syntezy kolagenu, zwiekszaja gestosc kosci co sprawia ze szansa odniesienia kontuzji spada prawie do zera. tak off topic cykle tesciu + wino to bardzo kontuzjogenny zestaw i nie polecam takiego polaczenia mimo ze winstrol zwieksza synteze kolagenu i sprawia ze sciegna rosna ale organizm rekompensuje sobie to powodujac ze staja sie słabsze i bardziej podatne na kontuzje. info zaczerpnalem z postu kazama tak zeby to bardziej naukowo wygladalo :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


hoozar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy a kontuzja...
aha... czyli mam rozumiec zeby kontynuwac cykl tak?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy a kontuzja...
tak co ma sie wydarzyc i tak sie wydarzy :) poprostu nie forsuj tej nogi lub w ogule nog nie cwicz na silowni a na nastepny cykl zrob sobie z takich srodkow ktore rowniez podwyzszaja synteze kolagenu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


hoozar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sterydy a kontuzja...
wporzo... dzieki wielkie...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024