Skocz do zawartości


Zdjęcie

HGH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

HGH
jak bić?? w ile się zapatrzyć??
moim priorytetem jest zwiększenie wzrostu :)
czyli cykl tylko z rozciąganiami mięśni (dla równej postawy :hyhy: ) i z podciąganiem na drążku (podobnież szybciej się rośnie :hyhy: ) :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
tmq, sensowne cykle na HGH trwaja 5-6 miesiecy w gore, w dawce przynajmniej 2-4iu ed aha wazne zeby nie brac na noc, i jezeli niemasz skonczonych 21 lat daruj sobie, w ogule daruj sobie cykl na hgh bo to zbyt duze koszty a jeszcze cos do niego bedziesz musial zakupic z podobnej klasy srodkow np: eq wiec szkoda zachodu, lap sie za miske z ryzem :) a pozatym i tak bys nie urosl :hyhy: bo niestety nie dziala to tak jak myslisz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH

i tak bys nie urosl bo niestety nie dziala to tak jak myslisz

urusł bym, właśnie chce to dlatego teraz, bo jeszcze nie mam skostniałych dysków, chyba się przejde do lekarza o zalecenia, zapytam się go wogóle co i jak :),
tylko do kogo mam iść ortopedy??
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
tutaj na pewno nikt Ci nie pomoże, idź do lekarza

EDIT: wg profilu masz 181cm... to prawda?
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
idz do lekarza czlowieku
  • 0
Anglia

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH

EDIT: wg profilu masz 181cm... to prawda?

tak, ale chociaż te 186 by mi się przydało :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
tmq, serio nie uroslbys z prostego powodu nie jestes juz dzieckiem...kazdy lekarz ci to powie i nawet mozesz znalezc taka informacje na internecie na dowod wkleje ci pewien kawalek z artu med. Barbary Zalewskiej z Warszawskiego Centrum Osteoporozy "Osteomed".
Hormon wzrostu pobudza wzrost u dzieci u osób dorosłych prowadzi do akromegalii (powiększenie rąk, stóp i części kostnych twarzy, z charakterystycznym uwydatnieniem żuchwy i "pogrubieniem" rysów twarzy).
zreszta nie raz byl temat o czyms na wzrost...jedyna i skuteczna metoda w twoim wieku to poprostu lamanie nog :( nic wiecej nic dodac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
tak, tylko że każdy jest inny, i w innym wieku staje się "fizycznie drosły", tak czy inaczej ide w czwartek do doktora zobaczymy co mi powie :hyhy: :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
niby tak,tylko ze ty masz juz 18 lat a to mlody wiek na wzrost juz nie jest...wiec ciezko w tym wieku bedzie cos zdzialac lekarz i tak ci nic nie przepisze a napewno juz hgh co jest raczej normalne, bo masz przeciez ponad 180 cm wiec nie kwalifikujesz sie do zadnej grupy karłowatej itd :) jakbys mial 150 to wtedy jeszcze jakas szansa by byla zeby twoim leczeniem sie zajeli, mialem taki kiedys podobny przypadek jak gralem w kosza chcialem zeby mi dece przepisal na sciegna lub cos na wzrost kazal mi sie w glowe j-e-b-n-a-c i zastanowic co ja mowie,a ja do niego ze chcialbym byc jeszcze wyzszy a ten ze on tez by chcial w totka wygrac i podejrzewam ze twoja rozmowa bedzie podobna wkoncu zdrowy jestes :) i nic ci nie dolega
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
moja rozmowa będzie taka: powiem mu że mam 10ml hgh, musze to urzyć a niewiem jak, czy dokupić jeszcze, czy wogóle to na mnie podziała itp. :P

no chociaż jak by mi przepisał coś dobrego też bym się niepogniewał, ale to mało realne :|
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
daj znac co tam lekarz stwierdzi ale jak masz dziesiatke to pewno jinTropin ? to niestety za malo, to trzeba dlugo stosowac i musialbys duzzo dokupic gra nie warta pieniedzy moim zdaniem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH

jak masz dziesiatke to pewno jinTropin ?

jeszcze nie mam, to miał być kit dla lekarza :P;
urwałem się ze szkoły, poszedłem do lekarza, zapytałem go się jak brać HGH żeby urosnąć, on mnie się zapytał po co mi to wiedzieć, odpowiedziałem że mam 10 i muszę to wziąć, odpowiedział mi że jak "muszę" brać trakie środki to do złego lekarza trafiłem, powiedział mi jeszcze, że psychiatra jest piętro wyżej :[

jednym słowem trafiłem do jeszcze gorszego lekarza, niż mi przepowiadałeś :rotfl: :rotfl: :rotfl:

edit: już poprawiłem, te błędy to z pośpiechu :P
  • 0

GośćGuest_awruk_*

Guest_awruk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
dobrze Ci powiedzial a poza psychiatra to przejdz sie jeszcze na korki z polskiego bo mi sie niedobrze robi jak widze Twoje bledy :wstyd:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH
nie lubie jak moje przepowiednie sie spelniaja :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024