Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

8Bolo8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
Mam do cyklu 10 deki grackiej 2ml,10 sustanonu,10winstrolu depot i 100 metki polskiej i niewiem jak mam to sobie rozpisac tak zeby bylo dobrze pomuzcie...pozdro :D
  • 0

8Bolo8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
Miałem zamiar zrobic to tak:
najpierw deke z mietkiem...w tygodniu 300mg deki no i mietka w piramidce
potem winko z sustkiem...wino co 2 dni 50mg i sustka 1ml co 4 lub 5 dni
Niewiem czy dobry pomysł i niewiem jak to z odblokami mialo by wygladac pomuzcie ludzieee... :)PZDR
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
najlepiej zrob tak:
1-4 meta 15 lub 20mg
1-10 deca
1-10 susta
8-12 wino

zakladam ze wczesniej nie brales susty i deci wiec 1 strzal na tydzien dlatego starczy na 10 tyg a co do winka rob strzal co 3 dni, hmm dalej widze ze chciales to rozlozyc na 2 cykle ale w ten sposob uzyskasz lepsze przyrosty a pod koniec utwardzisz wszystko winkiem, jednak jezeli nadal chcesz odzielnie to polecam dece z susta bo meta to tylko pochodna tescia i niewiadomo czy deca dick cie wtedy nie dopadnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
hmm chlopak 80kg wazy i 4 koksy ma brac?? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

wez sama mete i wystarczy
  • 0
Anglia

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
a tak wogole to jaki masz staz na silowni
czy masz diete
czy brales jakies suple a jak nie brales to spierdalaj do sklepu po odrzywki a nie koksy chcesz brac
  • 0
Anglia

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
haha fakt spojrzalem tylko na srodki ze zakupil w miare duzo,w takim razie 8Bolo8, wez na poczatek sama metke odczekaj pozniej i zrob 2 cykl z deci i susty
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


8Bolo8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
Niezabardzo teraz rozumie czyli jak mam to zrobic niebrac mety tylko deke z sustkiem a co z tym winem czy wziasc go pod koniec kuracji czy lacznie wszystko ??
Moj starz to prawie 2 lata i to niejest moj pierwszy cykl,ale tych koksow jeszcze niebralem oprucz mety...Joks jak mozesz to rozpisz mi to tak jak ty bys zrobił bo widze ze jestes dość kumaty z tego co czytalem na forum... :D PZDR
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
ciezko z tego co masz jeśli masz dopiero cykl z metki za sobą to roziązanie które napisał joks prędzej odpada!! napisz dokładnie który to jest twój cykl i jakię srodki brałeś a nie że tylko z tych wymienionych przez Joksa

elo..

8Bolo8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
hehe nie to ze bralem tylko metke, to bedzie moj 3 cykl pierwszy to prolo+stanazolol drugi to libol200 + 200 mety ruskiej i ten jest 3...:D PZDR
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
jezeli juz brales prolke,libol,mete to mysle ze tak jak rozpisalem bedzie dobrze :),wrzuc to w calosc po co ma sie zmarnowac hehe,ja teraz szykuje sie na cykl z antka :) trzeba obalic pare mitów, koleszka moj bral i zajebisty srodeczek tylko niektorzy narzekaja na niego jak na ome bo naczytali sie na necie glupot ale z glowa to i na antku zrobi sie kilka fajnych kg :rotfl: a zamysl mam dokladnie taki jak kolega dawka 100 mg (1 tab co 10h) przez tylko 3 tygodnie lajtowo dieta wysokobialkowa malo wegli zeby w fat nie poszly, sila i wytrzymalosc jest masakryczna no i kolega mit obalil o niewiadomo jakich przyrostach tylko 6 kg :) i efektow ubocznych nie doswiadczyl watroba tez sie dobrze sprawuje bral tylko wiecej oslonek, zobaczymy jak ja stestuje :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
w takim wypadku cykl podany przez Joksa koska będzie w sam raz :P

Joks ja też sie zastanawialem nad antkiem!! ale jeszcze mam czas mam zamiar walnąć cykl w lutym jak zrobisz cykl z antka jakos przed lutym to daj znac o efektach może sie skusze!! :padam: :padam: :padam: Aha i uwazaj na wątrobe kumpel wpierniczał antka i brał osłonki typowo 3tab silimarolu 70,g kupa..... bierze więcej bo niewyróba jest ostra później brał po dwie tab silimarolu do 50mg antka i już nie narzekał!! ;) ciekawostka zrobił 8-9 kg masy z tego 2kg spadły :padam: :padam: z odblokiem zero supli po cyklu ale trzymał diete!! ;)

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls

8-9 kg masy z tego 2kg spadły z odblokiem zero supli po cyklu ale trzymał diete!!

łoooo ja też tak chce :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Joks a jakaś relacja bedzie z cyklonu ??? chociaż daj znać kiedy bedziesz ON :padam: :padam: [/b]
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
narazie musze skonczyc suple jakie mam w domu :) to jeszcze mysle ze na miesiac starczy mi xpand pozniej zakupie lecytyne zeby zregenerowac sobie watrobe na wszelki wypadek odczekam z miesiac i tak styczen bede jechal, chce tylko 3 tyg bo pozniej i tak niema juz znaczacych przyrostow...a w tak krotki okres czasu nic nieodwracalnego nie powinno mi sie wydarzyc :) na watrobe zamienie sylimarol bo jest mnostwo innych oslonek i slyszalem ze niektore nawet lepsze...ale to musze stestowac i poszukac o tych nowych oslonkach,do tego oczywiscie cynk,na serducho omege3 (zaczne brac miesiac przed cyklem juz) i czosnek z apteki zeby mnie jakies przeziebienie nie dorwalo i przy okazji bede mial cisnienie w normie :) tez z miesiac wczesniej hmm mysle tylko czy nolvy nie wrzucic do antka codziennie z 1 tab,ponoc wtedy miesien jest lepszy ale kolega bral nawet bez cynku i nienarzeka a po co przeplacac :) takze w jakis 200 zl sie powinienem zamknac z tymi oslonkami wszystkimi, najwyzej dokupie troszke witaminki zelaza bo to ponoc wazne na antku (cos z zelazem we krwi robi ale juz nie pamietam co) i najwazniejsze to obserwowac czy oczy,paznokcie i skora nie zółknie ale mysle ze 3 tyg to lajcik i chyba nawet troszke przesadzilem z tymi oslonami wszystkimi do antka no ale to i tak groszowe sprawy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
wino nienadaje sie do sustenonu wal deke i sustanon a wino sostaw na nastepny cykl
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls

wino nienadaje sie do sustenonu wal deke i sustanon a wino sostaw na nastepny cykl


ehh.. nie ufaj za bardzo temu co przeczytasz w necie

wino zarzuci na koniec cyklu zeby ładny mięsień dopracowac i siłe ;)

8Bolo8
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
oki THX za podpowiedzi :)) :D
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
hmm na moje myśle że bedzie ok 2tab dziennie antka to nie jest wygurowana dawka w recz w sam raz bo jedną tab nie ma co brac!! jeśli zarzucisz Joks ten cykl z antka to weź zrób jesli mozesz oczywiscie dokładne pomiary ciała i daj nam znać ile zrobiłeś mięcha i opisz dokładni co brałeś w jakich ilościach i na co zamienileś silmarol jeśli nie w temacie to na PW wdzięczny bym był :padam: :padam: :padam: Aha i masz zamiar brac jakieś suple na zakonczenie cyklu lub w trakcie??

pittbull
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
yhmmmm......... na tym antku to napewno tyle mięcha zrobi że hoho...........
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
zdolniacha z Ciebie... :wstyd: :wstyd: gratuluje zdolności górniczych... :padam:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiszcie mi to ktos jak najlepiej pls
haha a junior nabijacz nie cala godzine po zajsciu byl juz na miejscu :rotfl: :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024