Skocz do zawartości


Zdjęcie

super temat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

super temat
wiec pytanie jest jak uwiesc dziewczyne??? prosze o wypowiedz ludzi obeznanych w tych tematach
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
nie tyle uwiesc co wywolac zeby sie zaczela interesowac chlopakiem
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
haha ale gupkowaty temat,a co czyzbys sie zakochal?jak tak to sie wylecz;)(nie robie se jaj powaga;))
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
ja w sumie tez chcialbym zeby ktos napisal w tym temacie cos madrego :) bo ze swoja juz nie jestem od kilku dni i jakos tak po dluzszym czasie bycia w stalym zwiazku zapomina sie o tym jak dawniej sie podrywalo :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
1 jeśli męczy ją jakis koleś podejśc do niego i go najebać lub najlepiej złamać mu coś wtedy zrobisz na niej wrażenei
2 siano
3 układy
4 ubiór
5 wykształcenie
6 solka :D:d
7 trzeba byc zabawnym i rozmownym
8 na dyskach byc dobrym tancerzem
9 nie robic przypału przy laskach czyli rzucać się na kogoś bez powodu niektóre lubia takich gości a inne nie!! :hyhy:
10 dobrze sie dymać :D:D
11 być dobrze zbudowanym :P
12 najlepiej mieć małą siostre lub brata moze tez byc jakiś słodki pies!!

tyle chyba styknie !!:D:D:D:D

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat

nie tyle uwiesc co wywolac zeby sie zaczela interesowac chlopakiem

hyhyh no widzisz odkąd chodze na siłke i tak (troche urosłem ;)
to widze w szkole czy na miescie ze laski spoglądają na mnie ,hyhyh pewnie se myślą :"eh czemu moj facet jest taki chudy,przy tym gosciu wygląda jak sucharek " :hyhy: :hyhy: :hyhy: hyh a tak na poważnie to jestem ze swoją niunią już 5 lat i zapomniałem co to podryw. :P :P

joks ile byłeś ze swoją niunia??widzisz ,może pora na lepszy i ładniejszy okaz :P
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat

eh czemu moj facet jest taki chudy,przy tym gosciu wygląda jak sucharek


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: nieraz tez mi sie tak wydaje :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat

6 solka :D

buhahahahah :hyhy: :hyhy: :wstyd:

10 dobrze sie dymać

dokładnie :rotfl: :rotfl: aa i trzaa mieć kawał mięcha w portach :hyhy: :hyhy: :hyhy:

11 być dobrze zbudowanym

no raczej :hyhy: :hyhy:

12 najlepiej mieć małą siostre lub brata moze tez byc jakiś słodki pies!!

mam małego kotka :P

5 wykształcenie

nooooo wykształciłem w sobie odruch pręzenia ***** na widok ładnej laski :rotfl: :rotfl:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
to widać ze jeszcze pamiętasz co i jak :rotfl: :rotfl: :rotfl: :wstyd: :wstyd:

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
ty ja juz tez nie mam suni to moze JuniorWB3 dasz mi jakies platne lekcje podrywu co?:D np nauka jednego z podpunktow 100:D zbijesz kokosy:F
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
pit81, moja panna to przypadek benadziejny...patologia jak nic...bylem z nia przed wyjazdem do anglii rok,pozniej wyjechalem na jakies 3-4 miesiace dzwonilem oczywiscie co weekend czesto pisalismy sobie maile,teraz w polsce jestem moze z miesiac i w skrocie...naprzywozilem jej duzo prezentow,ubrania,bizuteria,perfumy,nawet tel kom jej kupilem w polsce bo sie jej zepsol a ona mi robila glupie jazdy ze niemam wyprasowanej podkoszulki lub ze buty mi nie pasuja do spodni jak sie okazalo gdy bylem w anglii poznala jakiegos kolesia wszystkie prezenty odemnie wziela i robila mi jak sie przyznala specjalnie jazdy o byle co zebym sam z nia zerwal ;),chcialem chociaz odzyskac tel bo akurat na allegro mi sie nie poszczescilo to mnie zaczela jakimis pionkami straszyc wiec wyszlo ze w ogule dziewczyny nie znalem :),patologia z niej jak nic a nie chce zbytnio nawet myslec juz o niej bo mi takie smsy wysylala zebys sie wkurzal typu: "marek mnie lepiej ruchal niz ty po powrocie" takze lekko jej nie zaluje tylko wydanej na nia kase :) ale ja to w ogule szczescia do kobit niemam,kiedys tez bylem z jedna to mnie zdradzila a tu widac druga tez,ehh czas cos dobrego przyjebac i porzadek zrobic :]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
jak widac zyby zdobys laske trzeba miec szczescie, jajca jak melony, kase, byc jak maszyna do zabijania lub najprostszy sposob byc soba dzieki za wypowiedzi jesli ktos zechce cos dorzucic to prosze bardzo a wszystkim ktorzy sie wypowiedzieli thx
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
no to bracie masz pecha musze przyznac, ale takich "dziewczyn" nie warto zalowac. trzymaj sie Joks

ramzes17: teraz jestem w nowej szkole i nowa klasa, 22 dziewczyny :hyhy: :hyhy:
i zalwazylem ze najlepiej nie byc pantoflem ani nie imponowac tylko z nimi rozmawiac, wykazywac zainteresowanie, poznawac je tylko nie wscibsko !! i byc milym po prostu, to najbardziej lubia :hyhy: wyglad to juz indywidualna sprawa ale musisz o siebie dbac i bedzie git, ja ostatnio zaczolem ubierac pod kolor, tak zeby wszystko pasowalo i slysze same komplementy...
ze wszystkimi sie juz dobrze znam i ciagle slysze damian, damian, damian... kazda cos odemnie chce, a typki mi zazdroszcza ze jestem ulubiencem :D :D :D

ps. no i bardziej barczysta budowa tez swoje robi :hyhy: :hyhy:
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
dobra rada PS Joks nie martw sie widocznie nie byla ciebie wart i c h uj jej w leb
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
Joks, a no widzisz ,fakt przypadek bardzo skrajny :zdegustowany: ,ale lasek jest na tym padole mnóstwo :hyhy: :hyhy:
Moja jest pierwsza i i raczej tak zostanie ,widzisz tak trafiłem ,hmmm całkiem dobrze za pierwszym razem. :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

ps.Ona tu czasami zagląda ...........
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

KrwawY
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
dobry temat chlopaki :D juz sie troche posmialem :) Joks wspoczuje nienawidze takich szmat :P ale ostatnio ich coraz wiecej :/
co do podrywania to wydaje mi sie ze najlepiej to na jakies imprezie juz po alkocholu wtedy ty jestes bardziej smialy i ona no i przyjemnie sie rozmawia :D nie zapomnijcie zapytac jej o kom albo gg :D:D
  • 0

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
no nib y impra nie jest złym pomysłem, ale naukowcy dowiedli, że po jkilku browarach laski sie bardsziej podobają, wiec lepoiej uwazać, zeby nasteponego dnia nie okaząło sie, ze chodzisz z jakimś pasztecikiem ;)

hehe.. usmieąłme sie nieco jak JuniorWB3 zapodał swoimi pomysłąmi na zdobycie dziewczyny, noi, ale jakby nie było ma facet racje :!: i jaja ;) :padam:

Joks no jakby nie było współczucie Ci sie nalezy, wywineła wała jak ch** no, ale co zrobić, pewnie ten marcin czy jak mu tam było też sie na niej przejedzie czego mu wszyscy życzymy i serdecznie serdecznym pozdrawiamy :hyhy:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
Joks ty ona siostry nie miala?!z moja szmata bylo podobnie:D
wiecie chlopaki jeszcze jeden podpunkt do dekalogu Juniora:D
łańcuch:F tylko nie wezcie lancucha od roweru jak to moj kumpel robil:F
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
adrian88, lol mocne.. z roweru..

łancuszek podstawa.. :D
szkoda ze nienosze
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: super temat
dopiero panowie wrocilem ze zjadu,juz sie ogarnolem :) chociaz tak szczerze jak sie siedzi w szkole od 8 rano do 21 bez zadnego smsa od dziewczyny o chociaz tresci "co porabiasz" itd troszke zal jak nic...ale jakos to bedzie :),tak jak mowicie kiedys szczescie musze miec a teraz przynajmniej takiego typu dziewczyn bede unikal zaluje ze po pierwszym spotkaniu z nia dalej sie z nia spotykalem bo byla bardzo atrakcyjna ale teraz niewiem jaka moze byc panna jak ma pozamiate to juz sie nie spotkam bo z kazdym spotkaniem coraz trudniej bedzie znajomosc zerwac a ja niestety nie potrafie czasami powiedziec "nie" z prostego powodu dziewczyna wyglada super,ale teraz trzeba to zmienic i nawet tym super pieknym czasami odmowic
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024