Skocz do zawartości


Zdjęcie

WAKACJE-Chce szybkoNadrobic zaleglosci i sie dobrze rozjebać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

riper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zambrów

Napisano Ponad rok temu

WAKACJE-Chce szybkoNadrobic zaleglosci i sie dobrze rozjebać
Prosze o odpowiedzi ludzi ktorzy sie na tym naprawde znaja i maja spory staz na silowni !!!

Mam serie pytan, pewnie kazdemu sie przyda ten temat bo nie jeden schudl konkretnie po wakacjach i chce szybko wrocic do formy. Fachowcy pomozcie !

Co chce uzyskac:
Chce uzyskac mase mięsniowa, wzrost sily i przy tym przypalic troche tluszczyku ktory mam na sobie. Chce zeby mnie rozjebalo, uzyskac sile ale nie chce masy tluszczowej. Doradzcie mi jakie odzywki mam kupic ( chce kupic bialko i kreatyne ). Co mam jesc o ktorej itp czyli dietka bo wczesniej jadlem co popadlo i ile popadlo stad masa tluszczowa. Nie jestem gruby ale chce zeby bylo widac na mnie same miesnie. No i ile razy w tygodniu na silke mam isc i jaki trening mam realizowac. Do tego bede biegal raz w tygodniu i raz w tygodniu basen. Od pazdziernika ide na kick boxing 2 razy w tygodniu. Ogolnie mowiac chce nabyc duzo miesni, sily i sie przyrzeźbic. Zaczynam cwiczyc od jutra a skoncze w czerwcu. Napiszcie mi cykl po cyklu (co brac, kiedy robic nastepny cykl, odzywki wezme od padziernika dopiero), trening = ile dni w tygodniu cwiczyc i mniej wiecej jak (czy duzymi ciezarami caly czas napierdalac czy mniejszymi czasami itp) no i jak pisalem wczesniej, prosze o dietke.

Jak bylo wczesniej:
Jadlem co popadlo i ile popadlo stad brzuch mi sie robil jak przybieralem na masie. Cwiczylem duzymi ciezarami np. dwa cwiczenia na klate 4x8 duzymi ciezarami, jedno cwiczenie malymi z duza iloscia powtorzen, potem znowu jedno cwiczenie duzymi i dobijalem sie malymi. Cwiczylem 3 razy w tygodniu na silce do tego dwa razy w tygodniu boksowalem na worku. Czasami do tego biegalem.

A to moj staz i osiagniecia:
Ćwicze 3 lata na siłowni. Waze po wakacjach z 79 kg (przed wakacjami 88 ) w lapie mam 41 (przed wakacjami 42). Wyciskanie na klate 140 kg. No i chyba tyle.

Co brałem:
Białko, kreatyne mono 3-4 cykle, 2 cykle x pand ( jedna pucha na cykl)

Prosze o pomoc fachowców !
W razie jakis nie jasnosci to pytajcie na gg 7000280
  • 0

dawjek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puck

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKACJE-Chce szybkoNadrobic zaleglosci i sie dobrze rozjebać
jak masz taki staz to chyba sam powinienes wiedziec co masz zrobic zeby Ci wrocilo...
  • 0
Robie to co chce , moje zycie.

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: WAKACJE-Chce szybkoNadrobic zaleglosci i sie dobrze rozjebać
zważywszy na Twój staż to rzeczywiście sam powineieneś najlepiej wiedzieć przy jakiej aktywności fizycznej, diecie sie zatłuszczacz i itp. na początek powinienes zaczać od treningu ogólnorozwojowego. jaka dieta? no widzisz zaocznie, nie znając metabolzmu tak naprawde nie da sie jakoś super tego określic. możesz zaczać od np. ww 4g/kg bialko 2,2g/kg tłuszcz 1g.kg. można tez w zasadzie zarzucić jakieś spalacze. aeroby są wskazane jak chcesz robić czysta mase. ale i tak bedzie nabierał jej dośc wolno, ale za to w miare czystą. jak zaczniesz trenować KB to od razu zobaczysz ze bedzie Ci trudniej budować mase. a cykle to przecież zależa od grubości Twojego portfela, co ja moge powiedziec...
P.S. nie używaj wulgaryzmów
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024