Skocz do zawartości


Zdjęcie

KreAlkalyn - zrób to sam !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
ale czy ktoś brał i jakie mał efekty :hyhy: bo się zastanawiam nad tym
  • 0
train hard or go home

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
Chousu, proponowana dawka przez producenta 1-2 capsy (przy megacapsach)
czyli 2,5 g krealkalyn wychodzi na dawka. Ja bede bral troche wiecej i zobaczymy co z tego bedzie (ale mam KA ze sklepu :P )
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

HawK1418048768
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
Witam Wszystkich, jstem nowym użytkowinikem. Na ten temat chciałbym powiedzieć to i owo i przestrzedz chetnych. W żołądku mamy środkowisko kwaśne i takie musi być zawsze. Soda jest silną zasadą (czyli produktem o przeciwnym odczynie pH niż w naszym brzuszku:P). w standardowej torebce w sklepie mieści się 10g sody oczyszczonej. konsekwencją łykania tego dzień w dzień po 20g (2 torebki) jest nie: niekontrolowanie wymioty czy sranie, wypryski na twarzy, plecach etc., ale poważne zjechanie żąłądka. Po niedługim czasie stosowania się do tej metody przypuszczam że wielu cierpiałoby na wrzody czy tego typu dolegliwości, Radzę przeczytać ten patent dokładnie (ja go nie czytałem) bo możliwe jest ze stosuje się 20 mg na dzień, a ta dawka jak mi się wydaje nie szkodzi, a współgra z Kreatyną.

Pozdrawiam.
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
no to ja sie wtrace do wymiany zdan;p soda oczyszczona stosowana jest na nadkwasote czyli jej zadanie to zmniejszenie kwasowosci plynow w zoladku przez ich zobojetnienie i teraz tak kwasy zoladkowe na nasza czysta kretke dzialaja niekozystnie dlatego zobojetniajac troszke kwasy pomagamy jej "przetrwac";) tyle ze ostroznie nasz zoladek ma kwasne srodowisko i takie trzeba zostawic dawki musza byc male...jak komus zoladek dokucza bierze plaska lyzeczke do herbaty i jest okej...co do dawki optymalnej nie wiem jak to jest bo przyznam ze nie czytalem arta co sie zmieni niedlugo;);p
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
hawk nikt nie mowi o lykaniu 20g dziennie. osobiscie przestrzegam przed lykaniem wiecej niz 10g.


a z tymi efektami ubocznymi to nei przesadzaj bo bare osob tak robi i nie wystepuja takie rzeczy o ktorych mowisz
  • 0
Anglia

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
WojtekX, ale trzeba wziac pod uwage, ze kazdy ma inny organizm,
ale podzielam twoja opinie
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
fakt z tymi skutkami ubocznymi to troszke przesada ale gdy sie lyka az 20g no to by nie bylo tak wiadomo co sie dzieje;p no to jeszcze dodam ze 10g(mowie o dwoch porcjach po 5) to i tak juz spora porcja jesli ktos lykal sode na nadkwasote wie co sie po niej dzieje ma sie takie jazdy w zoladku przez pewien czas takie bekanie ze masakra a pamietajmy ze kreta idzie przewaznie przed treningiem wiec komfort trenowania moze spasc.ale mysle ze porcje <=5 g byly by okej ale jakis czas przed treningiem.
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

PePoNeNt
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
niestety mylisz się.
jest jeszcze trzeci składnik o którym nie ma nic w patencie.
a oprocz tego w domowych warunkach nie sprzężysz cząsteczki monohydratu z sodą.
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
ale dalej mi sie wydaje ze jednak zmniejszenie kwasowosci w zoladku cos by dalo;)
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

lippa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
a jak robic to z kapsami??
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
no normalnie jak powiedzmy lykasz kapsy i popijasz dextro to do dextro wsypujesz kilka g sody i popijasz taka miksturka te kapsle.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
WojteX to mam pytanie. Czy to musi byc proszek krety ? A co by było jak bym normalnie zazył krete monohydrat w kapsólkach i do tego połknąl troche sody na lyzeczce ? To juz nie działa tak ? Musią to byc wymieszane proszki krety i sody razem ?

Drugie pytanie - jak jest soda oczyszczona po angielsku ? Skoro czytales ten patent to powinienes wiedziec. Pytam bo mieszkam w U.K. i nie niechiałbym kupic jakiejs - no nie wiem - zwyklej sody.

GośćGuest_BOKSER123_*

Guest_BOKSER123_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
mam pytanko brałemkreatyne kre-alkalyn fioletowa i mi sie zkaczyła i kupiłem biała podobno lepsza niemiecka ale nie moge jej nigdzie znajść pomoze ktoś ktora lepsza:>??

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!

WojteX to mam pytanie. Czy to musi byc proszek krety ? A co by było jak bym normalnie zazył krete monohydrat w kapsólkach i do tego połknąl troche sody na lyzeczce ? To juz nie działa tak ? Musią to byc wymieszane proszki krety i sody razem ?

wydaje mi sie ze nie bo kapsolki tez sie rozpuszczaja

Drugie pytanie - jak jest soda oczyszczona po angielsku ? Skoro czytales ten patent to powinienes wiedziec. Pytam bo mieszkam w U.K. i nie niechiałbym kupic jakiejs - no nie wiem - zwyklej sody

soda :hyhy:

a po 3 mam na dysku badania ze zmiana ph to shit pozniej moge wkleic w tym temacie zainteresowanym fotki z badan ktore wlasnie polegaly na dodawaniu do mono sody a pozniej wrzucanie tej mieszanki do roznych substacji typu woda, coca-cola aby sprawdzic czy te ph faktycznie powstrzymuje jakos znaczaco przemiane w kreatynine w roznych srodowiskach
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
mam pytanie odnoscnie Kre Alkalynu. gdy bierze sie rano na czczo, to po jakim czasie mozna zjesc sniadanie? u mnie najczescie kubek kakao, ciemna bułka z twarozkeim, lub szynka - sporo bialka. po drugie - czy bierze sie zaraz po zakonczonym treningu czy odczekac ilestam minut? no i trzecie. zazwyczaj 20 minut po treningu zjadam sobie tunczyka, zeby uzupelnic bialko - czy branie krety sie z tym kloci?
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!

a po 3 mam na dysku badania ze zmiana ph to shit pozniej moge wkleic w tym temacie zainteresowanym fotki z badan ktore wlasnie polegaly na dodawaniu do mono sody a pozniej wrzucanie tej mieszanki do roznych substacji typu woda, coca-cola aby sprawdzic czy te ph faktycznie powstrzymuje jakos znaczaco przemiane w kreatynine w roznych srodowiskach


i gdzie te fotki? :) To znaczy ze fakt iz soda zmienia ph w zoladku na bardziej neutralne wcale nie pomaga ? Tzn. ze soda w tej calej miksturze to placebo ?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
to znaczy ze niemialem internetu przez kilka dni :rotfl: a jak mialem to na 5 min i sie rozlanczal hehe dzis widze dziala w miare to moze jutro w tym temacie jak nie zapomne wkleje. soda zmieniala ph to fakt ale nie jakos superowo
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ColoP
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od bociana

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
nie zakladalem nowego tematu stad moje pytanie w tym.
BARDZO WAŻNE
kreatyna powoduje u mnie ból brzucha i sraczke, czytalem pubikacje, ze troche ludzi cierpi na takie dolegliwosci. biore kre-alkalyn z olimpa w capsach. czy jest jakis sposob, by temu zaradzic? czy trzeba calkowicie odstawic krete? bo juz 3 czy dzien jest zle, a biore od 4 i stracilem nadzieje na poprawe samopoczucia.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KreAlkalyn - zrób to sam !!
jest sposob jesli nie mozesz brac kreatyny wyslij ją mnie :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024