Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobre bialko????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Dobre bialko????
Słuchajcie znalazłem takie cos ;) dobre???? Zamawiac?? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
wracamy do żywych...

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
no kurde zdecydowanie zamawiaj chyba sam też kupie chyba odrazu 3 sztuki to będzie 3kilo za 50zł białka serwatkowego za taką kase hehe bajka. Ile będzie koszt wysyłki tego powiem szczerze że za taką kase białka jeszcze nie widziałem
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
ja płaciłem za 2,5kg białka z hiteca 130zł , ciekawe tylko jak tam z jakością tego białka bo o tej firmie jeszcze nie słyszałem ,ale wygląda na to że ok

Ja sie tam juz zarejestrowałem i jutro kupie sobie 1 pake na próbe tylko nigdzie nie widze wzmianki o kosztach wysyłki
  • 0

dondiego1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
Właśnie wczoraj o nim pisałem http://www.fabrykasi... ... 3&start=20 Tylko według mnie tepiej trochę dołozyć i brać to z HMB i Kreatyną. Ja takie właśnie zamówiłem :D
Małym minusem jest to że jedyna akceptowaną formą płatności jest u nich wpłata na konto, ale przynajmniej nie ździerają na przesyłce ;) za 1 kg zdaje się że 6 albo 7 zeta ja zamówiłem 2 kg i przesyłka wynosi 9 zł
  • 0

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
hehe a pomyśleliście jak za taką cene można zrobić 1kg białka hehe i to jeszcze z kreatynką ;] wydaje mi się ze to jest shit
  • 0
train hard or go home

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
pretorian a mnie sie właśnie wydaje że białko włóaśnie tyle powinno kosztować a jeśli chodzi o te z dodatkiem kreatyny i hmb to te dodatki będą raczej śladowe ja wole samo białko a kreatyne dorzucić osobno.Poza tym wydaje mi sie że cena jest tak niska że można po prostu zaryzykować i kupić majątek to to nie jesta zawsze można opchnąć kumplom jakby co :hyhy:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
kurde ja mam na zbyciu jakies 150zł na bialko to zamowie z 8kg :hyhy: poki jest promocja a najwyzej jak nie zadziala, chociaz nie sadze :rotfl: , bo ja chyba widzialem to bialko w tym sklepie z odzywkami u mnie w miescie (bardzo podobna etykieta) i ludzie brali i nie narzekali tylko ono wtedy kosztowalo jakos 30zł :/, to je opitole na allegro albo kumplowi jakiemus... dlatego co sie bede pier****ł... a nie bede inwestowal w te serwatke z dodatkami bo tak jak juz wspomnial tutaj sa one sladowe dlatego lepiej kupic smakowa a dodatki dostarczac osobno... ja mam juz kreatyne dlatego biore smakowe... kurde a gdzie tam sa jakies informacje na temat przesylki?????? :niepewny: bo chcialbym sie zorientowac ile mnie sciagna za przesylke 8kg :kwasny:
  • 0
wracamy do żywych...

dondiego1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
Odnośnie ceny to jest to obecnie cena promocyjna, z czasem pewnie będzie stara cena choc i tak nie będzie tak drogo od nośnie składu i ceny to wszystko jest na stronie np.

Dlaczego tak tanio? Primatech Nutrition jest znaną firmą na Słowacji, w Polsce jeszcze nie, a szkoda bo produkty z Primatechu są doskonałej jakości oraz cenowo wygrywają z konkurencją. Inne firmy wydają majątek na wiadereczka, katalogi, smycze, reklamę a nie dbają oto by produkt przynosił oczekiwane rezultaty - Primatech tak jak Megabol czy Vitalmax stara się posiadać w swojej ofercie produkty o przystępnej cenie i wysokiej jakości - a oto właśnie chodzi!
Białko z górnej półki w promocyjnej cenie - to się opłaca !!!

Z drugiej strony wiadomo każdy stara się zareklamowac swój produkt

Odnośnie ilości kreatyny

Dodatek 5gram kreatyny na 100gram wpc 82 jest optymalną wartością co pozwala na stosowanie preparatu nieprzerwanie nawet przez okres 6 miesięcy podczas gdy standartowy cykl kreatynowy ogranicza stosowanie kreatyny do 6 tygodni.

całe opakowanie zawiera 50g kreatyny mikrorozdrobnionej oraz 25g kwasu hydroksymetylomasłowego (hmb)
  • 0

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
to jak jak je kupicie to pochwalcie się efektami ;] może i ja się skusze ;]
  • 0
train hard or go home

dondiego1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
Tu chodzi bardziej o cenę, więc opłacalność. Nikt nie twierdzi że jest to super produkt, równiez uważam że pisanie że to białko z górnej półki to lekka przesada, ale biorąc pod uwagę inne produkty w podobnej cenie to to białko wydaje się być niezłe. Wiec porównując je z białkiem np. Ostrowii vs PrimaTech. To chyba jednak chyba lepsze będzie to słowackie, chyba że górę weźmie potriotyzm żeby dac zarobić naszym to lepiej brać Ostrowie ;)
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
ja mysle ze to gowno i tyle, sama cena za siebie mowi, tanie mieso psy jedza......
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
Ja tam sobie kupię póki cena promocyjna
i sie wypróbuje we wrześniu jak będą normalne warunki do treningu
(normalnie to białko ma kosztować 25 zeta czyli zbliżona cena do ostrowii)
skoro urosłem parę kilo na mleku w proszku choć wszyscy mówili że to syf totalny
to i takie białko mi nie zaszkodzi zwłaszcza za taką cenę nawet jakby nie było efektów to nie ma co żałować.
  • 0

MegaMasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
kupiłem te białko już ponad miesiąc temu z kolegą na spółkę i jest dużo lepsze od przereklamowanej ostrowii

tanie mieso psy jedza......

to się tyczy ostrowii

Po ostrowii bolał mnie żołądek i ogólnie źle się czułem, podejrzewam że każdy po niej cierpiał ale boi się napisać prawdy - bo wszyscy tylko non-stop w kółko "ostrowia jest najtańsza i najlepsza" ale to nieprawda. po stosowaniu przez 3miesiące efekty mizerne/1kg;0,5kg;0,5kg/

Wziąłem primatech od razu lepiej, żadnych dolegliwości ze strony żołądka!
efekt 1kg w 3 tygodnie
Kolega który bierze prime od 3 miesięcy, 1kg,1kg,1,5kg(teraz bierze najdroższe z Hmb i Kretą/

:padam: Primatech Rulez :padam:
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
Nemesis nie każdy ma może tyle kasy co ty żeby kupować białko za np. 150zł takie z primatechu też może być dobre a sam musisz przyznać że jeżeli ktoś nie ma kasy to lepiej już jechać na takim białku niż na sucho nie sądzisz?? No chyba że to białko będzie rzeczywiście gównem zobaczymy ja zamawiam w poniedziałek bo mi kasa wpłynie jak przyjdzie to napisze jak sie rozpuszcza jakie w smaku i wogóle no bo na efekty trza bedzie dlużej poczekać
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????

sam musisz przyznać że jeżeli ktoś nie ma kasy to lepiej już jechać na takim białku niż na sucho nie sądzisz??

tak prawda

ja zamawiam w poniedziałek bo mi kasa wpłynie jak przyjdzie to napisze jak sie rozpuszcza jakie w smaku i wogóle

bede czekal ;)

niechce mowic ze to gowno bo tego nie bralem ale z doswiadczenia choc malego ale zawsze jest to najczesciej niska cena=gowienko :D
  • 0

knife
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
Ostrowia czy Primatech są tańsze od innych wpc ,co nie oznacza że są gorsze. A jak ktoś lubi dawać za wpc 80zł za kg to jego sprawa. Nie którzy wola nie przepłacać za to samo :cool:
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
MegaMasa,
jaki mailes smak ?
i czy na noc mozna je brac ?
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????

czy na noc mozna je brac ?

wiesz w sumie to każde białko można brać na noc
krzywdy sobie nie zrobisz :D

a to że ono sie szybciej wchłonie to przecież nie umrzesz do rana :D
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
te białko z primatechu będzie mieć gorszą przyswajalność niż te droższe np. teraz mam Hi-Teca i on ma przyswajalność BV-125 a primatech pewnie będzie 104 ale to nic jak za taką cene można przełknąć i tak większość białek ma BV-104. Natomiast ważne jest że to białko serwatkowe a nie np. sojowe albo z jajec :hyhy:
Aha ktoś sie pytał o koszty przesyłki, są nastepujące:
1 opakowanie - 8zł
2-4 opakowania - 9,5zł
5-9 opakowań - 16zł
10-14 opakowań - 21zł
15-19 opakowań - 25zł
no i to jest priorytet , nie opłaca sie brać 1 paki ja biore 6 opakowań mam tylko nadzieje że nie dostane odrazu sraczki od tego białka bo do tej pory mi sie nie zdarzyło no zobaczy sie, jak będę je miał to dam znać co i jak
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre bialko????
Kupie, przetestujecie, przekonacie sie.. innej mozliwosci niema..

Jadlem tego HT, bardzo dobre białeczko godne polecenia..
Im droższe tym wiekszy standard soba prezentuje i posiada wiecej dodatkowcyh amino.
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024