Skocz do zawartości


Zdjęcie

KRE-ALKALYN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KRE-ALKALYN
Witam. Zastanawiam sie nad kupnem Kre-Alkalyn tej 1500 z Olimpu. Mam jednak kilka wątliwości. Kre-Alkalyn jest monohydratem a ponoć monohydrat swoje działanie opiera na retencji wody w organizmie przez co mięśnie zwiekszają swoją objętość a Kre-Alkalyn ponoć nie powoduje retencji wody hmm. Zalecane dawkowanie na stronach olimpa to : "w dni treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo oraz 1-2 kapsułek przed treningiem". Z tego co wiem monohydrat kreatyny najczęściej przyjmuje się rano na czczo oraz 2 porcja (najważniejsza) jest po treningu ,więc może mi ktoś powie jak to brać jak będzie lepiej.
Wreszcie jestem ciekaw opini ludzi którzy to już brali czy działa i czy warto bo to tylko monohydrat i niewiem czy nie lepiej byłoby wziąść jabłczan kreatyny np. Cell Pump.
Do tego dorzuce jeszcze jakieś białko i ewentualnie aminokwasy zależy mi na sile i na masie
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN

niewiem czy nie lepiej byłoby wziąść jabłczan kreatyny np. Cell Pump

no na tym to bys wyszedl napewno o wiele lepiej

wiele ludzi mowi wlasnie ze samiast przed to lepiej po treningu brac, ale wiesz mowic se moga, wlasnie nei wiadomo jak lepiej by bylo bo nikt tego ci napewno nie powie, chyba ze to bral, a zae od niedawnoa jest u nas Kre-alkalyn to jeszcze malo osob bralo...;)
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
tyle że to pierwsza kreatyna którą widze na której pisze że brać przed treningiem, kilka mono już miałem i zawsze pisało rano i po treningu a Kre-alkalyn to też mono więc tak mi sie wydaje że będzie lepiej . Ale waham się między tym a Pumpem może ktoś sie wypowie kto brał Cell Pump i jakie efekty i czekam nadal na opinie o Kre-alkalyn.Przypominam że do tego białko i ewentualnie amino więc które połączenie będzie lepsze na siłe i mase CP+białko+amino czy Kre-alkalyn+białko+amino??
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
no co jest nikt nie brał Kre-alkalyn ani Cell Pump?? :przestraszony:
  • 0

MegaMasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
brałem kre-alkalyn 1500mg jedną rano i jedną po treningu, masa idzie w góre, nie bolą nerki, super się przyjmuje bez porównania nawet z cell pumpem /który też jest OK/
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
MegaMasa wziąłeś całe opakowanie 120 tablet?? ile poszło ci na masie i czy siła poszła i o ile z góry dzięki jak brałeś pumpa to napisz też coś o nim ale z tego co mówisz brać kre-alkalyn??
  • 0

MegaMasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
kreatyny zawsze biorę przy treningu na masę, w 8tygodni zrobiłem 4,5kg, siła poszła 15% w górę ale to od treningu /zwiększam obciążenie raz w tygodniu/

po cell pump'ie było 2,5kg ale wtedy nie znałem się jeszcze na dietach i nie miałem planu treningowego więc sądze że efekty nie były by gorsze.

Kre-alkalyn jest łatwy w zażywaniu i nie bolą nerki pod koniec cyklu-dlatego go wole
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN

Kre-alkalyn jest łatwy w zażywaniu i nie bolą nerki pod koniec cyklu-dlatego go wole

mnie tez bolaly od monohydrantu jak na koniec juz bralem, ale to jest taki smieszny bol jakby promieniowal hehe dziwne, ale skoro mowisz to trzeba bedzie se kupic teko Kre-alkalyna MegaCaps :D
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
MegaMasa dzięki za info nie pozostało nic jak wypróbować najpierw zarzuce Kre-alkalyn a później porównam z Pumpem w końcu każdy ma inny organizm to co działa na jednego nie działa na innego będę brał tak jak ty rano i po treningu tyle że tak myśle bedę brał po 2 tabsy
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
CP + krea
zainwestuj w to polaczenie, albo inny stack.
bedzie ladny cyklon.
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
BLUE_ARMY a mógłbyś rozwinąć ten temat wyjaśnij dlaczego lepiej (lepiej??) wziąść CP+krea niż sam CP i czy zamiast zwykłego mono nie lepiej dać Kre-Alkalyn . Ja zastanawiałem sie między Kre-Alkalyn a CP a z tego wychodzi że najlepeij kupić obydwa. I jeszcze prosiłbym o podpowiedź jak to brać bo naprawde nie mam pojęcia czy miałbym rano wsunąć mono czy CP a po treningu mono a może CP hmm :przestraszony:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
Szczerze to ja bym wolał 2 x Cell pump zamiast CP+KA ;)
wyszłoby cenowo bardzo podobnie albo taniej,
a efektywnie pewnie lepszy rezultat.
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
czemu odrazu 2 pumpy ? Najpierw zjeść jednego potem przerwa i drugi cykl o to chodzi??
Jeżeli tak to ile powinien trwać cykl na CP lub KA i ile potem przerwy przed zaczęciem następnego cyklu??
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
Chodziło mi o to ze jak masz 2 x CP
to robisz jeden zajebisty cyklon trwający powiedzmy 7-8 tygodni
w dodatku mając dwie duże puszki możesz w ostatnich tygodniach cyklu
stosować większe dawki niż dwa razy dziennie po jednej porcji
nigdzie nie napisano że tyle i koniec więc np w treningowe można brać po 3 porcje :P
(rano,przed i po treningu)

to taki mój patent też tak robiłem na cyklu CP i powiem ci że rezultaty zajefajne
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KRE-ALKALYN
No w sumie konkret taki mega cyklon po tym musi pujść siłka hehe dzięki zastosuje to niebawem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024