Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa ;-) i trening !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

artur.pl
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masa ;-) i trening !!
Witam!!! Przeszukalem obecne forum i znalazlem duzo ciekawych rzeczy na temat Gainera ale nie bardzo wiem jak go zazywac do mojej wagi wieku itd. Mam
20 lat, 70kg i 183cm, cwiczylem wczesniej pare miesiecy ale z przeprwami tzn. miesiac cwiczenia a potem przerwa z 3 miesiace i tak pare razy , jakos nie mialem motywacji, wiem ze to nic nie pomoglo i szkoda tylko było mojego czasu bo jak cwiczyc to cwiczyc, od 2 tygodni zacząłem cwiczyc regularnie 4 razy w tygodniu. Kupiłem "GAINER 737 (30% Protein )" i zaczynam sie dobrze odzywiac. Nie ma co ukrywac chudy jestem i nawet jak bede cwiczył dlugo to musze miec mase bo z czego mi maja sie te miesnie zbudowac ;-)) hehe.Jak mam zazywac Gainera do mojej wagi i cwiczen( jak juz wspomnialem 3, 4 razy w tygodniu cwicze i bede cwiczyl)??? Ile gram i kiedy !!! A i jeszcze jedno nie chce zadnych białek hmb kreatyny itd. Tylko Gainer mnie interesuje i dieta !!! Co jest potrzebne by przybrac na masie . Wyczytałem ze trzeba duzo jesc: ryz, jajka,płatki kukurydziane, tuńczyk, twarożek i co jeszcze? A do picia mleko, kawa inka i ??? Pije jeszcze magnez po treningu aby go uzupelnic to wystarczy czy jeszcze jakies witaminy pić? Z gory dzieki za informacje !!! Pozdrawiam :kwasny:
  • 0

Archon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
Wez diete z podwieszonych nizej a gainera bierz miedzy posilkami w ramach uzupelnienia diety.

Edit : witaminki tez mozesz kupic ;)
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
gainer ktory kupiles jest najgorszym gainerem na rynku:) no ale coz...jesli chodzi o jego branie to bierz tak 70g-100g 3 razy dzieniie miedzy posilkami ale pamietaj ze gainer jest tylko uzupelnieniem diety a bez wlasciewj diety niewiele zdzialasz :kwasny: ale jesli bedziesz cwiczyl, trzymal diete i nasteopnym twim gainerem bedzie cos typu "mass xxl" "monster mass" "gain bolic" czy cos jeszcze podobnego to napewno cos Ci tam przybedzie bo niestety firma megabol jest do dupy:)
  • 0

artur.pl
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
Co do gainera to kumpel takiego kupil i mi troche odsypal a ogolnie to bede niedlugo zamawial sam dla siebie wiadro gainera i dzieki za informacje juz patrze po ile chodza te gainery co mi napisałes, pozdrawiam !!! :D
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
mysle ze mass xxl jest dobrym roziwazaniem bo za torbe 4.8kg trza zaplacic jakies 130zl a to jest naprawde nie duzo. powodzenia :D
  • 0

artur.pl
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
3 kg mass xxl kosztuje na allegro 59 zł . nie duzo musze zamowic i sprobowac i to co najwazniejsze mobilizacja i motywacja ;-) pozdrawiam !!! i do dzieła he
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
to chyba 2 kg anie 3 bo 3 kg kosztuje ponad 80zl :hyhy:
  • 0
Moja malutka:)

Yeti1418048756
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Naprawa
  • Zainteresowania:Sport :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
też tak mysle ze 2 kg :]
  • 0
"JEŚLI CHCESZ BYĆ WIELKI - ZACZYNAJ OD RZECZY MAŁYCH"

artur.pl
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
To moze 2 kg he !!! a jak myslicie czy w 2 miesiace przy braniu Gainera utrzymywaniu diety i cwiczeniu 4 razy w tygodniu beda jakies efekty. moze glupie pytanie bo kazdy organizm inaczej reaguj ale jakos by sie chcialo wygladac w te wakacje ;-)
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
niestey ale 2 kg wystarczy Ci na jakies 2 moze 3 tyg wiec lipka:/ kup wiecej. napewno cos tram bedzie widac ale pewnei nie za wiele bo to wkoncu tylko 2 miechy:/ no ale cwicz to moze sobie chociaz krate na brzuchu wyrobisz a tio juz ladnei wyglada:)
  • 0

artur.pl
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
Fakt cos sie wycwiczy a z tym 2 kg to masz racje lepiej zamowic wiecej !!!
  • 0

Yeti1418048756
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Naprawa
  • Zainteresowania:Sport :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
jak masz dobra dietę to gainera 3kg na 2 miesiące powinno Ci wystarczyć ;)
  • 0
"JEŚLI CHCESZ BYĆ WIELKI - ZACZYNAJ OD RZECZY MAŁYCH"

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
ja mam zamiar kupic mass xxl 4800g i do tego gdzis 4000g moze troche mniej bilka nitroprogen massa bym jadl 100g na dzien po treningu a bialko 2x po 35g rano i wieczorem oczywiscie dietke bedzie i trening na mase

A teraz takie pytanie Nie bedzie malo tego gainera? (48dni) ja tak mysle ze powinno mi starczyc bo jeszcze to bialko bedzie no ale wole sie upewnic:)

A jeszcze do tematu artur.pl, czemu nie chcesz zadnego bialka? napewno pomoze gainerowi abys przybral wiecej na masie ??
  • 0

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa ;-) i trening !!
Tego bialka bedzie raczej 3250g i przy tych dawkach 70g to bedzie na 46 dni jakos do tego oczywiscie inne "specyfiki" :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024