Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co będzie najlepsze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

macior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:piłka nożna,komputery,pirotechnika

Napisano Ponad rok temu

Co będzie najlepsze??
Witam mam prawie 18 lat , 184 cm wzrostu i 95 kg wagi :/ chciałem zzucic jeszcze troche przynajmniej do 90 kg , 6 miesiecy temu stosowałem Thermo fat burner i z 101 zeszłem do 95-96 kg co teraz polecacie?? Thermo Speed Extream? Niewiem co wybrac.. po 1 kawie nie czuje zbytnio róznicy , zaś po TFB nie spałem do 2 w nocy , sprawdzałem clenbuterol :/ (nie duze ilosci) ale jakos nie podziałało namnie... dopiero jak zazuciłem 4 tab odrazu!! to po jakmis czasie zaczeło mi serce walic jak szalone a po 2 tab prawie bez roznicy ... (clen małe ilosci dlatego nie wliczam go ) cwiczyc moge wyłoncznie po 15:30 (szkoła) moze TSE i 200-300 brzuszkow nanoc by cos dało rade??
  • 0

manieks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muzyka,Film,Sport,Żywienie Człowieka,Wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co będzie najlepsze??
Witam , teraz stosuje TSE , wazylem 93 kg / 180 cm wzrostu masakra, na samej diecie spadlem do 90 , i zaczolem brac TSE , zwiolem juz ok 30 , 40 tabletek i waze 87(6 kg wciagu 3-4 tygodni i jak najmniejsze spadki z miesni ) , dieta najwazniejsza + jakies aeroby daj 3-4 razy na tydzien(rower , skakanka dobra rzecz zacznij od 20 min az do 60 min ) , niemogles spac bo moze za pozno brales tabsy , trzeba brac tak 5,6 godzin przed spaniem , brzuszkow nie ma sensu robic codzienie i to jeszcze w takich ilosciach , wal brzuszki 3-4 w tygodniu a pozadnie najlepiej bo aerobach . 3m sie i powodzenia , jak by co to pytaj..
  • 0
Pozdro.

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co będzie najlepsze??
macior a moze l-karnityna, HMB, BCAA, CLA do tego i jakas scisla dietka co??? no i koniecznie aeroby... bez tego ani rusz... tylko pamietaj tez o innych cwwiczeniach bo pobudzanie miesni do pracuy pobudza metabolizm i dzieki temu szybciej trawimy a co za tym idzie ... chudniemy;] Powodzenia zycze!
  • 0

macior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:piłka nożna,komputery,pirotechnika

Napisano Ponad rok temu

Re: Co będzie najlepsze??
Dzieki za rady ale jakos do L-Karnityny niejestem przekonany jednak wezme TSE aeroby oczywista sprawa dlatego nie wymieniałem :) hmm TFB brałem ok 18 wiec niewiem ... ale dzieki za info ;-)
  • 0

manieks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muzyka,Film,Sport,Żywienie Człowieka,Wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co będzie najlepsze??
no o l-karnitynie niemowią za dobrze , a tse juz duzo osob ktore go stosowaly i chwalą , widocznie jak niemogles spac to termogeniki dobrze na ciebie dzialaja albo inna byla przyczyna ze niemogles spac ;] pozdro 3m sie pamietaj o diecie ktora jest najwazniejsza
  • 0
Pozdro.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024